Şimdi Ara

Telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi telefonu tavsiye edersiniz beyler çok pahalı bir şey olmasın ama resim de çekince güzel olsun şu an E-250 var resim çekiorm 2 gün sonra resme bakınca çektiğimin ne olduğunu anlamıyorum öle rezil bi kamerası var bi de müziği de severim bunları göz önünde bulundurursak 300-500 arası uygun bi telefon söyler misinz bana resimlerle de destekleyebilrsnz

• 5700 telefon şu an piyasada bulamazsın . Çok kaliteli bir telefon . 350 civarıydı fiyatı . N-gage oyun oynayabilirsin . Resim çekebilirsin . Müziği felaket zaten sağlam bi kulaklığın olduğu zaman . 4GB'a kadar kart desteği . Altı da dönüyo . Ekran çizilmeye karşı dayanıklı öyle ki 1 senedir ekranda çizik yok :D
    Ne kadar övdüm kendi telefonumu ya :D
  • motorola razr V3X
  • nokıa 5530

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 24 Ağustos 2009; 22:22:56 >
  • w810i
    2.5 yıldır kullanırım taş gibidir
    defalarca yere düşürdüm
    su an bulur musun bılmıyorum
  • imzam
  • biraz sacma gelebilir ama 6600 kullanıyorum
    kamera mp3 u falan degil de symbian ozelligi cok isime yarıyor
    ne programlar yukluyorum kursta milletin telefonu ötturuyor super pc programları war, yanında birisisnin bluetooth acıksa tel ine girip istedıgını yapıyorm mesaj sesi geliyor karsıya otomatk falan ben sadece tel i cebimde tutuyorum
    symbian olan baska bi tel de olur tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamurat_33 -- 24 Ağustos 2009; 22:31:03 >
  •  Telefon tavsiyesi

Hello Moto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turksauron -- 24 Ağustos 2009; 22:32:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turksauron

Telefon tavsiyesi

Hello Moto

hmm bu iyiyişmiş ama kamerası var mı ki bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingmidas

quote:

Orijinalden alıntı: turksauron

Telefon tavsiyesi

Hello Moto

hmm bu iyiyişmiş ama kamerası var mı ki bunun?

3G desteği ile hızlı internet ve dosya transferi
    2. dahili kamera sayesinde görüntülü görüşme
    Wireless(kablosuz) ağlara bağlanabilme özelliği
    Dokunmatik ekran
    GPS desteği
    El yazısı tanıma özelliği
    Carl Zeiss mercek
    Mobil Televizyon özelliği, DVB-H TV teknolojisi

• nokia 5800 alamadım bi türlü :(
  • Beyler bugün almaya gidiyorum telefonu bunlardan hoşuma giden olmadı pek biraz daha tavsiye size zahmet
  • Nokia N79 veya Avea'nın kampanyasından Samsung U800 299tl. Sony Ericsson C510 da olabilir. Dokunmatik istersen algılaması çok iyi olan Samsung s5233 Star veya onun 3gli modeli Samsung s5603 Preston. Yine touchpadli Samsung U900 Soul çok iyi telefondur.
  • Konu yanlış yerde.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_397/tt.htm

Lütfen konuları forumdaki uygun bölümlere açınız.

Bölüm Kuralları:http://forum.donanimhaber.com/m_21275389/tm.htm

2) Konularınızı lütfen ilgili bölümlere açınız. Teknik konular ilgili bölümlerine aittir.Sorularınıza hızlı yanıt almak için konu dışına ait olmayan konuları bu bölüme açmayınız. Bu konular taşınmayıp, silinecek ve konuyu açan üyeye uyarı verilecektir. Bu davranışın devamında üyeye Konu Dışı bölümüne bir daha mesaj atamama cezası verilecektir.Fıkra, komik olaylar ve eğlence ile ilgili herşey Mizah / Eğlence , Spor ile ilgili herşey Futbol ya da Diğer Sporların Gündemi , MSN ile ilgili herşey MSN ve türevleri , film, müzik ve kitaplar adına her şey Sinema - Müzik - Kitap bölümüne aittir.

İyi forumlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.