Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi Yapılır. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
2.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ace yazdık diye atarlanmışsınız. TELEFONLAR HAKKINDA BİLGİ SAHİBİYİM LİSTEDEKİ TELEFONLARIN HEPSİ EN İYİSİ DEMEDİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: %95

quote:

Orijinalden alıntı: Frolding

Cep Telefonu uzmanıyım demiyorum.

Ancak günümüz akıllı telefon teknolojisini takip eden uğraşan biriyim. Telefonlar hakkında araştırma yapmak teknoloji marketlerde telefon incelemek tanıdıklarımın telefonlarını incelemek yani elime geçen her telefonu derinlemesine inceler araştırma yaparım.

Burda bir markayı yüceltip bir markayı gömmek yok fanboylukta yok ama bir modelde hata gördüysem bunuda açık açık üstüne basa basa söylerim.

Her zamanki gibi profesörlük taslıyacak arkadaşlar diğer konulara aksın bu konularda harcamasın. Gölge etmesinler başka ihsan istemez.

Orta Alt Segmentte

Galaxy Ace ve Ace 2
    Desire X
    Grand Neo
    Galaxy Win
    Lumia 520
    S3 Mini
    Discovery
    Lumia 525
    Lumia 720

Orta Segmentte

Desire 500
    Lumia 625
    Moto G
    S4 Mini
    Grand 2 Ve Grand
    G Pro Lite
    G2 Mini
    Xperia L
    L90
    Xperia SP
    Lumia 1320
    Xperia M2
    Discovery 2
    S3
    Xperia ZR
    One Mini
    Mega
    Lumia 920

Orta Üst Segment

Nexus 4 ve Nexus 5
    G2
    Note 2
    İp 4s
    Note 3 Neo
    Xperia Z Z1 Ve Z1 Compact
    S4 ve S4 Active
    Lumia 925
    Lumia 1020
    Lumia 1520
    Htc One
    Discovery Elite
    İp 5 ve 5c

Üst Segment

Galaxy S5
    G3
    Z2
    Note 3
    İp 5s
    One M8

Bilgi sahibi olduğum telefonlar hemen hemen bunlar ha siz tabiki çekinmeyin söyleyin hangi telefon olursa olsun yardımcı olmaya çalışırım maksat bilgi paylaşımları olsun.

Tarihe Göre Güncellenecektir.

Z2 -> 1900 TL'ye değer mi hocam şu zamanlarda? Almaya karar verdim de.

z3 çıkıcaksa z2 de çabuk eskiyip üvey evlat olacaktır. Sonyin bu üst üste amiral gemi çıkarma merakını anlayamadım gitti.

Z2 şuanda gerçekten amiral gemilerin en iyisidir.

S5 in 2 GB rami
    G3 ün 3 gb ramine rağmen arayüzünün kasması.
    M8 desen 4 Mp kamera
    Z2 de ise 4k çekim sorunu

Bu sorunlardan hangisi daha önemsiz sizce ? Z2 en iyisidir.

Almak içinde aceleniz yoksa bekleyin derim.

• quote:

quote:

quote:

Ancak günümüz akıllı telefon teknolojisini takip eden uğraşan biriyim. Telefonlar hakkında araştırma yapmak teknoloji marketlerde telefon incelemek tanıdıklarımın telefonlarını incelemek yani elime geçen her telefonu derinlemesine inceler araştırma yaparım.

Burda bir markayı yüceltip bir markayı gömmek yok fanboylukta yok ama bir modelde hata gördüysem bunuda açık açık üstüne basa basa söylerim.

Her zamanki gibi profesörlük taslıyacak arkadaşlar diğer konulara aksın bu konularda harcamasın. Gölge etmesinler başka ihsan istemez.

Orta Alt Segmentte

Galaxy Ace ve Ace 2
    Desire X
    Grand Neo
    Galaxy Win
    Lumia 520
    S3 Mini
    Discovery
    Lumia 525
    Lumia 720

Orta Segmentte

Desire 500
    Lumia 625
    Moto G
    S4 Mini
    Grand 2 Ve Grand
    G Pro Lite
    G2 Mini
    Xperia L
    L90
    Xperia SP
    Lumia 1320
    Xperia M2
    Discovery 2
    S3
    Xperia ZR
    One Mini
    Mega
    Lumia 920

Orta Üst Segment

Nexus 4 ve Nexus 5
    G2
    Note 2
    İp 4s
    Note 3 Neo
    S4 ve S4 Active
    Lumia 925
    Lumia 1020
    Lumia 1520
    Htc One
    Discovery Elite
    İp 5 ve 5c

Üst Segment

Galaxy S5
    G3
    Z2
    Note 3
    İp 5s
    One M8

Bilgi sahibi olduğum telefonlar hemen hemen bunlar ha siz tabiki çekinmeyin söyleyin hangi telefon olursa olsun yardımcı olmaya çalışırım maksat bilgi paylaşımları olsun.

z3 çıkıcaksa z2 de çabuk eskiyip üvey evlat olacaktır. Sonyin bu üst üste amiral gemi çıkarma merakını anlayamadım gitti.

S5 in 2 GB rami
    M8 desen 4 Mp kamera

4K çekim sorunu derken?

Hocam bekleyecek vaktim yok ne yazıkki Ekim'e kadar Z2'nin öyle hemen üvey evlat olacağını sanmıyorum varsın olsun güncelleme geldiği sürece sıkıntı yok. Ben de illaki son model olacak diye bir takıntım yok.

Ama 4K çekim sorunu nedir?

• Mr. Frolding xperia zr 1100TL değer mi sizce? Çok araştırdım, videolarını izledim ama çok kapalı kutu. Fazla tanınmıyor telefon :(
    G2 alırdım ama benim için biraz narin kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freqX -- 31 Temmuz 2014; 16:42:21 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orta Alt Segmentte

Galaxy Ace ve Ace 2
    Desire X
    Grand Neo
    Galaxy Win
    Lumia 520
    S3 Mini
    Discovery
    Lumia 525
    Lumia 720

Orta Segmentte

Desire 500
    Lumia 625
    Moto G
    S4 Mini
    Grand 2 Ve Grand
    G Pro Lite
    G2 Mini
    Xperia L
    L90
    Xperia SP
    Lumia 1320
    Xperia M2
    Discovery 2
    S3
    Xperia ZR
    One Mini
    Mega
    Lumia 920

Orta Üst Segment

Nexus 4 ve Nexus 5
    G2
    Note 2
    İp 4s
    Note 3 Neo
    S4 ve S4 Active
    Lumia 925
    Lumia 1020
    Lumia 1520
    Htc One
    Discovery Elite
    İp 5 ve 5c

Üst Segment

Galaxy S5
    G3
    Z2
    Note 3
    İp 5s
    One M8

S5 in 2 GB rami
    M8 desen 4 Mp kamera

4K çekim sorunu derken?

Hocam bekleyecek vaktim yok ne yazıkki Ekim'e kadar Z2'nin öyle hemen üvey evlat olacağını sanmıyorum varsın olsun güncelleme geldiği sürece sıkıntı yok. Ben de illaki son model olacak diye bir takıntım yok.

Ama 4K çekim sorunu nedir?

Telefon 4k video çekerken belli bir süre çekip sonra ısınıyor aniden çekim kapanıyormuş ondan sonra. Güncellemeyle halledilebilecek birşey yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: freqX

Mr. Frolding xperia zr 1100TL değer mi sizce? Çok araştırdım, videolarını izledim ama çok kapalı kutu. Fazla tanınmıyor telefon :(

1100 tl civarı en iyi telefonlar

Nexus 4 Xperia SP Grand 2 ve Xperia ZR dir zaten.

Nexus 4 ü önermem yakın zamanda güncellemede kesilecektir. Şarj ömrü çok vasat

Grand 2 iyi telefondur. Özellikleri gayet iyidir. Ama touchwize bulaşmak istemezseniz

Xperia SP 1 gb ram 8mp bide çekirdek farkıyla zr nin gerisinde kalıyor sanırım.

Birde zr hakkında bildiklerim ön kamerasının vasat olduğu ve kamerasının 13 mp lik gibi çekmediği bide biraz yavaş kaldığı sanki yani bunları bilerek alın.

Ben size bütçenizi biraz artırıp nexus 5 almanızı öneriyorum. Ama gerek yok derseniz.

Xperia ZR de fena bir telefon değil

Xperia ZR ile SP arasında mühim bir fark olduğunu sanmıyorum. Hangisini daha çok beğeniyorsanız onda karar kılmalısınız.

Phablet ve wp isterseniz o bütçeye Lumia 1320 de güzel gelir. 5mp kamera hariç pek üzmez.

Grand 2 ve S4 Active de samsunga karşı önyargınız yoksa bakın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: freqX

Mr. Frolding xperia zr 1100TL değer mi sizce? Çok araştırdım, videolarını izledim ama çok kapalı kutu. Fazla tanınmıyor telefon :(

Saglamlik onpanda ise zr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan163

g2 de karar kıldım umarım bir aksilik çıkarmaz. Yorumlarınız için teşekkürler.

Muhim degil hayirli olsun..

• Hocam bende yeni bir akıllı telefon almayı düşünüyorum internette hızlı dolaşabilecegim, video vs. rahatlıkla izleyebilecegim, çogu oyunu rahat kaldırabilicek, vifi açma özelligi olan(telefonun netiyle pc den baglanabilmek için ),göze hoş gelen , büyük marketlerde bulabilecegim teknosa ve bimex vs. gibi,kamerası iyi olan ve ön kamerasıda olsun bazılarında olmuyor, 800 tl falan civarı, şarzı diger akıllı telefonlara göre çok dayanabilen bir telefon varsa önerebileceginiz önerirmisiniz sizin önerilerinize göre birde kendim araştırıcam iyi bişey olsun işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi declan43 -- 31 Temmuz 2014; 18:54:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: declan43

Hocam bende yeni bir akıllı telefon almayı düşünüyorum internette hızlı dolaşabilecegim, video vs. rahatlıkla izleyebilecegim, çogu oyunu rahat kaldırabilicek, vifi açma özelligi olan(telefonun netiyle pc den baglanabilmek için ),göze hoş gelen , büyük marketlerde bulabilecegim teknosa ve bimex vs. gibi,kamerası iyi olan ve ön kamerasıda olsun bazılarında olmuyor, 800 tl falan civarı, şarzı diger akıllı telefonlara göre çok dayanabilen bir telefon varsa önerebileceginiz önerirmisiniz sizin önerilerinize göre birde kendim araştırıcam iyi bişey olsun işte

xperıa sp..

surdada anlattım az once...

http://forum.donanimhaber.com/m_95405861/f_//tm.htm#95407968

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Steve madem herkes kendi başlığını açıyor sende git orda öt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frolding -- 1 Ağustos 2014; 3:04:13 >
  • quote:

Steve madem herkes kendi başlığını açıyor sende git orda öt

kendı baslıgım degıl yıne acılmıs bır konuya verdıgım bır cevaptı,ıkı tıklayıp baksaydın yıne bılmeden otmus konumuna dusmezdın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provokatör

Max 1000 tl öneri alabilir miyim?

Artırır g2 al yada olmazsa sp l90.

• quote:

Ace yazdık diye atarlanmışsınız. TELEFONLAR HAKKINDA BİLGİ SAHİBİYİM LİSTEDEKİ TELEFONLARIN HEPSİ EN İYİSİ DEMEDİM.

Düşük bütçeye samsung öneriyorsan bırak o işi genç.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Ace yazdık diye atarlanmışsınız. TELEFONLAR HAKKINDA BİLGİ SAHİBİYİM LİSTEDEKİ TELEFONLARIN HEPSİ EN İYİSİ DEMEDİM.

Düşük bütçeye samsung öneriyorsan bırak o işi genç.

+99999999999999999999999

• iphone 5s z2 g3 note3 samsung s5 arasından hangısını tavsıye edersın.

ben iphone istiyorum acıkcası hıc ıphone um olmadı ve bana gore gayet sık duruyo. g3 ve z2 ıcın pek bı ıstek bulunmuyo nedense ıcımde fazla arastırmadıgım ıcın olabılır.

note 3 te aynı sekılde gayet hoş duruyo ama ben sımdı unıye baslıcam telefon ıs telefonu gıbı bıde buyuk cebe fılan rahat konulur mu acaba?

s5 de guzeldır ama nedense bılemıyorum yanı samsung alsam note3 ısterım gıbı gelıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: .1327.

iphone 5s z2 g3 note3 samsung s5 arasından hangısını tavsıye edersın.

ben iphone istiyorum acıkcası hıc ıphone um olmadı ve bana gore gayet sık duruyo. g3 ve z2 ıcın pek bı ıstek bulunmuyo nedense ıcımde fazla arastırmadıgım ıcın olabılır.

note 3 te aynı sekılde gayet hoş duruyo ama ben sımdı unıye baslıcam telefon ıs telefonu gıbı bıde buyuk cebe fılan rahat konulur mu acaba?

s5 de guzeldır ama nedense bılemıyorum yanı samsung alsam note3 ısterım gıbı gelıyo

Note 3 s5 ten daha iyidir. Hem S5 gibi bir telefon için 2Gb Ram çok az.
    Ki Note serisinin cebe sığmama gibi bir durumu yok en geç 1 ay sürer alışman.

G3 3Gb ram olmasına rağmen arayüzü kasan telefon baştan ele kafandan

Z2 sonyin androidler arasında patlama yapan telefonu her telefonun kendi açısından çok kaliteli ufak tefek bir kaç sorum haricinde onlarda güncelleme ile çözülebilir. Gayet iyi canavar bir telefondur.

İphone 5S hala en iyilerinden biri gösterilen telefon gerçekten iphone kalitesini hissedersin bu telefonda s serinden olduğu için ancak iphone 6 nın duyurulması yakınken birazcık imkanın varsa bekle en sonunda karar ver derim.

• berkem01 B kullanıcısına yanıt
    UZA

• quote:

yazdıgın cumleler ıcınde en ıyı cıhaz Z2
  • quote:

quote:

Note 3 s5 ten daha iyidir. Hem S5 gibi bir telefon için 2Gb Ram çok az.
    Ki Note serisinin cebe sığmama gibi bir durumu yok en geç 1 ay sürer alışman.

G3 3Gb ram olmasına rağmen arayüzü kasan telefon baştan ele kafandan

Z2 sonyin androidler arasında patlama yapan telefonu her telefonun kendi açısından çok kaliteli ufak tefek bir kaç sorum haricinde onlarda güncelleme ile çözülebilir. Gayet iyi canavar bir telefondur.

İphone 5S hala en iyilerinden biri gösterilen telefon gerçekten iphone kalitesini hissedersin bu telefonda s serinden olduğu için ancak iphone 6 nın duyurulması yakınken birazcık imkanın varsa bekle en sonunda karar ver derim.

Elıne g3 almamışsın sıfır kasma dınlemeyın sunu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.