Şimdi Ara

Teknosa Sony Kulaklık Çoook Ucuz (23.90TL) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
8
Favori
8.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benimki geldi, çok belli bakılsın diye koyuldugu. Çok hırpalanmış ama kulaklıkda zarar yoktu, alırken çok zor aldık 3 tane imza birde ustune aldıgıma dair yazıda yazdırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Şöyle testler yapabilirsiniz, benimkinde sorun yok.

sorun yokda, wahwahda noluyor dedim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Kargo bilgilerini görebiliyor musnuz ? Hangi kargo ile geliyor ?

UPS'den gelmiş
  • Bana hala gelmedi.
  • Kulaklık geldi. Sony nin 15-20 liralık kulak içi kulaklıkları daha iyi. Evde bütün kulaklıklar bozulursa anca iş görür ya da birine hediye edebilirsiniz.
  • Çok yüksek ses vermese de iş görüyor. Mikrofonu olmasi da gayet iyi. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubeye teslim seçeneği ile aldım evde olmama ihtimaline karşı, kaç gündür kargoda hala gelmemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık leş. 6 yıllık creative paramparça kulaklık bundan daha iyi ses veriyor. Mağazadan iade edip, nakit iade alma şansımız var mı ?

• 11 gün oldu gelmedi mh sallama cevaplar veriyor telefonda, leş gibi firma bir daha bulasirsam bu teknosaya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorah Mormont -- 8 Eylül 2015; 20:50:44 >
  • bugun ugrastımda anca kargoya verdiler istanbuldayım hataydan kargoya verdiler ne biçim bir firma bu ya. Allah kahretsin aynen 11 gün oldu anca kargoya verildi.
  • kulalık tam hava atmalık
  • hala gelmedi kulaklık hataydan istanbula kargoya vermiş çok Saygıdeğer teknosa. 2 güne geliyor yuh yani edepsizliğin bu kadarı. gelsede kurtulsak evde kargo bekleyerek ölecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

yok bu kulaklıkta kronik sorun galiba. sol taraftan bass gelmiyor ve normal ses de bayağı az. 5 dakika dinleyince başı ağırıyor insanın.

bu arada mağazaya gittim değişim de var iade de. değişim yaptığım üründe de aynı sorun var.

ben bugün aldım değişimden yenisini teknosada yokmuş isttetmiştim geçen pazartesi 1 hafatada geldi ama değdi ben çok beğendim 23 liraya daha iyisini bulan varsa söylesin
  • benim kulaklık hala gelmedi. ilgilenecez diye 3 kez donuş yaptılar. bakalım ne olacak.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.