Şimdi Ara

Teknosa Tüm Mağazalarda Turuncu İndirim(24 Aralık) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
2
Favori
75.472
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArArMiSiN

arkadaşlar Airties AIR5340 modem ben internette en ucuz 120 lira civarında buldum
    internetten daha ucuza alabileceğim bir yer var mı yoksa teknosadan mı ucuza alabilirim (teknosa 79 tl görünüyor ) :)

beyler capitol teknosa ve nautilus teknosaya giden varmI?? airtis modem lazım varsa acil cvb???
  • quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

3-4 ay öncesine kadar 1000 tane mağaza, 320 GB PS3'ü, Move Starter Pack ve GT5 ile 799 TL'ye sattı.

Starter Pack 150 TL, GT5 50 TL desek. Konsol 600 TL'ye geliyor.

100 TL için mi bu PS3 gürültüsü? Hem de 160 GB?

Bizim insanımızı gerçekten anlamak zor. Ucuz başka birşey var deseler onu da alacak. PS3'ü gerçekten almak isteyen birisi bu zamana kadar alırdı zaten. Alanların birçoğu bilinçsiz kesim. Muhtemelen 7-8 yaşındaki çocukları oynayacak.

PS3 sadece bir örnek. Teknosa, belki de Türkiye'nin en rezil teknoloji marketi. Kesinlikle ama kesinlikle güven veren bir firma değil. Her hafta turuncu indirim adı altında milletimizi rezil ediyor.

Teknosa mı? Onlara giren çıkan yok. 1-2 tane indirimli ürün sattıktan sonra, diğer ürünleri ile bir güzel cirolarını yapıyorlar.

Alkışlar öncelikle milletimize, sonra Teknosa'ya.

PS3 için gitmiştim ancak 1 tane varmış alamadım. Eşimle beraber oynayacaktık halbuki :) Bir tane baayan vardı arkamda insert deki her ürüne atladı. Çok çabaladım etme gitme diye ama her üründeki sözde! indirimleri görünce beni kaale bile almadı. Birde fırsatçı durumuna düştük kadının gözünde :) Neyse sağlık olsun 499 değilde 599 olsun benim evimede PS3 konsun :) ( Hanım çok istiyor yoksa 30 senelik ömrü hayatımda oynadığım tek oyun super mario :) )

• ps3 golddan 320 gb lığını 549 a alan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukukcu

fiyat netleşti lg 47lw4500 2500 tl
    almaya değmez bence ama alacaklara da hayırlı olsun

47 değil, 55lw4500 benim merak ettiğim. 3.500 TL altında bir fiyatsa gidip almayı düşünüyorum ama telefonda bilgi vermediler.
  • FORUM ÖLMÜŞ, insertdeki ASUS PC yi sorduk cevap yok AYIP YAAA
  • Arkadaşlar Airties modem alabileceğim anadolu yakasında bir teknosa söyleyebilecek olan gözüne çarpmış bir arkadaş var mı?
  • 3-5 parçaya yapılan indirimleri hiç sevmem vede gidip kendimi rezil etmem o sıralarda müşteriler pek iyi karşılanmıyor. Bizler gitmesek elemanlar rahat rahat paylaşacaklar eşi dostu memun edecekler.
    Gerçi bu hertarafta aynısı hastaneye gidersin öncelik çalışanlaradır onlarda akrabalarını getirirler değilmi. Çokta zoruma gider yapacak bir şey yok çünkü sistem böyle çalışıyor.
    Ama buradaki mesajların bazıları mındar ciğer misali bazılarıda karşı mağaza ağzıyla yazılmış okurken kendime soruyorum biz neden böyle olduk fiyat nerden nereye gelmiş bana ne benim için son fiyat nedir o önemlidir. Oysa bizler indirimdeki eşyanın özelikleri hakında ama gerçekçi yorum yapmamızdır. Doğru bir mesaj üzerine o eşyayı almış yada almamış olan birisi ilerde dua da eder bedua da eder hata küfürde edebilir. İşte bunun için mesajlarımızı içtenlikle ve dürüstça yapalım.

• insertteki ürünler dışında başka ürünlerde indirim varmı
  • Bakalım Samsun Teknosalarda ps3 kalmış mı. wii nin yanına çok da güzel olacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: siriusblack2051

Arkadaşlar şöyle sadece arama yapma amçalı kullanacağım ucuz bir telefon var mı bugünkü kampanyalarda? Ona göre gideyim bizim ilçedeki teknosa bomboş du sabah.

110 a renkli ekranli samsung gordum besiktasta ben gittigimde vardi
  • Lüleburgaz mağazasında bayağa kuyruk varmış.. şimdi kardeşim aradı.. abi koş yetiş indirim varmış galiba diyor.. birazdan çıkıcam bakıcam gırgırına ama belki de işeme yarar ve indirimli birşeyler bulur, alırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

3-4 ay öncesine kadar 1000 tane mağaza, 320 GB PS3'ü, Move Starter Pack ve GT5 ile 799 TL'ye sattı.

Starter Pack 150 TL, GT5 50 TL desek. Konsol 600 TL'ye geliyor.

100 TL için mi bu PS3 gürültüsü? Hem de 160 GB?

Bizim insanımızı gerçekten anlamak zor. Ucuz başka birşey var deseler onu da alacak. PS3'ü gerçekten almak isteyen birisi bu zamana kadar alırdı zaten. Alanların birçoğu bilinçsiz kesim. Muhtemelen 7-8 yaşındaki çocukları oynayacak.

PS3 sadece bir örnek. Teknosa, belki de Türkiye'nin en rezil teknoloji marketi. Kesinlikle ama kesinlikle güven veren bir firma değil. Her hafta turuncu indirim adı altında milletimizi rezil ediyor.

Teknosa mı? Onlara giren çıkan yok. 1-2 tane indirimli ürün sattıktan sonra, diğer ürünleri ile bir güzel cirolarını yapıyorlar.

Alkışlar öncelikle milletimize, sonra Teknosa'ya.

PS3 için gitmiştim ancak 1 tane varmış alamadım. Eşimle beraber oynayacaktık halbuki :) Bir tane baayan vardı arkamda insert deki her ürüne atladı. Çok çabaladım etme gitme diye ama her üründeki sözde! indirimleri görünce beni kaale bile almadı. Birde fırsatçı durumuna düştük kadının gözünde :) Neyse sağlık olsun 499 değilde 599 olsun benim evimede PS3 konsun :) ( Hanım çok istiyor yoksa 30 senelik ömrü hayatımda oynadığım tek oyun super mario :) )

evet genelde hanimlar birseyi istediklerinde ve yerine gelirse cok mutlu olacaklarini bildigimiz iicin biz erkekler genelde hayir demiyoruz :) bence guzel bir his. Iyi yapmissiniz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

FORUM ÖLMÜŞ, insertdeki ASUS PC yi sorduk cevap yok AYIP YAAA

ekrani yerinden cikabilen ve ipad gibi kullanabildiginiz asus tablet pc android isletim sistemli 1090 tl idi bunu mu sordunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben aldım fena değil.
    ayrıca lw5500 aldım.arkadaşların dediği gibi indirimsiz fiyatı abartılı ama 2000 fiyat bence çok iyi ib de 2299
    14. kişiydim numara verdiler.stok gerçekten azdı.ön sayfadaki samsun kozyatağı teknosada yanlış anlamadıysam 3 adetmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: servet1903

teknosadaki herşey inidirmli bugün.Dolayısıyla Plazmalarda indrml,.

46st30 panasonıc 2299 lg 50pw450 1699 v.s

çok iyiymiş. alacaktım ancak burada o fiyata bulamayınca 2000'e lg 42lw5500 aldım teknosadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdemir

3-5 parçaya yapılan indirimleri hiç sevmem vede gidip kendimi rezil etmem o sıralarda müşteriler pek iyi karşılanmıyor. Bizler gitmesek elemanlar rahat rahat paylaşacaklar eşi dostu memun edecekler.
    Gerçi bu hertarafta aynısı hastaneye gidersin öncelik çalışanlaradır onlarda akrabalarını getirirler değilmi. Çokta zoruma gider yapacak bir şey yok çünkü sistem böyle çalışıyor.
    Ama buradaki mesajların bazıları mındar ciğer misali bazılarıda karşı mağaza ağzıyla yazılmış okurken kendime soruyorum biz neden böyle olduk fiyat nerden nereye gelmiş bana ne benim için son fiyat nedir o önemlidir. Oysa bizler indirimdeki eşyanın özelikleri hakında ama gerçekçi yorum yapmamızdır. Doğru bir mesaj üzerine o eşyayı almış yada almamış olan birisi ilerde dua da eder bedua da eder hata küfürde edebilir. İşte bunun için mesajlarımızı içtenlikle ve dürüstça yapalım.

bu görüşe katılmıyorum.kazyatağında çalışanlar ellerinden geleni yaptılar.tabiki karışıklık oldu bu bizim bazı uyanık insanlarımızdan kaynaklanıyor.lütfen çalışanlara sadece bu sektör için değil tüm sektörlerde çalışanlara saygı duyalım.
    bizde bir çalışanız nihayetinde

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukcu

quote:

Orijinalden alıntı: diroix

LG LW4500 55" televizyon ne kadar arkadaşlar bu kampanya ile? Bilen varsa çok sevinirim.

arkadaşım tam emin değilim ama 2.300 gibi bişeydi

yok artık. 2549 yada 2599 lira 47lw4500.

ilginç olan ise bir onceki turuncuda daha pahalı olan 47lw5400 2400 liraydı
  • Teknosadaki fiyat lg 42lw5599 model tv için normal bir fiyattır. Verdiğim linki kontrol ederseniz fiyatın zaten 2000 tl civarı olduğunu ve indirim yapılmadığını görürsünüz
    http://www.ucuzu.com/crt-lcd-plazma-tv-c3164/lg/42lw5500-p46894489/?gclid=CK6P8vW8mq0CFYS9zAod_gHnqg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowermad -- 24 Aralık 2011; 13:38:10 >
  • bugün sapphire teknosadaydım son grupanya çekimi harcamak için, saat 10.02'de mağazaya geldim, mağaza kalabalık falan değil, bir baktım 8-9 tane ps3 hiç aklımda yoktu alsam mı acaba dedim, elimi bir attım kutuların hepsi boş, müşterinin biri haklı olarak yönetimle tartışıyordu, sabah bunun için 1 saat bekledim ilk ben girdim, üründen neden kendinize ayırtıyorsunuz, stok yoksa bu etiket ne bu kutalar ne.... Benim de grupanya çekimi kullandırmak istemediler, neyseki müşteri hizmetlerini aradım sorun çözüldü...
  • bende 09.45 de gittim kuyruğa girdim.Micro sd kurtarabildik ancak :)
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.