Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dr Geyik Reoman Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.027
Cevap
183
Favori
521.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1000 TL ye Samsung modeli bulmanız zor 1100 civarında A10 ve M10 var fakat alacağınız bu modeller elinizdeki modelden çok bir farkı olmayacaktır.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi kendime alsam alternatif modeller var ama illa samsung olsun deyince bu bütçeye seçenekler kötü, çok teşekkürler yardımınız için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Antonio-

Öneriniz üzerine Note 7 aldık ama inşallah sorun yaşamayız.

Alıntıları Göster
    Farklı farklı ekran markalarından bahsediliyor. Bazılarında sorun mu oluyor acaba, Araştırma yaptınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hocam
    Biraz araştırdım sanırım kronik dediğiniz sorunlar panelle ilgili problemler. Onunla ilgili şöyle bir yoruma denk geldim şarjdayken oyun oynamayın diyor bazı kullanıcılar. Çok ısındığını için sararma olmuş bazı kullanıcılarda. Benim oyunla işim olmuyor. İnternet sosyal medya ve YouTube.

Telefondan memnun olduğumu söyleyebilirim ama. Selamlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Meizu X8 modeli için düşündüklerimi birkaç mesaj üstte bulabilirsiniz.

Redmi Note 7 modelinde kronik sorunlar olduğu için önermiyorum.

Sıfır imei kayıtlı garantisiz olarak Mi 8 SE modeli tercih edilebilir.
    mi se yi beğenmiştim ama batarya kapasitesi çok düşük SE olmayan yüksek ama o da pahalı...
    mi A3 NASILDIR gerçi a3ün de andorid one dan dolayı bazı sorunları oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 6 Ekim 2019; 16:1:20 >
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Şu anlık fiyatı biraz yüksek kalıyor sunduğu özelliklere göre işlemci önemli dediğiniz için SE modelini önermiştim bu modelde pil performansı daha iyidir SE modeline göre A3 ile alakalı henüz krnoik bir sorun okumadım yada denk gelmedim.
  • Merhaba, tavsiyenizle Redmi Note 4 almıştım çok memnun kaldım teşekkürler.

Şimdi de babama 800-950 tl ye pili ve ekranı iyi olan telefon arıyorum, TR garantili Redmi 7a 830 TL iyi gözüküyor ne dersiniz

Mağazadan veya hepsiburadadan alacağım, sahibinden facebook gibi sitelere babam pek yanaşmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leadwell -- 6 Ekim 2019; 22:49:52 >
  • Merhaba,

- 2600 lira civarı
    - Yüksek olmayan SAR oranı
    - Orta üstü kamera(özellikle video)

Özelliklerinde bir telefon arıyorum. Sansung A50'ye çok yaklaşmıştım ama telefonla ilgili çok fazla yorum okuyup video çekimi konusunda da tam tatmin olamayınca başka telefon bakmaya karar verdim. Yardımcı olur musunuz?
  • leadwell L kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Zenfone 4 Max

TP - Link Neffos X1 Max

Modelleri daha iyi tercihler olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EliNTeR E kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Xiaomi Mi 9T / Mi 9 SE / Mi A3

LG V30 +

Realme 3 Pro

Modellerine bakmanızı öneririm.

• quote:

Şu anlık fiyatı biraz yüksek kalıyor sunduğu özelliklere göre işlemci önemli dediğiniz için SE modelini önermiştim bu modelde pil performansı daha iyidir SE modeline göre A3 ile alakalı henüz krnoik bir sorun okumadım yada denk gelmedim.
    A3 ün ekran çözünürlüğü düşük değil mi sizcede
    bu arada sarı sitede uygun fiyat bulamıyorum garantisiz kayıtlı tlf orda 1550 normal alışveriş sitesinde 2yıl garantili 1750 200 tl fark için değer mi sizce??
    Evet düşük 2020 yılına gireceğiz ve ekran çözünürlüğü hâlâ 720P , Xiaomi bu ekranı eksi tarafı Amoled panel kullanarak çözmeye çalışmış A3 yeni bir model olduğu için fiyatının oturması belirli bir zaman alacaktır 200 tl içinde garantili almak daha mantıklı.

• quote:

Evet düşük 2020 yılına gireceğiz ve ekran çözünürlüğü hâlâ 720P , Xiaomi bu ekranı eksi tarafı Amoled panel kullanarak çözmeye çalışmış A3 yeni bir model olduğu için fiyatının oturması belirli bir zaman alacaktır 200 tl içinde garantili almak daha mantıklı.
    bu durumda mi8 se ye mi döneyim daha az maliyetli redmi 7 mi alayım
    ya da max 1700 civarı ne olabilir başka
    Redmi Note 7 yada düz 7 almanızı önermem. Yerine sarı siteden Mi 9 SE bulunabilir 1800 TL ye kadar düşmüştü fiyatı biraz pazarlık ile istediğiniz fiyata bulabilirsiniz diye düşünüyorum şahsen yerinizde olsam ve acelem yoksa biraz daha üzerine ekler Mi 9T alırım.

• quote:

Redmi Note 7 yada düz 7 almanızı önermem. Yerine sarı siteden Mi 9 SE bulunabilir 1800 TL ye kadar düşmüştü fiyatı biraz pazarlık ile istediğiniz fiyata bulabilirsiniz diye düşünüyorum şahsen yerinizde olsam ve acelem yoksa biraz daha üzerine ekler Mi 9T alırım.
    alternatif olarak realme 3 pro nasıldır peki
    Fiyatına göre gayet iyi bir ürün tercih edilebilir.
  • arkadaşlar merhaba. iphone 5s 16 gb kullanıcısıyım. telefon çok eski olsa da hala çok beğeniyorum ama malum 16gb olduğu için artık yetmiyor. daha önce kullandığım android telefonlar 1 yıl içerisinde inanılmaz kasmaya başlıyordu. bu yüzden androide bi önyargım var (telefondan falan anlamam yanlış anlaşılmasın, cahil önyargısı benimki) iphone7leri çok beğeniyorum ama artık o da eski bi telefon sayılır ve pahalı + şarj süresi kötü bildiğim kadarıyla. bana ekranı çok büyük olmayan, çok kalın olmayan, zarif, en az 64 gb, kasma sorunları yaşamayacağım stabil bi telefon önerir misiniz? bütçe çok değil 2000 tl. ama siz 2000-2500 tl arası önerebilirsiniz
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Günümüz teknolojisi çok hızlı gelişiyor bu gelişmeye ayak uydurabilmek içinde bir çok firma yeni telefon modelleri sunuyor bunlardan en yaygın olanı uzun zamandır ekran kasa oranını geliştirmek çentiksiz çerçevesiz ekran yapmak hâl böyle olunca küçük hafif ince bir telefon bulmak zor artık ben sizin bütçenize uygun telefonlar önerisinde bulunayım internetten kısa bir araştırma ile cihazların ağırlık kalınlık ekran boyutu gibi oranları bulabilirsiniz şu anlık bütçenize uygun olan iyi denebilecek modeller bunlar.

LG V30 +

Xiaomi Mi 9T

Realme 3 Pro

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi aradığım gibi bi telefon bulmak artık zorlaştı çağa ayak uydurucaz mecbur :) teşekkür ederim öneriler için bakacağım
  • Real me pro3 gg de var , oda Tr garantili mi ithalat mi yazmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.