L

Yüzbaşı
31 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

sl

laptopa ssd aldım. windows 10 yüklerken hdd yi biçimlendirdim. ssd ye windowsu yükledikten sonra, boot ekranında hdd nin ismi çıkıyor. onu seçince ssd yi boot ediyor. şu an kullanıyorum ama bi sorun olur mu? bios bilgi ekranında ssd m gözüküyor ama boot ekranında yok.

dındındın
Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 81DE01EATX

bu bilgisayara sahibim. throttlestop programıyla soğutucusuz 95 dereceleri gördüğüm için intel xtu programından aşağıdaki ayarı yapıp işlemcinin 15w ta çalışması yerine 10w ta çalışmasını sağladım. ve sıcaklık 75-80i geçmiyordu. ama bazen olur olmadık yerde 2 saniye donuyor ve bilgisayar res atıyor.

10w yaparken eksik bir şey mi yaptım? ama msi afterburnerdan kontrol ederken 10w ı geçmediğini gördüm. bilgisayar neden böyle yapıyor? sık sık yapmıyor bunu nadiren oluyor.

bunlar default ayarlar, sarı ile yazdıklarımı yapıyordum.

Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 81DE01EATX

bu bilgisayara sahibim. throttlestop programıyla soğutucusuz 95 dereceleri gördüğüm için intel xtu programından aşağıdaki ayarı yapıp işlemcinin 15w ta çalışması yerine 10w ta çalışmasını sağladım. ve sıcaklık 75-80i geçmiyordu. ama bazen olur olmadık yerde 2 saniye donuyor ve bilgisayar res atıyor.

10w yaparken eksik bir şey mi yaptım? ama msi afterburnerdan kontrol ederken 10w ı geçmediğini gördüm. bilgisayar neden böyle yapıyor? sık sık yapmıyor bunu nadiren oluyor.

bunlar default ayarlar, sarı ile yazdıklarımı yapıyordum.

çok bilinmeyen siteden kitap alışverişi için ziraat sanal kart oluşturdum.

fiyat 18,20 ydi limiti de 18,20 belirledim. ürünü satın aldım. yarın baktığımda kredi kartı borcu 27,40 gösteriyordu.

sanal kart komisyon mu alıyor?
silla
erkek kedim 2 yaşına kadar evde durdu, 2 yaşından sonra dışarıya alıştırdık o zamandan beri dışarı gider kavgasını eder eve gelir yemeğini yer uyur. evde kum yok. tuvaleti geldiğinde dışarı gidiyor zaten.hiç aşı falan yaptırmadım hep de sağlıklıydı. yaptırmalı mıyım? öyle ayda bir 300 tl diyecekse hiç yaptırmam şu zamana kadar sağlıklı yaşamış zaten. senede 1 aşı falan yeter mi
laptop un kendi ekranında intelin programında doygunluk ayarı var ama ikinci monitör taktığımda (hdmi to hdmi) doygunluk ayarı yok ne yapmam lazım
laptop un kendi ekranında intelin programında doygunluk ayarı var ama ikinci monitör taktığımda (hdmi to hdmi) doygunluk ayarı yok ne yapmam lazım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 346
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 9.395 (Bu ay: 939)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 31 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.