Şimdi Ara

Telefon numalarımız alelade ellerde! Turktuccar.com Numara Sorgulama (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
58
Favori
56.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beycemm

5320000001 Kemal Kılıçdaroğlu

harbiden la dur odemeli atim hele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem çok zararlı. Teknoloji ilk defa gözümü korkuttu diyebilirim. Bu kadarını beklemezdim.
    Ancak işime yaramadı mı? Yaradı. Adliyede çalışıyorum, 1 saat öncesine kadar da savcımla karar yazıyorduk.
    Bir dosyamızda şüpheli müştekiyi tehdit ettiği numaranın kendisinin olmadığını iddia ediyordu. Sorguladık, direkt onun adı çıktı.
    BTK'dan kayıt istesek, veya Turkcell'den abonelik sözleşmesini isteyip baksak belki onun adına çıkmaz, açık hat olabilir ama bu numara sonuçta başkasının rehberinde bu isimle kayıtlı, sonuçta yalan söylediği ortada. Bastık iddianameyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Sistem çok zararlı. Teknoloji ilk defa gözümü korkuttu diyebilirim. Bu kadarını beklemezdim.
    Ancak işime yaramadı mı? Yaradı. Adliyede çalışıyorum, 1 saat öncesine kadar da savcımla karar yazıyorduk.
    Bir dosyamızda şüpheli müştekiyi tehdit ettiği numaranın kendisinin olmadığını iddia ediyordu. Sorguladık, direkt onun adı çıktı.
    BTK'dan kayıt istesek, veya Turkcell'den abonelik sözleşmesini isteyip baksak belki onun adına çıkmaz, açık hat olabilir ama bu numara sonuçta başkasının rehberinde bu isimle kayıtlı, sonuçta yalan söylediği ortada. Bastık iddianameyi.

Yaptığınız şey ahlaki olarak doğru olsada , yasal olarak bir dayanağı yok gibi. Bu durum sizin aleyhinize gelişebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki yok.
  • Numara Bulunamadı

O değilde rehberimden 4-5 kişinin adını yazdım harbi buldu lan.Çok sakat bir sistem nereye şikayet ediyoruz?
  • bunun tc numaralısı vardı. tc numarası yazıyordun hooop tüm kütük. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qx5

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Sistem çok zararlı. Teknoloji ilk defa gözümü korkuttu diyebilirim. Bu kadarını beklemezdim.

Yaptığınız şey ahlaki olarak doğru olsada , yasal olarak bir dayanağı yok gibi. Bu durum sizin aleyhinize gelişebilir.

Elimizdeki deliller yeterliydi, 2 adet müşteki var, tehditler büyük. "Hani seni öldüreceğim demiş olsa adam, belki inanmazdım, ama bu yazdıkları doğru gibi duruyor, üstelik müştekilerin beyanlarının birbirini doğrulaması davar" demişti savcı. Başka deliller de var da, şimdi dosyayı açıklayamam burada. Normalde çok daha az delil bile dava açmaya yetiyor. Bir de şu var, biz dava açtık diye ceza alacak diye bir şey de yok. Biz delilleri topluyoruz, yeterliyse davasını açıyoruz. Böylece soruşturma aşaması bitip yargılama aşaması başlıyor ve mahkeme asıl yargılamayı yapıyor.

Ekleme: Asıl canımı sıkan şeyse, her ne kadar şüphelinin sabıkası olsa dahi alacağı ceza en fazla adli para cezası olacaktır tahminimce. Sabıkası olmasaydı kesin HAGB alırdı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan -- 29 Mart 2013; 0:14:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Doğru söylüyorsun hocam, markete bir bak şöyle Bizim kadar küfür eden başka bir millet yok. Adamlar beğenmediği uygulamaya direk küfür ediyor beğenmediği de değil kullanmayı beceremediği uygulamaya.

Yani kimseyi küçümsemek istemiyorum ama çok bilgisiz insan akıllı telefon kullanmaya çalışıp kullanamıyor. En basitinden temel seviyede bir bilgisayar bilgisi olması lazım.

Markette yabancı versiyonuna giriyorum bazen. Hiç bizim gibi lanet eden, küfreden, insanlar yok. Beğenmediklerinde de adam gibi bugları yazıyorlar. Ama Türkçe versiyona girdim mi adam anabacı sövüyor. Uygulamayı kullanmayı beceremiyor programın yapımcısına laf ediyor vs. Uygulama çalışmıyor diyor fakat bir sıfırlama yapmak aklının ucundan geçmiyor. Akıllı telefon demek herşeyi kendi yapacak değil ya, sen nasıl kullanırsan bunları onlarda sana öyle cevap verir akllı değil aslında aptal bir cihazdır bilgisayarlar telefonlar.

Eeee piyasa böyle oldu mu çakallarda boş durmuyor tabi. Bilgi çalmak için uğraşıyorlar. Fakat dikkatimi çeken bişey oldu. Bazı uygulamalar laf olsun diye bütün izinleri yazıyorlar fakat benim LBE de bakıyorum sadece 3 tane izin istediği gözüküyor programın engelliyorum onlarıda birdaha bişey sormuyor.

Senin dediğin programı da denemiştim hocam ücretsizini. LBE deki gibi tek tek izinleri listelemiyordu ücretsiz diye mi acaba bilmiyorum. Mesela tel imei numarasını okuyan tüm uygulamaların izinlerini iptal et diye bir seçenek görememiştim.

Başka hangi programlar var acaba böyle. Rootsuz hali de olsa keşke ama root olmadan hükmetmesi mümkün değil işte işletim sistemine müdahele edilmesi gerekiyor.

Programda o özellik var. Aşağıda örnek ss aldım. Kamera kullanmaya yetkisi olan programları listeledim.
     Telefon numalarımız alelade ellerde! Turktuccar.com Numara Sorgulama

Listeden programa tek tıklamanız yeterli. Reboot yaptıktan sonra o program artık o izni istemiyor.

Güzel tarafı izinlerin ne işe yaradığını gayet anlaşılır Türkçe olarak yazıyor. Google translate gibi değil

• Bi numara yazdım eksisözlüğün kurucusunu buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoK

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Doğru söylüyorsun hocam, markete bir bak şöyle Bizim kadar küfür eden başka bir millet yok. Adamlar beğenmediği uygulamaya direk küfür ediyor beğenmediği de değil kullanmayı beceremediği uygulamaya.

Yani kimseyi küçümsemek istemiyorum ama çok bilgisiz insan akıllı telefon kullanmaya çalışıp kullanamıyor. En basitinden temel seviyede bir bilgisayar bilgisi olması lazım.

Markette yabancı versiyonuna giriyorum bazen. Hiç bizim gibi lanet eden, küfreden, insanlar yok. Beğenmediklerinde de adam gibi bugları yazıyorlar. Ama Türkçe versiyona girdim mi adam anabacı sövüyor. Uygulamayı kullanmayı beceremiyor programın yapımcısına laf ediyor vs. Uygulama çalışmıyor diyor fakat bir sıfırlama yapmak aklının ucundan geçmiyor. Akıllı telefon demek herşeyi kendi yapacak değil ya, sen nasıl kullanırsan bunları onlarda sana öyle cevap verir akllı değil aslında aptal bir cihazdır bilgisayarlar telefonlar.

Eeee piyasa böyle oldu mu çakallarda boş durmuyor tabi. Bilgi çalmak için uğraşıyorlar. Fakat dikkatimi çeken bişey oldu. Bazı uygulamalar laf olsun diye bütün izinleri yazıyorlar fakat benim LBE de bakıyorum sadece 3 tane izin istediği gözüküyor programın engelliyorum onlarıda birdaha bişey sormuyor.

Senin dediğin programı da denemiştim hocam ücretsizini. LBE deki gibi tek tek izinleri listelemiyordu ücretsiz diye mi acaba bilmiyorum. Mesela tel imei numarasını okuyan tüm uygulamaların izinlerini iptal et diye bir seçenek görememiştim.

Başka hangi programlar var acaba böyle. Rootsuz hali de olsa keşke ama root olmadan hükmetmesi mümkün değil işte işletim sistemine müdahele edilmesi gerekiyor.

Programda o özellik var. Aşağıda örnek ss aldım. Kamera kullanmaya yetkisi olan programları listeledim.

Listeden programa tek tıklamanız yeterli. Reboot yaptıktan sonra o program artık o izni istemiyor.

Güzel tarafı izinlerin ne işe yaradığını gayet anlaşılır Türkçe olarak yazıyor. Google translate gibi değil

Birde bunu deniyeyim bakalım LBE de çok güzel free bir uygulama ama ingilizce program desteğini adamlar 1 2 sene önce kestiler marketteki eski uygulama 4,0 ve üstü ile çalışmıyor düzenli şekilde. Benim verdiğim son sürüm işte eleman kendi ingilizceye çeviriyorda hafiften sistemi kasmıyor değil yani.

• Orijinalden alıntı: fuckulteli

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

Babamın adı "tessatçı necip usta" diye çıktı

Baban tesisatçı Necip usta mı peki?

evet. bu arada siteye erişilemiyor
  • Valla teknoloji o kadar gelişti ve ucuzladı ki herkeste akıllı telefon.Afyon 5 geldimi diyen amcalar biliyorum.

Bedava diye her uygulamayı her izni vererek yükleyenler yüzüden bizim numaralarda piyasada dolanıyor.

Geçen gün cansimidi diye bir yerden aradılar.Bilmem ne kadar para veriyorlarmış simitçi açmak için.Karın yüzde bilmemkaçına ortak olcaklarmış.Rasgele numaralarla iş ortapı arıyorlarmış.Engelliler yararına falanmış.

Bu tarz firmalara satıyorlar sanırım numaraları.

Bu kadar dikkatsiz kullanıcı varken bunu engellemenin tek yolu işletim sistemlerinin bu izinleri isteme yetkisini kısıtlamaları.Tetris tarzı oyuna rehbere erişim izni isteme hakkı vermemeli mesela.
  • Sabahtan beri numara sallıyodum bula bula Tarkan'ı buldum

• http://inagist.com/all/306412723829354496/?utm_source=inagist&utm_medium=rss

Bu konunun üstüne gidilmeli. Adamlar Melih Gökçek'in rehberini de patlatmışlar sanırım. Kim niye korumasını "x Koruma" diye kaydetsin. Numaraları sorgulamaya tek tek yazıp bakın.
  • artık hiç bir numarayı bulmuyor ne oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

artık hiç bir numarayı bulmuyor ne oldu

ne olacak DH ekibi orayı da halletti

• quote:

Orijinalden alıntı: arrtezyen

quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

artık hiç bir numarayı bulmuyor ne oldu

ne olacak DH ekibi orayı da halletti

Hakikaten uçmuş. Yapılanların karşılığının alındığını görmek güzel

• lan oğlum kullanıyorduk işe yarıyodu naptınız
  • başka bir site varmı aceb.... merak ettim yaw...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.