Şimdi Ara

Teknosa Tüm Mağazalarda Turuncu İndirim(24 Aralık) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
2
Favori
75.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bide bişey daha dicem çok aklıma takildi 7. sayfada biri lg 42 lw5500 e 2250 ytl ye satıyolar demiş neresi satıyo ben netten bakdım bulamadım taki ben günlüğü 50 ytl ye marangozhanede çalışıyo 250 ytl benim 5 günlüğüm küçümserken bizleriide düşünün öle küçümseyin ;) ama dedim gibi 2250 ytl ye şu anda kim satıyo ?
  • bide başıma gelen bi olayı anlatıyım ben size saat 9 da gittim 14. kişi oldum :D lg 42 lw 5500 ü aldım içinden 7 adet gözlük 2 ay d-smart full hd çıkdı hemen aradım bugün d-smartı kurdular bundan evel televizyon için lg yi aradım adamlar 30 dk içinde geldi televizyonu kurdu televizyon şu anda sorunsuz hatta üstüne kedim çıkmaya çalışdı ben çizer sandım bişey olmamış :D arkadaşlar dediğim gibi vatan bilgisayar paralel ticaret diyolar garanti direk lg değil diyolar 250 ytl de fark var diyolar neden ben 9 da gidip 1 saat bekleyip 250 ytl ye bedava d-smartlı televizyonu almıyım arkadaş cidden bizide orda bekliyenleride çok aşalamış ama ben gayet menmunum ve acıncak bişeyim olduğunuda düşünmüyorum taki d-smart kutusunun içinden teknosadan aldığım için full paketli hd 29 ytl miş 2 ay sonra normal hd 17 ytl en baştaki 40 ytl ücretide vermiyosun bence çok güzel bişey alan arkadaşlar eminim menmun kalıcakdır taki eminim saat 12 ye kadar ps3 bizim burdaki şubede vardı stok durumu 20 adetti ortada duruyodu genellikle insanlar tv almaya gelmişdi çoğuda çarşıda dükkanı olan insanlar bide ben bizim mağazada hiç açık ürün satıldığını hiç görmedim hepsi mağazanın sol tarafında marka marka ayrılmış kutu içindeydi belki istanbulun daha kalabalık yerlerinde teşir ürünlerinide vermişlerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melankoln34 -- 25 Aralık 2011; 4:36:21 >

• Hayırlı olsun ancak kedi çizebilir dikkat edin..
  • İşe yarar bişey yok.
  • Sabahın köründe, soğukta sıralarda bekleyeceğim, indirimli mal için milletle itişip kakışacağım...

Neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

topu topu 20 tane tv satıyor, tüm türkiyede o da, mediamarkt gibi tek mağazada yüzlerce stok koymuyor ki tek ürüne.....zaten onu da mağazada çalışanlarla akrabaları alıyor...aman onların olsun o dandik indirimleri...

mm gibi yüzlerce stok mu ? ya hocam bırak Allah aşkına 20-30 tane de o koyuyor yanı ne yuzlercesi.teknosasıda aynı mm side.vatan iyi ama bazıları diyor tam %25 indirim olmamış piyasaya göre %10 indirim olmuş diyor ama gittinmi aradıgını buluyorsun arkadaş.öyle 1 üründe indirim yapıpta müşteri çekip nasıl kitlerim ben öteki malı hesabı yapan fırmadan hayır gelmez
  • Valla ben hiç mağazaya gitmeden bütün işimi telefon ile hallettim. Bir sürü mağazayı aradım. Bir kaç mağaza hariç hepsi yardımcı olmaya çalıştı. Bir tanesinde aradığım ürünü buldum. Rica ettim, ürünü ayırdılar. Sonra dediğim saatte gittim aldım. İçerisi ana baba günuydü. O yoğunlukta verdikleri bu hizmeti takdir ettim. Hiçbir tanıdığım da yoktur teknosada..
  • uydu alıcısında en iyi görüntüyü almak için ne yapmam lazım kabloları altın uçlu aldım takdım uydu alıcım gayet iyi görüntüde rahatsız etmiyo ama en iyisi hangisidr ne yapmak lazım ? 2 ay sonra sizce d-smarttan aylık 17 ytl ye sadece hd kanallarımı yoksa 29 ytl ye full kanalmı almalıyım ? deneyen varmı görüntü kalitesi nedir
  • Tün ürünlerde indirim yoktu.İnternetten araştırma yapmadan gitmemek lazım.10 Aralıkta 1449 dan sattığı samsung d5500 ü 1599 dan sattı bu turuncu indirimde.Aynı ürünü media markt tam sayfa ilanla 1399 dan satmıştı.Yani 200 tl zarar edeceğini netten araştıran economicus adam o ürünü almaz, diğer mağazaların insertlerine bakıp başka bir ürün alırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tirexx

quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

Media Markt'an ses seda var mi? Ortalık yine iyi kızışacak gibi. Duruyor.

nacizane bir sorum olacak arkadaslar. teknosa en ucuz fyat garantisi vermidmiydi daha önce. bu konuda bir bilgisi olan arkadaş varsa aydınlatabilir mi rica etsem...
    saygilar.

en ucuz değil ama en pahalı fiyat garantisi olduğuna eminim.
  • Sözn özü 4x4lük firma yok.
    Biri yüksek indirim yapar,diğeri fazla stoklu indirim yapar,diğeri sadece birkaç ürünü sudan biraz pahalı satar.
    O yüzden o firma böyle şu firma öyle diye yakınmak yerine , ihtiyacımız olan ürünün marka modelini belirlemek,
    hatta alternatif modelle belirlemek ve beklemek.Hangi firma o ürünü daha ucuza verirse ordan almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Orijinalden alıntı: _yurekli_

D-smart Cam Modul + 1 Yıllık aile paketi (HD Eğlence Paketi) 159 TL.
    Ben aldım 1 tane.

bende aldım aktive için aradım ama nafile 5 dk bekledim kapattım siz yaptırdınızmi,

Biraz uğraştım ama yaptırdım. Çok net birşekilde teknosadan tüm bedelini ödeyerek (yani aylık paket değil) aldığınızı, cihaz olarak televizyonda kullanacağınızı belirtmeniz gerekir ve bunu birkaç kez tane tane anlatmak gerekiyor.
  • Bizim Muğla'daki mağazada bile saat 1 gibi bakmama rağmen 40 kişilik falan sıra vardı, ben de hiç beklemedim girmek için.
  • TV alalım dedik hepsini kapmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.