Şimdi Ara

Teknosa Tüm Mağazalarda Turuncu İndirim(24 Aralık) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
2
Favori
75.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çanakkalede 2 adet teknosa var, Araları yakın olduğu için sabah 9 gibi ikisinede sırayla baktım. İki mağazada da 15-20 kişi sıra yapmış bile. İlk baktığım mağazadan 19. sırayı alıp diğerine gittim. Onda da kağıda isim listesi yapmışlar karşılarına da ne alacaklarını yazmışlar. Baktım 3 adet 37d6000 kontenjanı dolmuş bile. Bende sıra numarası aldığım mağazaya geri döndüm. Sıra numarası verilen yerde kimin ne alacağı belli olmadığı için orada beklemeye başladım ama bir taraftanda 37d6000 in bana kalmaması ihtimaline karşı alternatif baktım. Baktım içeri alınan ilk 5 kişiden 3ü 37d6000 leri götürdü. Hal böyle olunca alternatif işini hızlandırıp 42lv375s ve 40d5500 ön plana aldım. Satış temsilcisinin birinin tavsiyesiyle de içeri girer girmez lg 42lv375s e yapıştım. Bilmiyorum artık doğrumu yaptık yanlışmı?
  • harici hard disklerde indirim var mı arkadaşlar?
  • LG 42LW4500'ü 1.799 TL'ye aldık. Bu fiyata bu televizyon çok iyi.
  • sony ericsson telefonlarla ilgili fiyat bilgisi var mı kimsede? neo - neo v - arc falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ediz_Donmez

harici hard disklerde indirim var mı arkadaşlar?

Bu konuda bilgi olan varmı ?

teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 24 Aralık 2011; 17:55:21 >
  • Her ne kadar teknosa konusu olsa da Tv araştıranlar için yazayım

Bugun kardeşime Tv almak için NEOMARN bimeks, Teknosa, pendorya Mediamarkt a baktım

Teknosa TV reklamları etkili olmuş saat 12 olmasına rağmen içerisi kalabalıktı
    Uygun fiyatlı PHLPS 3505 ve 3506 serisi 106 ekran LCD ler 1089 ve 1099 TL idi.

Sony market mağazasında KDL-40BX420 model tv+ sehpa ile birlikte 1349 TL idi.

Bimeks 106 ekran LG LK450 10 Taksit 1258 TL idi
    Biz MM dan sony BX42 model 40 ekran TV yi 3 ay ertelemeli 10 taksitle 1200 tl ye aldık eve getirip kurduk
    Kutuyu orada açtırıp cihazda görsel bir hata ve ölü piksel ihtimaline karşı gözle kontrol ettim

MM da bir de SABA 32UZ7000 full hd + 3 HDMi +video oynatan modeli mkv den emin olamadım 700 TL idi
    http://www.sabadijital.com/televizyon_lcd_32uz7000_lcd_tv.html
    Ablam için de bir tane alacaktım ancak maximum karta erteleme olmadığı için onu almadan cıktık ön paneli çok şıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 24 Aralık 2011; 22:46:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: beterbocek

sony ericsson telefonlarla ilgili fiyat bilgisi var mı kimsede? neo - neo v - arc falan?

Ben de onu öğrenmeye çalışıyorum ancak kimsenin bilgisi yok heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyNeRGeNIX

quote:

Orijinalden alıntı: beterbocek

sony ericsson telefonlarla ilgili fiyat bilgisi var mı kimsede? neo - neo v - arc falan?

Ben de onu öğrenmeye çalışıyorum ancak kimsenin bilgisi yok heralde

belki de çok ucuzdur söylemek istemiyolardır :P
  • dell laptop alabilen var mı
  • ben bugün uğradım, zaten teknosanın dükkanı ufacıktı, resmen ana baba günü olmuş. ürünlere bakmayın bırakın içeride zar zor yürüyebildim. şöyle üstün körü indirim broşürüne baktım çıktım.
  • İndirim var arkadaşlar..Katalogda gösterdikleri gibi yüksek fiyatlardan düşmüyor belki ama normal fiyattan biraz daha düşük..Buradaki arkadaşlar neden kötülüyor anlamadım..O kadar insan gidip alıyor , hepsi mi saf bu milletin..
  • yorumlar genelde olumsuz. fiyatı yuksek yazıp normal piyasa fiyatının biraz altına satınvca turuncu indirim oluyor galiba. notebook alan 1-2 kişi var galiba forumda
  • Katalogta da görünen Canon 1100D + 18-55 + 75-300 lens kitini 1399 TL ye aldım ve bir takım daha hala var. Yer Mecidiyeköy Profilo bilginize
  • Bende bugun dolaştım Goldmaster 1090 çift tuner uydu alıcısı Dsmart 1 yıllık HD üyelik bedava (modüllü) 490 tl . bana uygun geldi ama kararsız kaldım biraz incelemek için geldim internette bayaa pahalı satılıyormuş...
  • saat 12 de ankara ankamall (en alt katında 3 tane teknosa var) ve sonra optimuma gittim.

Tam anlamıyla rezalet saat 12 de gitmeme rağmen alacağım acer laptop hiçbirinde kalmamıştı ve tıklım tıklımdı herkez ürün alıyordu .

Bundan sonra bana dolar arttı kriz var maaşım az diyene sövücem sanki hherşey bedava anasını sattiiim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Bırakın teknosayı insanlıktan çıkartıyorlar adamı

Sırf teknosa mı . tüm kampanyalarda aynısı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

FORUM ÖLMÜŞ, insertdeki ASUS PC yi sorduk cevap yok AYIP YAAA

ekrani yerinden cikabilen ve ipad gibi kullanabildiginiz asus tablet pc android isletim sistemli 1090 tl idi bunu mu sordunuz ?

hayır abicimhttp://www.biarada.com/asus-a53sc-sx565r-notebook/fiyati/3766350 bu notebook'u

TEKNOSA AÇMIYOR, ancak fiyat 1535 e inmiş görüşünüz veya TAVSİYENİZ ne olabilir,

BEN ASUS takıntısı olan bir adamım BANA ÖNERECEĞİN en az İ-5 İŞLECİ 1 GB EKRAN KARTI 4 gb ram vs, bir NOTEBOOK tasviyen olur mu

İLGİNE ALAKANA TEŞEKKÜRLER...

hoccam ben markadan ziyade ozelliklerine gore bakmistim core l7 islemcili blueray full hd gt555 mi ne oyle bisi vardi 2300 e asus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wilusa

Çanakkalede 2 adet teknosa var, Araları yakın olduğu için sabah 9 gibi ikisinede sırayla baktım. İki mağazada da 15-20 kişi sıra yapmış bile. İlk baktığım mağazadan 19. sırayı alıp diğerine gittim. Onda da kağıda isim listesi yapmışlar karşılarına da ne alacaklarını yazmışlar. Baktım 3 adet 37d6000 kontenjanı dolmuş bile. Bende sıra numarası aldığım mağazaya geri döndüm. Sıra numarası verilen yerde kimin ne alacağı belli olmadığı için orada beklemeye başladım ama bir taraftanda 37d6000 in bana kalmaması ihtimaline karşı alternatif baktım. Baktım içeri alınan ilk 5 kişiden 3ü 37d6000 leri götürdü. Hal böyle olunca alternatif işini hızlandırıp 42lv375s ve 40d5500 ön plana aldım. Satış temsilcisinin birinin tavsiyesiyle de içeri girer girmez lg 42lv375s e yapıştım. Bilmiyorum artık doğrumu yaptık yanlışmı?

Tarihçimisin :) veya arkeolog?

• uydu alıcılarında bir kampanya varmıydı acaba?
  • Nikon 3100 18-55 VR Lens ve Nikon 3100 18-55+55-200'ün fiyatları nedir arkadaşlar? Gözlemleyen paylaşsın lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.