Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL SADECE 3 GÜNLÜĞÜNE (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
7
Favori
12.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün gelip aktivasyonu yapıp gittiler. Modelini bilmediğim humax marka olduğunu söyledikleri cihazı bağladılar. Kutuda problem çıkınca arabadan başka kutu getirdiler. O ara dedim ki, bunlar hep 2. el, ordan burdan çıkma kutular galiba, evet abi dedi, e dedim bu da problem yaratırsa ne olacak diye, eleman, yılbaşından sonra tüm Türkiye genelinde bütün üyelerin kutusunu 4K uyumlu kutularla ücretsiz değiştirecekler dedi. Sezon sonuda yayın ihalesi var, bakalım ne olacak dediğimde, valla adamlar kutuya yatırım yaptıklarına göre baya bi asılacaklar falan dedi.

Ayrıca evde internet var mı falan deyince, evet var dedim, kablo var mı dedi, var ama nedenki deyince, istiyorsanız kablosuz cihaz var ayda 7,5 lira ödersin ama bence değmez, getir kabloyu bağlayalım dedi. Tamam dedim getirdim bağladılar falan, bir-iki işlem yaptılar, sonra, 3 gün arka arkaya en az 15 dakika kabloyu bağlı tut (normalde çok ayak altı olduğu için işim olacağı zaman takıyordum) 1 ay sinema kanallarını hediye ederler, telefonuna mesaj gelir falan dedi. Belki yararlanmak isteyen arkadaşlar olur diye yazdım.

Düzeltme : Ayrıca, sezon sonu yayın ihalesini alamazlarsa paketiniz 1 yıllık olduğu için ihaleyi alamadıkları, yani ligtv için taahhütlerini yerine getirmedikleri için o dönemlerin ücret iadesini isteme hakkınız doğacak dedi, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kompetan -- 3 Kasım 2016; 16:52:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Arkadaşlar benim taahütüm yok. taahütüm bitmiş normal bir şekilde aylık ödeme yaparak izliyorum. kod bugün ulaştı bana, müşteri hizmetlerini aradım. bana bu kampanyadan yararlanamazsınız siz eski üyesiniz yeni üyeler yararlanabilir dediler.

ayrıca bu ayın faturasıda kesilmiş zaten. daha önce görüştüğümde 3 kasımda akşam saatlerinde faturanız kesilir . 3 kasımda akşama kadar arayın gerekli işlemleri yaparız demişlerdi.

ne yapmam gerekiyor

Fatura her ayın 3 ünde saat 23:59:59 da kesiliyor. Daha kesilmedi faturalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kompetan K kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz HD kutu vermemek için takla atan, HD yayın için 7 lira isteyen Digiturk mü verecekmiş bedava 4K kutu ? Daha düne kadar Philips kutu takmaya devam ediyordu bunlar
    Size gelen eleman sallamış bence biraz.

• Artık bilemiyorum yalan doğru, elçiye zeval olmaz.
  • bunlar resmen üçkğıtçı şu an teldeyim, aktivasyon yapıldı 3 ay boyunca ücretsiz izleyeceksiniz diyor

sabır çekiyorummmmm. bekletiyorlar durmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

Artık bilemiyorum yalan doğru, elçiye zeval olmaz.

Tabii hocam sizlik bir şey yok. Keşke doğru söylemiş olsa ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

bunlar resmen üçkğıtçı şu an teldeyim, aktivasyon yapıldı 3 ay boyunca ücretsiz izleyeceksiniz diyor

sabır çekiyorummmmm. bekletiyorlar durmadan

Hocam digitürk çalışanları çok bilgisiz ve tecrubesiz hiç birşeyden anlamıyorlar :(

• ya vallaha çıldırıcam.

Adamlar 727 lik inndiriminiz var. bu i,ndirim bitikten sonra fatura gelecek diyor.böyle birşey var mı? biz 12 ay boyunca ücretsiz yayın almayacakmıyız ?
  • Digitürk ha bire mesa atıyor şimdi de

quote:

Sn.Uyemiz, ucretsiz olan uyeliginize ek olarak aldiginiz bu paket ucretlendirilecektir. Buna bagli olarak ucretsiz olarak baslattiginiz uyeliginiz kampanya sonunda guncel fiyatlar uzerinden ucretli bir uyelik olarak devam edecektir.

Ben ne ek paket aldım ne başka bir şey. Ne demek bu yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 3 Kasım 2016; 18:8:22 >
  • Bu kod sayesinde indirim tanımlanmış 700 küsür bu indirim bittikten sonra fatura gelecekmiş. hiç biri anlamıyor beni. ayrıca teknosa dan gelen kutunun üzerinde son kullanım 31 aralık 2015 yazıyor bu neyin nesi ?
  • yemin ediyorum uyuştum. ne üyeliğim iptal oldu ne de paketten ücretsiz yararlandım.

adamlar bu kodla bana 767 tl indirim tanımlamışlar. aylık 93 tl miş faturam. 12*93 = 1116 tl eder. son aylara doğru 349 tl lik fatura ödeyecekmişim. böyle rezillik görmedim. kayıt oluşturdum geri döncekler. bide ben onay vermişim kodu kullanmışlar onay falan da vermedim. gerçekten sabır iseniz arayın. benim işim ne olacak belli değil
  • espial kullanıcısına yanıt
    Aynı mesaj bana da geldi. Ben de paket falan almadım. Doğru düzgün mesaj atmaktan acizler.

• Onceki mesajlarimda defalarca belirttim , bu indirim sekli dogrudur ,rakami bilemem ama sistem su sekilde calisiyor , bugun taahhut verecek uye olacaginiz bire bir bu icerikteki kapsam neyse , o bedeli bu sifre karsiligi indirim olarak sisteme giriyorlar

Bir baska deyisle , bugun hic aboneliginiz yokken ,hic bir sifre vs kullanmadan uyeliginiz devam ediyorken (veya yeni uyelik actirirken) bu icerigi 12 aylik taahhut verirseniz ne odeyecekseniz , yine faturaniza bunlar yansiyacak , ama ay ay en bastan tanimlanan o indirim faturanizdan dusulecek

ilk ay faturaniz 73 lira mi ornegin , 760-73 , ertesi ay 687 - 71 ... gibi ... buradaki rakamlar mevcut devam eden uyelikteki taahhutler ,ek alinan seyler gibi detaylardan etkilenebilir ama sonuc olarak isleyis sistemi bu , kalkip adamlara farkli bir is akisi olacakmis gibi konusmayin

sifrenin amaci zaten indirim tanimlamak , tanimlanan indirim eger hesabinizdan farkli ise , o zaman elbette hakkinizi arayin ama sistemin isleyisi bu sekilde

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Durumun özeti nedir. Ben ilk defa bu paketi alarak digitürk sahibi oldum. Cebimden ödediğim 380 tl'den başka para çıkacak mı çıkmayacak mı?
  • Cikmamasi gerekir . Aktivasyon cikabilir , yeni uyelikse , ve ek seyler alinirsa onlar cikabilir ,nedir spor ekstra ,super lig farki , film vb.

Ben cikmaz diye bir garanti verip kendimi baglayamam ama cikmamasi gerekir . Bazen dedigim gibi taahhut ile fatura kesim gunu karisikligindan bazi sikintilar olabiliyor.

Ama aydan aya ek bir sey cikmaz
  • Arkadaslar digiturk mh ve teknik servisleri bilgisizlikten bazen heyecan yaratabiliyorlar.
    Ancak urunu satan teknosa, sorun cikacak bir durum yok.
    Her zaman satilan paketler bunlar merak etmeyin paket icerigi neyse onu kullanirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar herkese ;

28 Ekim 2016 da teknosa.com dan verdiğim sipariş 2 Kasım 2016 da elime geçti.

Zaten diigiturk abonesiyim . Giriş paketi + HD + Belgesel paketine taahütüm vardı 2017 ortasına kadar. 5 Aydır kullanıyordum. Teknosa kampanyası güzel olunce dayanamadım aldım, mevcut üyeliğe bir şekilde yediririm diye.

Herneyse , Dün akşam 30 dakika telefonda 7 farklı kişiyle görüştüm. Yeni üyelik istemiyorum, mevcut üyeliğime bu paketi ekleyin diye. Bugun eklediler.

Taahütümü bozduğum için 48 TL yansıtacaklar , ben de peki olsun dedim ne yapayim?

Yeni abonelik yaptırsam 30 Tl kurulum parası verecektim artı eski üyelik de her ay 15 tl extra ödeyecektim. Şuanda bana 450 TL ye mal oldu bu iş.

Diyeceğim şu ki, taahütünüz varsa ve bu paketi mevcut üyeliğinize ekletmek istiyorsanız, taahüt bozuduğu için ceza ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Şu durumunda ceza ödeme işlemini geri nasil aldırabilirim önerisi olan 1 arkadaş varsa önerilere açığım .

Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. Umarım güzel bir Lig izleriz :)

Alan arkadaşlara da hayırlısı olsun şimdiden.

• 2 uyeligim var Teknosa kampanyasında

Birini şifre ile uzattim.

Digeri yeni kurulum (30 tl karşılığı)

Bana da mesajlar geldi

03.11 olduğu için fatura kesildiyse gorurum dedim

MH aradım şimdi

2 üyelik için de herhangi bir fatura çıkmadigini söyledi

İçim rahat ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Kampanyada ne yaziyor ?

Yeni uyelikler icindir.

Peki onlar ne yapiyor?

Tutup kafalarina gore bir rakam belirleyip indirim yapiyorlar. Boyle sacmalik olabilirmi.

Ben 10 yillik uyeyim yeni uye olan 12 ay boyunca fatura odemeyecek ama ben 10 yil odedim ya aliskinim nasil olsa odeyecegim dimi. Bumu mantikli

Madem yeni uyelikler icin gecerli yeni uye olun desinler. MHkafasina gore tanimladi kodu size 767 tl indirim yaptim dedi. Peki ben kabul ettim mi ? Hic sormadi bile. Kodunuzu kullandim birsey yapamam diyor.sacmaliktan baska bir sey degil

Tam 10 musteri hizmetlisi ile gorustum hepsi farkli konusuyor
    Tutupta onlari savunmanin anlami yok

• Engelli paketi kullandigimiz icin iyi bir teklif sundular kapattirmadik mevcut aboneligi teknosadan aldigim paketi iade edebiliyor muyum kutu acilmadi?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.