Şimdi Ara

Teknosa Sony Kulaklık Çoook Ucuz (23.90TL) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
8
Favori
8.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hemen teslim yine netten alınan ürünler için geçerli ürün kargoya veriliyor. sizin almak istediğiniz mağazaya kargoyla geliyor oradan teslim alıyorsunuz. bulunan mağazalara baktığınızda üstte yazıy çıkıyor mağaza fiyatı değişiklik gösterebilir diyor. kılıfına uydurmuşlar. sadece mağaza tesliminin amacı kargoyu mağaza teslim alıyor siz mağazadan alıyorsunuz.
  • Silinmiş? nasıl oluyor ya sipariş yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Bedavadan biraz pahaliymis ama geç kaldık stok bitmiş

Ben dun hemen aldım ama silinmiş, 1 günde teslim diyordu üzülmeyin
  • siparisim paketlenmis konuyu acan arkadasa tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 için iyimidir

• cevahir exxtra ya gittim oradakii güvenlik dedi magaza calısanları dün bitirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

hemen teslim yine netten alınan ürünler için geçerli ürün kargoya veriliyor. sizin almak istediğiniz mağazaya kargoyla geliyor oradan teslim alıyorsunuz. bulunan mağazalara baktığınızda üstte yazıy çıkıyor mağaza fiyatı değişiklik gösterebilir diyor. kılıfına uydurmuşlar. sadece mağaza tesliminin amacı kargoyu mağaza teslim alıyor siz mağazadan alıyorsunuz.

Hocam ben konyadayım. Mağazadan teslim ile satın aldım, 2 şubede 3-5 gün içinde teslim diyordu. 1 şubede ise 1 saat içinde teslim diyordu, ben o mağazadan teslim alacak şekilde satın aldım. 1 saat içinde nereden geliyor bu şubeye kargo. Ben mağaza stoğundan veriyorlar sanmıştım.
  • Olum ne ara bitirdiniz lan lazımdı bana bir tane :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinti kirpi

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

hemen teslim yine netten alınan ürünler için geçerli ürün kargoya veriliyor. sizin almak istediğiniz mağazaya kargoyla geliyor oradan teslim alıyorsunuz. bulunan mağazalara baktığınızda üstte yazıy çıkıyor mağaza fiyatı değişiklik gösterebilir diyor. kılıfına uydurmuşlar. sadece mağaza tesliminin amacı kargoyu mağaza teslim alıyor siz mağazadan alıyorsunuz.

Hocam ben konyadayım. Mağazadan teslim ile satın aldım, 2 şubede 3-5 gün içinde teslim diyordu. 1 şubede ise 1 saat içinde teslim diyordu, ben o mağazadan teslim alacak şekilde satın aldım. 1 saat içinde nereden geliyor bu şubeye kargo. Ben mağaza stoğundan veriyorlar sanmıştım.

1 saat içinde gelmez diye tahmin ediyorum hocam yine 2-3 günü bulacaktır pazartesi kargoya verirler. salı çarşamba şubeye ulaşır siz şubeden alırsınız bana öyle olmuştu mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Cube K

mağazaya gidip bakacağım yarın size haber veririm

Haber bekleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten baktığımda bulunduğum yerde stokta var gözüküyor ancak almaya kalktığımda tükendi yazıyor. Mağazaya gidip şansımı deneyeceğim eğer birkaç tane varsa alıp isteyenlere aynı ücrete gönderirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

cevahir exxtra ya gittim oradakii güvenlik dedi magaza calısanları dün bitirdi

Herkes ölücü olmuş

• Bende bunun mikrofonsuzu var 45 liraya almıştım.Ama sesi çok az

• sıcak fırsatın üzerinden 24 saat geçmeden bitirmişsiniz bravo
  • Yuh arkadas kacirdik laptopta film izlemek icin alacaktim kulakici kulakligin sol tarafi bozuldu

• Çöp
    10 lira bile etmez. Nerden biliyorum daha önce sony nin 180 liralık kulaklığını kullanmıştım. 10 liralık kulaklıklardan farkı yoktu. Şu an s6 edge plusın kulak içi kulaklığını kullanıyorum yakında paraya kıyıp levent on alıcam

• teşekkürler 1 tanesini ayırtabildim gel-al demelerini beklicem.
  • Microfon var mı şimdi beyler hem fikirmiyiz bu konuda ps4 için alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: devyedzoko

teşekkürler 1 tanesini ayırtabildim gel-al demelerini beklicem.

Sipariş'de hala gozukuyormu siparışınız? Benim silinmişde, arıyorum siparış kodu soruyor onuda kaydetmedim.
  • Benimkini kargoya vermişler pazartesi elimde olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.