Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lordford50 , lordford50 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.031
Cevap
183
Favori
521.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam selamlar. Maks 2.5k-2.8k lık telefon bakıyorum sarı siteden. Önerebileceğiniz telefon varmı?

• tonbalıklı T kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar arkadaşımın eşi için kibar bir telefon önerisi istiyorum bütçe max 3000 TL p20 lite tarzı... Mümkünse kasası ve camı suya toza çocuğun fırlatmalarına biraz dayanıklı olsun istiyorum 😁 Kendisi telefonu Aktif oyun vs. İçin kullanmıyor ama çocuğun fotoğraflarını çekip anne babalara yollar işyerinde görüşmelerde kullanır ayrıca hemşire olduğu için aşılama aplikasyonlarını açabilecek whatsapp youtube instagram vb uygulamalarda donma yaşatmayacak ne önerebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 68023967 -- 23 Mayıs 2021; 22:43:1 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt

hocam kapalı kutu öneriniz nedir peki?

• Eşime kamera konusunda iyi olduğunu düşündüğüm oneplus nord almayın düşünüyorum. Şu cihazıda incele diyebileceğiniz cihaz var mı acaba?

• 68023967 kullanıcısına yanıt

Filyasyon hemşiresiyse kamera önemli,

optik görüntü sabitleyicili

A52 veya se20 alınabilir.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/548579-655654/apple-iphone-se-2020_samsung-galaxy-a52/

Hocam bütçeyi aşıyor bu modeller malesef zorlasa 3000 o da ev kredisi ödüyor ona rağmen borçla harçla 3000 bütçeyi yakaladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 68023967 -- 24 Mayıs 2021; 16:11:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

hocam kapalı kutu öneriniz nedir peki?

Tam kaplayan Ekran koruyucu ve kılıf şart

Teşekkür ederim hocam sağolun

• Arkadaşlar 2500 2600 civarında kamerası ve bataryası iyi bir telefon öneriniz var mıdır ? Redmi note 9da kullanıcılar dönüyor çöküyor, ön kamera kötü demişler. Oppo a73 içinde arka kamera kötü vs demişler.

edit: global redmi 9t hakkıdna ne düşünürsünüz arkadaşlar. 1600 tl gibi fiyatları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestor -- 25 Mayıs 2021; 12:13:51 >
  • Prestor kullanıcısına yanıt

Xiaomi’nin yazılımsal sıkıntıları malum ama tek modele mahsus değil ki.

4000 liranın altındaki kameralar, orta direktir.

kamerası çok iyi olsun diyorsan bütçe yetmez.

2-4 bin lira aralığındaki kameralar üç aşağı beş yukarı benzerdir.

yazılım olarak Samsung biraz daha oturmuş ve stabil. Çinliler 1-2 yıl geriden izliyor.

donanım da da Çinliler önde.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/393643-425056-436157-595271-608053-610691-662517-672868/samsung-galaxy-a51_huawei-p40-lite_redmi-note-9s_realme-7_oppo-reno-4-lite_oppo-a73_redmi-note-10_redmi-9t-128gb/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 26 Mayıs 2021; 0:21:33 >

• Maksimum 3500 bütçem var.
    Poco X3 mü?
    Samsung a51 mi?
    Başka model mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt

Poco alınacaksa x3 pro mantıklı.

samsung da snapdragon işlemcili A52 ve A71 mantıklı, bütçenin biraz üzerinde.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/402688-655654-674215/samsung-galaxy-a71_samsung-galaxy-a52_poco-x3-pro/

• Selamlar amatör fotoğrafçılık yapmak istiyorum. Ya kompakt / kompakt olmayan büyük gövdeli 2. el foto. makinesi alacağım yada telefon ile yapacağım.

• Önceliğim kamera performansı (çok bi megapixel beklemiyorum zaten lens ve sensör kalitesi benim için önemli olan)(gece çekimi üzmesin)

• pil ömrü / ekran kalitesi = ekran kısmında şunu diyeyim, kardeşimde redmi note 9s var, renkleri fena değil ama ips'in solukluğu gözüme çarpıyor, oled veya amoled ekran olması tercihimdir. pil

Bunları çok yapmam:

• telefonda çok oyun oynamam(hatta en son ne zaman oyun oynadığımı hatırlamıyorum diyeyim)

• sosyal medya vs neredeyse hiç kullanmam

• çift sim de kullanmıyorum

Şuan samsung galaxy s7 kullanıyorum ve arada telefonum sim takılı telefon çekiyor olsa bile arayanlar ulaşamıyor smslerim gitmiyor (aç kapa yapınca düzeliyor), zaten telefonun şebeke bağlantısıda çok zayıf geliyor bana nedense. Pili az gidiyor hatta pil sağlığı %65 falan. Pili de değiştirip ekstra bir masraf yapmak istemiyorum.

MAX BÜTÇE 5.000

Eğer 3.5-4k civarında , kamera-pil-ekran üçlüsünün performansı 5k fiyata sahip olan telefon ile çok yakınsa ,5k ye bile çıkmaya gerek yok. Kalan paraya (ortalama 1-1.5k paraya) güzel dslr lar alınabilir 2. el tarafında.

Eğer değer diyorsanız İphone 11 de seçeneklerim arasında. Hiç ios kullanmadığım için merak ediyorum. Ama android telefona şuan o kadar veremem. Teşekkürler :)

• kaand12@ kullanıcısına yanıt

• Cümleten iyi akşamlar

Kendim konuda açtım ama burda da sorayım
    İphone 8 bozuldu

Bana max 3500 TL ye

Boyutları iPhone 8 den çok büyük olmasın

Birde donma kasılma çok yapmasın. 8 hiç donmuyordu mesela

Tavsiyeniz nedir?

• celal_55 C kullanıcısına yanıt

Se 2020  

• Merhaba işim gereği sürekli telefonla konuşuyor ve fotoğraf çekiyorum,

ses, kamera ve pil ömrü iyi olan bir cihaz arıyorum

xiaomi mi 10t pro düşünüyorum fikirlerinizi alabilir miyim ? Siz ne önerirsiniz ?

• 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.