Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (369. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.960
Cevap
181
Favori
518.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önceliğiniz OnePlus 7 tarafından olursa daha iyi olacaktır sonrasında Mi 9T Pro , Mi 9 şeklinde sıralanabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GoldenApple G kullanıcısına yanıt
    Şahsen almam.

• S7 'den sonra fotoğraf çekimi ve şarj konusunda üzmeyecek 2000 tl civarı hangi telefona geçiş yapabilirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reeder p13 blue hakkindaki düşünceleriniz nedir?

800 tl fiyat etiketi mevcut.

Damla ekran ve 3 gb ram olmasi beni cezbetti. 16gb hafizada yeterli olur diye düşünüyorum.

Cok uygulama kullanmiyorum , whatsapp Instagram bankalar ve spotify yalnizca.

Bir tek kamera kalitesi (on ve arka) hakkinda net bir bilgim yok

Yeterli gelirmi yoksa alternatif onerebileceginiz baska ürünler varmidir?

Oyun oynamiyorum kesinlikle. Bataryasi iyi gitsin mumkunse damla centik olsun.birde ram sikintisi çekmeyim yeter..

• musto44 M kullanıcısına yanıt
    Önerisinde bulunacağım cihazlar şarj konusunda üzmeyecektir fakat kamera noktasında beklentilerinize bağlı ;

Xiaomi Redmi Note 7

Sıfır imei kayıtlı garantisiz olarak tercihiniz olursa ;

Xiaomi Mi 9T / Mi 9 SE

• gftelektronik kullanıcısına yanıt
    Şahsen tavsiye etmem ekranı HD bile değil 8 MP kamera ile teknolojiyi çok uzaktan takip ediyor Reeder.

1000 TL ye Sıfır imei kayıtlı garantisiz olarak ;

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 6 Pro tavsiye ederim damla çentik yoktur belkide ama gerek ekranı gerek kameraları ile çok daha iyi modellerdir.

Forumdan sarı siteden ve Facebook üzerinden bulabilirsiniz.

• 700-800 tllik telefon önerilerinize açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EciVeci -- 23 Eylül 2019; 0:13:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Şahsen tavsiye etmem ekranı HD bile değil 8 MP kamera ile teknolojiyi çok uzaktan takip ediyor Reeder.

1000 TL ye Sıfır imei kayıtlı garantisiz olarak ;

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 6 Pro tavsiye ederim damla çentik yoktur belkide ama gerek ekranı gerek kameraları ile çok daha iyi modellerdir.

Forumdan sarı siteden ve Facebook üzerinden bulabilirsiniz.
    İlginize ve tavsiyenize teşekkür ederim

Evet ekran konusunda şüphem var.normalde cok pixel pixel belki gorunmez yani dikkat etmem ama youtubeda falan 480p izleyince (ki 720p secenegi yoktur ekrandan dolayi) kotu gorunebilir.

O zaman bir bakayim foruma dediginiz gibi..

• EciVeci kullanıcısına yanıt
    Nokia 3

• Anneme telefon alınacak şu anda 1000 tl altı hatta 800 tl civarındaki telefonlara bakıyoruz. Ben xiaomi redmi 6a veya 7a 32 gb olanları makül buldum ama siz ne dersiniz. Bir de 7a modeli istabul bilişimde 789 tl. Garantisini sordum istanbul bilişim biz kendimiz getiriyoruz telefonu, garantisi biziz dediler. Xiaomi garantili olarak ise 100 tl daha pahalıya bulunabiliyor. Sizce ne yapmak lazım?
  • udem1982 U kullanıcısına yanıt
    Şahsen cihazı önermem onun yerine garantiden feragat edip daha iyi cihazlar alınabilir 1000 TL ye örnek vermek gerekirse forumda , sarı sitede ve Facebook üzerinde satılan garantisiz sıfır imei kayıtlı modellerden ;

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 6 Pro tercih edilebilir.

Ama yok garantisiz almam diyorsanız 7A modelini 100 TL daha vererek Xiaomi TR garantili almak çok daha mantıklı.

• Redmi note 4(64 gb) satıp yeni telefon almak istiyorum çok yüksek bi bütçem yok 2 bin tl civarı aklımda olan modeller

Xiaomi Mi A3

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Sizin önerileriniz nedir bunların arasından hangisi daha iyidir yoksa note 4 telefonumu kullanmaya devammı etmeliyim değer önerilerinizi bekliyorum şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuuby

Redmi note 4(64 gb) satıp yeni telefon almak istiyorum çok yüksek bi bütçem yok 2 bin tl civarı aklımda olan modeller

Xiaomi Mi A3

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Sizin önerileriniz nedir bunların arasından hangisi daha iyidir yoksa note 4 telefonumu kullanmaya devammı etmeliyim değer önerilerinizi bekliyorum şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.
    daha önce de ben sormuştum aynı soruyu :) redmi note 7 daha iyi bunların arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörevAdamı

daha önce de ben sormuştum aynı soruyu :) redmi note 7 daha iyi bunların arasında

Alıntıları Göster
    Bende a3 ü görmeden önce öyle düşünüyordum ama sonra android one olduğunu öğrenince acaba diye bi soru işareti takılıyor ekrandan dolayı çok linç yemiş bi telefon hepsiburada yorumlarında redmi note 7 içinde hepsiburada yorumlarına baktığımda bir sürü sorunu olduğu söyleniyor böyle oluncada telefon almak işkenceye dönüşüyor siz aldınızmı note 7 kullandıysanız yorumunuzu merak ediyorum.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    hocam 1100 tl ye redmi not 7 buldum kayitsiz. telefoncu al en az 12 ay kullan 1 sim ve 2 simden dedi sonra imei atariz dedi. 1 sene anakartla alakali garanti veriyom dedi. imei olayi canimi sikiyo malum yeni yasalar felan onune gecerlermi muama . almaya degermi bu fiyata ?

• Xiaomi Mi 9T yerine ne alınabilir? Hafıza kartı bulunmuyormuş. 64 gb yetersiz artık.

3200 tl civarı 128 gb ithalatçılı olan modeller. Alternativ varsa değerlendirebilirim.

Teşekkürler
  • fuuby kullanıcısına yanıt
    2000 TL civarında bütçeniz varsa Mi 9T yada Mi 9 SE çok daha mantıklı modeller olur tabii bu cihazlar forumdan , sarı siteden yada Facebook üzerinden satışları yapılan modellerden.

• thsnblt kullanıcısına yanıt
    1100 TL ye düşündürücü bir fiyat fakat 12 Ay kullanamazsınız en fazla Sim 1 , Sim 2 yaparak 8 ay kullanırsınız anakart ile alakalı garanti veriyorum demesi tuhaf bir sorun olduğunda anakart tamiri mi yapacak yani ? Ve yanlış bilmiyorsam Note 7 modelinin 2 farklı varyantı mevcut birisi 48 MP olan birde olmayan size olmayan modelini satmaya çalışıyor olabilir fiyat her ne kadar uygun olsada bence oradan almayın.

• krstarica kullanıcısına yanıt
    Tercih ederseniz garantili olarak V30 + olabilir.

Mi 9T 128 GB ithalat garantili olarak bütçeniz dahilinde mevcut garantisiz isterseniz çok daha uygun fiyatlı alabilirsiniz ( 2250 TL )

Forumdan , Facebook Çin Pazarı ve Sarı Sitede satılan imei kayıtlı sıfır garantisiz olarak ;

Mi 9 ve OnePlus 7 modellerine bakabilirsiniz.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    hocam gidip geldigim.yer surekli 4 gb ram 64 gb hafiza note 7 yani.
    1 sene garanti veriyorum dedi hani ana kartla olna fabrikasyon sorunlara.

sim1 _ 4 ay kullan yilbasinda af geliyormus aciliyormus onlar yine yani sim 1 i 8 ya kullan dedi sonra sim 2 . 4+4+4

merak ettigim imei olayi yeni sistemde imei 250 tl kayit felan hani cozumu varmi

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.