Şimdi Ara

Telefondan bilgisayara format ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
11.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl yapılır cd yok yardımcı olur musunuz android cihazla mümkün müdür ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acil yardımcı olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kar Küresi

Acil yardımcı olur musunuz

Boot menüde Android telefon görünüyor, ancak telefon nasıl bootable olarak ayarlanır hiç bilmiyorum denemedim..? Hatta hiç duymadım

Cd yok madem usb de mi yok? Onunla at. Veya hafıza kartı ve kart okuyucuyla da olur.

• 10 liraya bi tane flaş bellek al kurtul. Böyle atraksiyonlara gerek yok. Telefona indireceğin
    DriveDroid uygulaması ile istediğini yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 16 Temmuz 2017; 16:11:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usb var fakat hiç denemedim cd vardı kayboldu dediklerinizi deneteceğim sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

10 liraya bi tane flaş bellek al kurtul. Böyle atraksiyonlara gerek yok. Telefona indireceğin
    DriveDroid uygulaması ile istediğini yapabilirsin.

Hocam DriveDroid telefondaki SD Card içindeki imajları host edebiliyor değil mi? Birçoğumuzda dahili hafıza zaten hak getire çünkü.

• Böyle bir işlem mümkün değil telefon hafızasını silip biçimlendirmeniz gerekir bu durumda da telefon kullanılamaz hale gelir. Sd kartı kullanarak belki bir nevi yapabilirsin ama maceraya gerek yok acemi olduğun çok belli telefonun elinde kalma ihtimali yüksek git bir internet kafeye windows iso indir rufus ile yazdır git evde formatını at olsun bitsin. Bilmiyorsan bir bilgisayarcıya ver o yazsın 5-10 lira da ver tak çalıştır hale gelir.
  • telefondan bilgisayara format atma burada detaylı bir şekilde anlatılıyor hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.