Şimdi Ara

Teknosa Tüm Mağazalarda Turuncu İndirim(24 Aralık) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
2
Favori
75.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rsy10, Sabahtan hatta geceden gelip sıraya giriyor insanlar, kapı açılışında da izdiham oluyor ve sıraya girenler hakkı yenilmesin diye, kapı açılmadan bi kaç dakika önce bir teknosa görevlisi geliyor ve broşürde bulunan çok dikkat çeken bir kaç ürün için ( genellikle ilk sayfalardaki televizyonlar oluyor) kupon veriliyor. İçeride bir sürü insan yüklenince siz saatlerde sırada bekleseniz bile alamayabiliyorsunuz bunu önlemek için, sıradaki ilk 10-15 kişiye istedikleri ürün ne ise onun kuponu veriliyorki içeride rahatlıkla o ürünü alabilsenler. Ben sabah 6:45 te falan gidebildim 5. kişiydim. Önümdeki 4 kişi ön ver arka sayfadaki samsung ve lg marka tv aldılar 2şer adetten 4 taneymiş zaten. Ben blu-ray için gitmiştim onun kuponunu aldım. Daha sonra içeri alımlar başladığı zaman içerideki kargaşaya fazla takılmadan görevliden yardım isteyip alabildim çünkü bulamadım . Aksi halde 3 tane zaten, dışarıda saatlerce beklesemde içeride sıra dağılıyor ürünü bulup almamın imkanı yok, İndirimde ve az stoptaki küçük boyutlu ürünleri kasanın arkasına koyuyorlar zaten ordan verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLyNeC -- 24 Aralık 2011; 15:07:12 >

• ps3 varmı arkadaşım orda
  • Az önce teknosadaydım,
    önceki indirimler gibi kalabalık yoktu ve yine önceki indirimler gibi bir sürü televizyon alıp ucundan tutan insan göremedim.
    sadece bir kaç kişi vardı televizyon almış.
    heralde millette para kalmadı...

Genel olarak fiyatlar bana uygun gelmedi.
    Sadece Samsung 40d7000 - 2749 TL idi.

Bu arada samsung 40d7000'in panele elimle dokundum.
    Elimi yakacak kadar sıcaktı.
    Sony'nin 40nx720'yi elledim, sadece ılıktı.

Acaba çalışma saatiyle alakalı mı diye düşünüp gold'a gittiğimde de oradaki samsung 40d7000'lere de dokundum.
    ve yine hepsi elimi yakacak kadar sıcaktı.
    ancak oradaki sony'de yine ılıktı.

bu kadar sıcak panel sorun çıkartmasın ilerde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 24 Aralık 2011; 15:08:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

beyler 16 gb micro sd kart alacağım şöyle hızlılarından. gidiyeyim mi migrosa indirim var mı bu ürünlerde.acelem yok kart için.

ps3 varmı arkadaşım orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcloudtr

Gebze Center teknosadayim sormak isteyen varsa mesa atsin

ps3 varmı arkadaşım orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsn_can

Arkadaşlar Airties modem alabileceğim anadolu yakasında bir teknosa söyleyebilecek olan gözüne çarpmış bir arkadaş var mı?

Kadıköy bahariye tarafındaki mağazada 10 taneden fazla vardı modem.Zaten mağaza küçük en rahat alınabilecek olan o mağazadan modemler.Ayrıca kalabalık flnda yok ama üründe yok:)
  • Bu saatte İstanbul'daki herhangi bir mağazasında bişey kalmış olma ihtimali varmı?
  • Ps3 Ps3 diyorsunuzda. Oyun + Aksesuarlı Ps3 ler en fazla 700 liraya satılıyor. Hemde 320 GB. Kampanya bile değil
  • Gamepad güzel gibi
  • Arkadaşlar yalan dolan bunlar bakın broşüde kampanyasız fiyatı 139 kampanyalı fiyatı 79 lira gözüken braun mr320 nin asıl kampanyasız fiyatı 99 lira olup teknosanın sitesinden görebilirsiniz bununla beraber aynı şey kampanyasız fiyatı 249 lira gösterilen moulinex 5008 katı meyve sıkacağı içinde geçerli asıl kapmanyasız fiyatı 199 olup piyasayı araştırırsanız kampanyalı fiyatlarının dahi piyasanın altında olmadığını görürsünüz. İndirim oranını yüksek göstermek amacı ile kampanyasız fiyatları şişkin gösterip seni beni düdüklemeye çalışıyorlar.
  • Vınnlarda İndirim var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Ps3 Ps3 diyorsunuzda. Oyun + Aksesuarlı Ps3 ler en fazla 700 liraya satılıyor. Hemde 320 GB. Kampanya bile değil

Piyasa fiyatı 900 civarında değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Ps3 Ps3 diyorsunuzda. Oyun + Aksesuarlı Ps3 ler en fazla 700 liraya satılıyor. Hemde 320 GB. Kampanya bile değil

en ucuz garantili nerede satılıyor 160-320 gb farketmez.
  • beylikduzu migros teknosadayim yikiliyo burasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trust akım koruyucu priz aliyim dedim onu 9 liralaya almak icin notebook almam gerekiyormus gamepad alayim dedim aynisinin baska modeli kalmis 39 lira dediler saka gbi teknosa gibi dandik bir firma varsa söyleyin :)
  • Bırakın teknosayı insanlıktan çıkartıyorlar adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ümraniye teknosa'da en son ben çıkarken LG 32LW5500 vardı bir tane. hatta katalogta olmayan 32LW4500 de 1199TL.ye satılıyordu, 4-5 tane vardı... geçen seferki bir kampanyasında da aynı fiyata satılmıştı.
    baş sayfadaki 37" samsung 3d tv ve 699TL.lik notebook kalmamıştı doğal olarak..

burası neredeydi hacı abi ?
  • arkadaşlar bende incirli ömür plazadan lg 55lw5500 aldım taksitle aldım 3.699 tl
  • sony cx115 video kamera hakkında ne düşünüyorsunuz ?

699 tl yi hak eden bir ürünmü acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meganers

beylikduzu migros teknosadayim yikiliyo burasi

Az önce bende oradaydım.Evet yıkılıyo ama herkes sadece bakıyor.Alan kişiye ben rastlamadım.İndirim yaptık dedikleri Notebook ların hiç biri yoktu.Canon yazıcı 45 tl. Hp 2050 ise 75 tl.ye satılıyordu.Onlarda 5-6 tane vardı.Hatta ben Hp 2050 yazıcıyı alsam diye düşündüm ama sonra nedense vazgeçtim.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.