Şimdi Ara

Teknosa Sony Kulaklık Çoook Ucuz (23.90TL) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
8
Favori
8.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bana da e-mail gelmedi . Gidip bakıcam varsa alıcam artık napalım
  • Kaçırdım be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 29 Ağustos 2015; 19:23:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ölücüler öldürmüş fırsatı sömürmüşler

kutusu açılmamış satmak isteyen olursa 35 TL + kargo benden talibim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordinas -- 29 Ağustos 2015; 19:05:41 >
  • Aynısını kullanıyorum mavi rengini,ses kalitesi gayet iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtobanFaresi01

Mobil uygulamasından siparişe baktığımda siparişiniz paketlendi olarak siteden baktığımda tedarik ediliyor gözüküyor.

Bende de aynı şekilde umarım iptal olmaz, bazılarının kargoya verilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30-35 TL'den talibim açılmamış kutuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet Eyes

kargoda diyor acaba hangi kargoya veriyor teknosa? nasıl takip edebilirim kargoyu?

UPS e veriyor. kargo takibini mail adresinize yollar ordan takip edersiniz. ancak takibe pek itibar etmeyin yurtiçi kargo gibi an be an güncellemiyorlar bi bakmışsın evet gelmiş ama ana merkezden yeni çıktı yazar.

KArgo işlerini bilmiyorsun demek ki. UPS ile 10 dan fazla alışveriş yaptım ve Takip kodundan GPS haritalama sistemine sahip olduğunu bile bilmiyorsun. Yurtiçi Kargo gibi nalet bir firmayla da 4 kez çalıştım. Sadece 1 i sorunsuz oldu.
    Diğer gönderilerimin 1inde gönderici adresi doğru yazmasına rağmen onlar başka bir adrese götürmüş ve tabi beni bulamadıklarından şubeden almak zorunada kalmıştım kargomu. 2.sinde de Saat akşam 8'de dağtıma çıkmışlar ve kapımı saat 9buçuk civarlarında çalmışlar ve ben evde yoktum çünkü kargo çalışma saatleri 7 de bitiyor.İbraz kağıdı bile bırakmamışlardı gittim yine şubeden aldım.3. kargoda da gönderici kargo ücretinin 5.90 olduğunu söylemesine rağmen benden 8TL aldılar. Göndericiyi aradım ve o adam suçu olmamasına rağmen bana eşit değerde bir ürün gönderdi. 4. gönderi sorunsuzdu ama artık ben pes ettim. MNG ve UPS'den çok memnunum bu aralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet Eyes

kargoda diyor acaba hangi kargoya veriyor teknosa? nasıl takip edebilirim kargoyu?

UPS e veriyor. kargo takibini mail adresinize yollar ordan takip edersiniz. ancak takibe pek itibar etmeyin yurtiçi kargo gibi an be an güncellemiyorlar bi bakmışsın evet gelmiş ama ana merkezden yeni çıktı yazar.

KArgo işlerini bilmiyorsun demek ki. UPS ile 10 dan fazla alışveriş yaptım ve Takip kodundan GPS haritalama sistemine sahip olduğunu bile bilmiyorsun. Yurtiçi Kargo gibi nalet bir firmayla da 4 kez çalıştım. Sadece 1 i sorunsuz oldu.
    Diğer gönderilerimin 1inde gönderici adresi doğru yazmasına rağmen onlar başka bir adrese götürmüş ve tabi beni bulamadıklarından şubeden almak zorunada kalmıştım kargomu. 2.sinde de Saat akşam 8'de dağtıma çıkmışlar ve kapımı saat 9buçuk civarlarında çalmışlar ve ben evde yoktum çünkü kargo çalışma saatleri 7 de bitiyor.İbraz kağıdı bile bırakmamışlardı gittim yine şubeden aldım.3. kargoda da gönderici kargo ücretinin 5.90 olduğunu söylemesine rağmen benden 8TL aldılar. Göndericiyi aradım ve o adam suçu olmamasına rağmen bana eşit değerde bir ürün gönderdi. 4. gönderi sorunsuzdu ama artık ben pes ettim. MNG ve UPS'den çok memnunum bu aralar.

anlamadığınız ortada ups gayette güncellemeden hatta mağazaya teslim ettiği halde kendisi teslim aldı yazan bir firma. ayrıca ben şubelerden bahsetmedim genelden bahsettim. şubeler farklılık gösterebilir. yurtiçi bizim burdaki çok kötüydü sonradan düzeldi herzaman 11.30 da kargom gelmiş oluyor. evde yoksam aranırım. yada bugun cıkarmayın 2 gün sonra teslimata gelsin dediğimde asla hayır denmez ancak bozuk şubeleride yok değil tabiki var. her firmanın şubeleri arasında fark var. yurtiçi kargoda an be an güncelleme sistemleri mevcut 7.30 da subeye ulastıysa hemen sisteme geçiyor. ups ise kocaeliden merkez şubeden ürünü bana direk şubeye göndermeden yolluyor ve daha getiren adam adresi doğru düzgün bulamıyor. + ups kendi araçlarıyla değil taşeronlara sanıyorum yaptırıyor. ben ups aracı göremedim mesela bana gelen üründe. evde olmasam kocaeline geri gidecek siz düşünün artık ne kadar ileri bir firma. bahsettiklerim istanbul için geçerlidir. 4 senedir online alışverişin içinde yüzlerce ürün kargosu almış biri olarak söylüyorum bunları. yurtiçi iyidir en azından zamanında teslimat yapar mng de çok iyidir. ancak aras ı hiç begenmem.

• Tükendi
  • Bulunduğu mağazalar listesinden baktım gittim teknosa da mağazada yok dediler stoktan sorgulattım yine çıkmadı neyse sağlık olsun

• Magazalarda 70 lira.

• açılmamış kutu 35 TL talibim

• Açılmamış kutusuna asus gaming mousepad verebilirim

• Üzüldüm şimdi
  • Almak isteyen varsa 35 liraya verebilirim

• Almak isteyene ben de satabilirim duruma göre. Ama hala tedarik aşamasında. Gönderecekler mi meçhul
  • Kaçırdık ulan tüh

• Kargolanan var mi

• Benim ki teslimatta gün içinde gelecek.
  • Durum: Tedarik Ediliyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.