Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.033
Cevap
183
Favori
521.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatlar fena değilmiş ama garantisiz almak sonuçta bir risk. Telefoncular da var mıdır mi 9t? Geçen sefer hepsiburadadan, vatandan falan daha uygun bulup almıştım. Gene öyle bulursam alabilirim.

Bir de pasaport kayıtlı-sim kart sahibi olayı yakında olacak deniyor. O şekilde alırsak sıkıntı olmaz mı? Sonra toplam masraf 100-200 eksik olursa değmez.
  • Arkadaşlar küçük telefon kullanmak istiyorum

s10e ile iphone 8 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Riski alıp almamak sizin kararınız her telefoncuda bulamayabilirsiniz bazı satıcılar kendi dükkan garantileri ile satıyorlar 15 gün yada 1 ay gibi.

Söylediğiniz muhabbet 2 aydır var ve herhangi bir adım atılmadı olsa bile 250 TL verip bir defaya mahsus olmak üzere imei kaydı yapılıyor ve sadece siz kullanacaksınız diye bir şart olmuyor o şart sadece pasaport kaydında isteniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Flakel kullanıcısına yanıt
    S10E

• Samsung note 9 almak istiyorum ama fiyatlar uçmuş 5.500 satılan 6.500 olmuş. Uygun fiyata bulabileceğim bir yer var mıdır bu telefonu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 06anil06 kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırma yaptım fakat nafile fiyatlar 6500 TL civarında.

• Hocam GM9 pro , Redmi note 7 32 , Meizu 8X , Psmart 2019 arasında kaldım. Güncelleme hız marka gibi durumları göz önünde bulundurursak hangisini tercih etmeliyim. Fiyatları aynı sayılır çok bariz bir farkları yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Şahsen listedeki hiçbir modeli önermem bütçenizi söylerseniz daha iyi öneride bulunabilirim.

• rıdvan hocam xiaomi haricinde 3500 civarı ne önerebilirsiniz?

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Önce hangi telefonu alacağıma karar vereyim sonra alışa bakarım.

Xiaomi fena gözükmüyor. Kamera kalitesi nasıl? Mp olarak yüksek olan ama hesap makinesi gibi foto çekenler var. Ek olarak sd kart desteği yok galiba. Bu eksi bir puan.
    1-1,5 arasında. 1500 ü gecemem.

• 1. Selim 1 kullanıcısına yanıt
    LG V30 + ( TR Garantili.)

Realme 3 Pro ( TR Garantili.)

Forumdan sarı siteden yada Facebook üzerinden satılan imei kayıtlı sıfır garantisiz OnePlus 7 öneririm.

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Honor 9 Lite / Honor 10 Lite ( TR Garantili.)

Xiaomi Mi 8 SE / Mi A3

Xiaomi modellerini forumdan yada Sarı Site üzerinden veya Facebook Çin Pazarı üzerinden bulabilirsiniz bu modeller sıfır imei kayıtlı garantisizdir.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bana gerek kalmıyor siz zaten kendiniz sorup kendiniz cevaplıyorsunuz.

Kendi fikrimi söylemeyeyim mi yani?
  • Merhabalar bir şey daha sormak istiyorum. Bazen teknik servis bazı cihazları firma hatasından dolayı tamir edemeyince yeni(sıfır) bir cihaz gönderiyorlar. Bunun kullanıcı açısından avantajları veya dezavantajları nelerdir?
  • Aktif olarak aramalar için kullanılacak bunun yanında basit bir satış uygulamasını çalıştıracak şarzı günü çıkaran en ucuz ama dediğim olaylarda da problem çıkarmayacak android tabanlı telefon arıyorum. Bugün yarın almamız gerekiyor internet veya teknoloji mağazalarından garantili ürünler olabilir. Özetle: aramalar ve bir uygulama için kullanılacak ucuz telefın arıyorum

• AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    Bütçe nedir?

• GörevAdamı kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir dezavantajı olduğunu düşünmüyorum Apple bu konuda öne çıkıyor fakat verdiği sıfır denilen cihazlar refurbished yani sıfır kutudan çıkan bir model değilde arızaları giderilmiş sıfır bir model gibi düşünülebilir diğer markaların satış sonrası desteklerinden hiç sıfır telefon almadım dolayısıyla diğer servisler için konuşmam zor ama dediğim gibi herhangi bir dezavantaj olacağını düşünmüyorum.

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:1:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.