Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.032
Cevap
183
Favori
521.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Redmi Note 7 nin 2 farklı varyasyonu var hint pazarına ve çin pazarına özel olarak geliştirilmiş ve satışa sunulmuş , google dan Redmi Note 7 Hint versiyonu yazın özellikleri karşılaştırın size Hint versiyonu verebilir.

Ayrıca af gelecekmiş 4 ay daha uzar sıfırlanacak diye bir muhabbet ben hiç duymadım.

Yeni sistemde cihazın imei atılmış durumda olduğu tespit edilirse bir defaya mahsus olmak üzere 250 TL ödeyeceksiniz ve resmi olarak kayıt edilecek telefonun kendi imei numarası günümüzde aynı olay 1500 TL.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selamun aleykum hocam ben g4 kullanıyorum mübarek diyaliz makinesi ama çok memnunum taş gibi telefon dediğim gibi bataryası üzmeseydi değiştirmezdimde şimdi lg den vazgeçmek istemiyorum yeni amiral gemisi lg g8s thinq geliyor ona 6000 lira vermek mi mantıklı yada v30 plus mı alayım oyun oynarım face youtube whatshap intagram forumları takip hepsi var.kamera nadiratttan kullanıyorum.eğer diğer markalardan ben olsam parasına değecek en mantıklı seçimim günümüzde şu olurdu dediğiniz ürünler varsa tavsiylere açığım.almışken iyisi olsun ortalama 4 sene götürsün diyorum.şimdiden teşekkür ederim.
  • Merhaba hocam.

Bir arkadaşım eşine telefon alacak.

Pek dikkatli bir kullanıcı sayılmaz, kibarlık önemli değil. Önceliğimiz sağlamlık ve şarj.

1200 civarı garantili, sağlam, şarjı iyi bir telefon lazım.
    Kamera çok önemli değil.
    Birde arkadalım HB gibi bilindik yerlerden yada mağzadan alacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malkhem kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam hocam ;

V30 + iyi bir seçenek fiyatına oranla , G8S ThinQ modelini beklemenize gerek yok fiyatına oranla çok pahalı bir ürün tasarımı ise eski duruyor şimdiden.

Hocam forumda , sarı sitede ve Facebook üzerinde satışları yapılan sıfır imei kayıtlı garantisiz telefonlar var bu modellerden ;

OnePlus 7 Pro / OnePlus 7

Xiaomi Mi 9 / Mi 9T Pro

Modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

• ozee2505 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Xiaomi Redmi Note 6 Pro / Redmi Note 5

Honor 9 Lite

Modellerine bakabilirsiniz.

• Redmi Note 7, Realme 3 pro ve Meizu Note 9 arasında kaldım. Realme 3 türkiyede yok diye eledim, note 7 kronik sorunları var diye eledim, note 9 güncelleme gelmiyor diye eledim telefon kalmadı Ama genel olarak Meizu ve realme arasındayım hangisini önerirsin?

Edit: Meizu hiç satan yer kalmadı galiba stoklar bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Tercih ederseniz garantili olarak V30 + olabilir.

Mi 9T 128 GB ithalat garantili olarak bütçeniz dahilinde mevcut garantisiz isterseniz çok daha uygun fiyatlı alabilirsiniz ( 2250 TL )

Forumdan , Facebook Çin Pazarı ve Sarı Sitede satılan imei kayıtlı sıfır garantisiz olarak ;

Mi 9 ve OnePlus 7 modellerine bakabilirsiniz.
    Teşekkürler hocam garantisiz işlere girmem
  • White Death kullanıcısına yanıt
    Realme 3 Pro modeli tercih edilebilir.

• fuuby kullanıcısına yanıt
    Bende yok ama kardeşimde var note7. 2,5-3 ay önce aldı. Şimdilik bir problem yok. genel olarak memnun. Ben nasipse ikinci el temiz lg v30+ almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GörevAdamı

Bende yok ama kardeşimde var note7. 2,5-3 ay önce aldı. Şimdilik bir problem yok. genel olarak memnun. Ben nasipse ikinci el temiz lg v30+ almayı düşünüyorum.
    Note 7 düşündüm bende ama kronik sorunlari oldugu duyumunu aldığım icin bir süre daha eski telefonumla devam edicem sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500'e kadar ne tavsiye edersiniz? Aradıklarım uzun ömürlülük, güvenilir bir servis ağı ve iyi bir pubg performansı ve zevkli bir ekran.

• Ben de note 7 düşünüyorum sarı sitede 1200'e bile ver bunların olumsuz yanı nedir hocam siz yerimde olsanız ne yapardınız? garantisiz cihazlar güvenilir.mi çok arıza çıkarır mı? Sağolun şimdiden

• oguzhancosar8 kullanıcısına yanıt
    Her istediğinizi 2500 TL lik bir telefonda bulmanız zor , bazı isteklerinizden vazgeçmeniz gerekiyor.

LG V30 + modeline garantili olarak tercih edebilirsiniz.

Sarı Siteden , Forumdan yada Facebook Çin Pazarı üzerinden satışları yapılan sıfır imei kayıtlı garantisiz olarak ;

Xiaomi Mi 9 SE / Mi 9T modellerine bakabilirsiniz.
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    Daha öncede yazdığım gibi bu modellerin Hint versiyonu piyasada dolanıyor kamerası 48 Mp değil 12 MP buna dikkat edilmesi gerekiyor.
    Öte yandan bu sıralar Note 7 modeli ile alakalı bayağı kronik sorun var deniliyor başka modellere yönelmeniz daha mantıklı olabilir örnek vermek gerekirse A101 sitesinden Honor 9 Lite garantili bir model en azından aklınızda bozulursa ne yaparız sorusu kalmaz.
  • Merhaba hocam,

Garantisiz Iphone5s ikinci el piyasası ne kadardır sizce? Kac tl ye alırsak uygun olur?

Not: Tüm fonksiyonlari calisan temiz durumlular

• OmerOnur06 kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç GB olduğuna bağlı 16 mı 32 mi

• OmerOnur06 kullanıcısına yanıt
    500 - 600 TL arasında her fonksiyonu çalışan ve full kutulu bir ürün için uygundur.

• arkadaşlar 1200 tl civarı telefon arıyorum redmi 7a redmi7 ve mia2 arasında kaldım

başka öneriniz var mı
    kendim mia1 kullanıcısıyım ve memnunum mia2 nasıldır kronik sorunu var mıdır
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Mi A2 modelinde batarya sorunu çekebilirsiniz.
    Honor 9 Lite modeline bakmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RdvnKrca -- 28 Eylül 2019; 19:23:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Mi A2 modelinde batarya sorunu çekebilirsiniz.
    Honor 9 Lite modeline bakmanızı öneririm.
    honor 10 lite nasıl peki a101de 1400 tl 32/3
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.