Şimdi Ara

Tektaş Yüzük - Kolye Hediyeli 699 TL Yerine 89,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 6yerine 90 yersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swarovski taş, gerçekten bildiğin şeffaf taş, sıfır değerli. Yüzük de gümüş. Bu "Tek Taş" ibaresiyle milleti kandırabileceklerini mi sanıyorlar acaba? "100 TL ye android telefon" demek gibi bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 6 Eylül 2014; 14:57:55 >
  • fiyat politikasında bu kadarda pes zaten piyasada fiyatları 100 lira kadar 10 lira ucuz + kolye hediyesi var çok süper fırsat değil idare eder :)

+1
  • 699 dan 89,9 a düşmüş yersen tabi
  • farklı marka ama 1,00 ct fiyat aynı hepsiburada ban

yalancı hepsiburada, yalancının...

http://www.hizlial.com/veecans-100-ct-swarovski-tektas-gumus-yuzuk/10356990

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netkral42 -- 6 Eylül 2014; 17:05:18 >
  • Taş : 1 ct pırlanta boyutunda (6,5 mm

bildiğimiz boş taş işte
  • Bunların beyaz altın olanları bu fiyatken gümüşe bu para?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

Bunların beyaz altın olanları bu fiyatken gümüşe bu para?

Gümüş için fiyat abartılı olabilir, ama bana (kolyesinden de vazgeçtim) yüzüğü bu fiyata alabileceğim bir kaynak/adres belirtebilir misiniz? Bence abartıya abartıyla karşılık vermişiniz...

Ek: Normal (!) fiyatını kastediyorsanız haklısınız.
    Şu üründe küpe de var ve fiyatı daha uygun, ama yüzük 4 tırnaklı ve daha ince gibi duruyor. İlgilenen olursa...

http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productid=tkssty00077&categoryid=16032941&sku=TKSSTY00077-9&rcm=a.rp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 6 Eylül 2014; 17:50:32 >

• n11 de aynı ürün kolye hediyeli 69 lira
  • Geçenlerde swarovski'nin mağazasına uğradım. Taşlar kristal. Zaten işin özü de markanın kristalleri elmas gibi kusursuzca hassasiyetle kesebilmesi. Ayrıca metal kısımlarında altın gümüş vs kullanmıyorlar. Kaplama oluyormuş. Açıkçası o mağazadan 250 300 TL'ye bi yoldönümü hediyesi alacaktım. Tek kolye. Sonra karşıdaki altın mağazasını gördüm aynı fiyata altın ve taşlı bir kolye aldım

• unsal07 kullanıcısına yanıt
    Selam hocam umarım iyisindir

Sevgililer gününe bir hafta kala bu zımbırtının 14 ayar beyaz altın olanını + yine kolye (oda gümüş) yine çer çöp taşlı 120 TL'ye n11'den almıştım.

Ölü sezonda bu fiyat ederi hatta ederi bile değil. Aldığım zaman fırsat mıdır bilmiyorum ama maliyeti 40-70 TL + işçilik siz hesaplayın.

http://www.n11.com/goldstore-14-ayar-altin-zirkon-tek-tas-yuzuk-grs14984-P13913212

152 tl o gün ki fiyat idi yorumda hediyesi yazıyor + 150'ye 30 indirim vardı yanılmıyorsam

(ifşa içerir )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 6 Eylül 2014; 19:48:27 >

• Teşekkür ederim, iyiyim, sizi sormalı.

Sizin almış olduğunuz yüzük 1.28 gr., yani altın değeri 65 TL civarı, beyaz altının rodajı vardır (ki rodaj Rhodium içerikli bir malzeme olup altını beyaz kaplamakta kullanılır, zamanla o kaplama gidince hafifçe sararmaya başlar), işçilik (ki bu tarz ucuz yüzükler genelde ağaç şeklinde alçı kalıba dökülerek imal edilir, dolayısıyla maliyeti) düşük olur, hatta genelde taşı da kalıba yerleştirirler, ki ayrıca mıhlama maliyeti çıkmasın. Ben ilk mesajdaki görselde yer alan yüzüğün beyaz altın olanından yola çıktım, ki kabul edersiniz, 1.28 gr.'lık yüzükten daha ağır ve kalın bir yüzük. Çok mu daha ağır? Değil, ama 1 gr. 51 TL civarı fiyatı artırmada yetiyor (bugünkü altın fiyatıyla).

(15 yıl kuyumculuk yaptım. Böylece ben de kendimi ifşa etmiş oldum.)

Ek: Rhodium çok pahalı bir malzemedir. "Ağaç"tan kastım teknik bir terimdir, normal ağaç ile bir ilgisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 6 Eylül 2014; 20:15:55 >

• Günlerdir bedava hb reklamı yapılıyor farkındamısınız. Yok fiyat yanlış girildi , yok hb 600 liralık ürün 90 a düştü vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainmanstern -- 6 Eylül 2014; 20:37:18 >
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    6 ay evvel WİN 8 PRO diye, WİN 8 PRO YÜKSELTME sürümünü bana sattığında ben yedim üstad !

Kandırıldığımızı anlayınca paramızı istedik, verecem dediğin halde üzerinden 6 ay geçti. Maksat 100 TL değil senin gibileri herkese tanıtmak...

ultiMance Bu arkadaştan alış veriş yaparken dikkat edin !
  • Sazan.avi işte. Açıklamayı okumadan yalnış fiyat mı girildi acaba diyip, hemen alan sazanları böyle yakalıyorlar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.