Şimdi Ara

Telefon numalarımız alelade ellerde! Turktuccar.com Numara Sorgulama (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
380
Cevap
58
Favori
56.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuklediginiz uygulamarin telefon rehberine olan erisimine izin vermeyin,bizim numaralarda gume gidiyor sora

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna benzer başka site var mı? Ne güzel kullanıyorduk işte niye ispitlediniz ki..
  • Up. Benzer site varmı arkadaşlar
  • up
  • Adaffix android uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: takatuka15

Adaffix android uygulama

sakin kurmayin herbiseye erisiyor bu uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: çöp poşeti

quote:

Orijinalden alıntı: takatuka15

Adaffix android uygulama

sakin kurmayin herbiseye erisiyor bu uygulama

kötü oyunlar bile herşeye erişiyor o konuda çok sıkıntı yok adam balon patlatmaya bile yer bildirimi rehber cart curt her şeye karışıyor yani çoğu uygulama böyle
  • Yokmu baska bi site pm atiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Evoque

quote:

Orijinalden alıntı: arrtezyen

quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

artık hiç bir numarayı bulmuyor ne oldu

ne olacak DH ekibi orayı da halletti

Hakikaten uçmuş. Yapılanların karşılığının alındığını görmek güzel

Telefon numalarımız alelade ellerde! Turktuccar.com Numara Sorgulama

aferin çok da iyi bir iş becermişsiniz gibi...

• Nesini beğenmedin?
  • Bendeniz Cino
  • nokia c5-03 kullanıyorum, telefonda sadece whatsapp ve facebook yüklü, bugün arkadaş geldi ve rehberinde olan numaralardan birini söyle bana dedi, bende daha on gün önce kaydettiğim ve benden başka da kimsenin hitap etmeyeceği şekilde "engin kaptan" diye kaydettim, dedim la nerden bulacak bunu, numarayı söyledim arkadaşa ve telefonunda zart diye engin kaptan ismini görünce şok oldum, şimdi biri gelsin de bana izah etsin.

ne iphone sahibiyim ne de android, sim kartımda c5-03'ten başka telefona hiç takılmadı, bana kalsa whatsapp veriyor bu numaraları, başka ihtimali yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babadenizci -- 26 Haziran 2013; 14:51:32 >
  • Yok mu bir muadili

• Site gümlemiş. Aktif olan bir site bilen varsa payalaşabilir mi.
  • Bunun isimden bulan versiyonu var mı?
  • arkadaşlar site faaliyete girmiş yanlış görmediysem :)
  • yine mi
  • Numaraları silme sitesi, bu adres çalışmıyor. Uygulamadan erişip numaraları silebileceğimiz başka bir yer var mı ?
  • Beni ve hanımı bugün arayıp emniyet müdürü olduğunu söyledi biri. Bunlara numaralarımızı verenlerin, satanların Allah binbir türlü belasını versin. Amin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Beni ve hanımı bugün arayıp emniyet müdürü olduğunu söyledi biri. Bunlara numaralarımızı verenlerin, satanların Allah binbir türlü belasını versin. Amin.

Kimsenin birşey sattığı yok.

Hani şu akıllı telefonlar var ya, onlara uygulama yüklerken rehbere erişim izni vb istiyor.Ve önüne gelen onaylıyor.

Sonuç olarak senin numaranın bulunduğu birisi bu tip uygulamalara izin verince seninn adını ve numaranı ne olarak kaydettiyse o şekilde bunların serverına düşüyor.

Ama bu turktuccar.com da aslında senin numaran yok.Sen numaranı aratınca onlar başka bir serverdan çekiyorlar numaranı.

Yani senin burada numaranı aratman zararına.Bu kez bu sitenin de eline geçmiş oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.