Şimdi Ara

TEKNOSA rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün logitech z506 ses sistemi aldım arkadaşlar. eve geldim kutuyu açtım bir de ne göreyim.naylona falan sarılı değil aletler tozlu pis ne bi kitapçık var ne bişey toplayıp atmışlar. neyse teknosa bu kullanırım dedim bi açtım bir hoparlör patlak..
    bugün geri götürüp yenisini istiycem nasıl bir yol izliyim direkt pislik yapmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dilekçeyi yazın direk bölge müdürlüğüne gidin
  • quote:

Orijinalden alıntı: canreyiz06

dilekçeyi yazın direk bölge müdürlüğüne gidin

sıkıntı çıkarırlarsa öyle yapıcam ankamallden almıştım bölge Müdürlüğü nerde ki ankarada

• Niye pislik yapmayı düşünüyorsun arkadaş? Git efendi gibi ver yenisini al. Ne bu kincilik ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: CAMYARAN

Niye pislik yapmayı düşünüyorsun arkadaş? Git efendi gibi ver yenisini al. Ne bu kincilik ya.

teknosadan aldığım diğer 5 üründe de benzer şeyler olmuştu. ondan olabilir mi?

• haklı niye pislik yapıyorsun ki yıllardır optimum avmnin orda ki teknosadan alış-veriş yaparım sorun çıkmadı relax biraz git efendi gibi durumu izah et .
    ama yanında dilekçe daima olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurats

quote:

Niye pislik yapmayı düşünüyorsun arkadaş? Git efendi gibi ver yenisini al. Ne bu kincilik ya.

Teknosa'dan bir daha alışveriş yapma o zaman. Zorla mı yaptırıyorlar sana?

• quote:

quote:

Ve hala teknosadan alışveriş yapıyosun

• quote:

quote:

quote:

Teknosa'dan bir daha alışveriş yapma o zaman. Zorla mı yaptırıyorlar sana?

turuncuya karşı bi zaafim var vazgecemiyorum

• oyle şey olur mu yav ? 5 diyor arkadaş ver dilekçeyi sürünsünler.hatta evden bile çıkma ürünü iade etip paranı al .sonra netten mail atarsın hiç olmadı dava
  • bende şanssızlik galiba hep mi denk gelir. diğerleri ufak tefek şeylerdi de bu bildiğin teşhir ürününü 0 cihaz diye bastılar

• Yil 2013 hala teknosa dan alis veris yapan var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z506yi iade et bence bende var z506 pek memnun degilim..kuzenimin ses sistemi daha guzel daha tok bass vuruyor onu ogrenicem degistirme imkanin varsa ondan al

• Ben bir defasında mouse aldıktan sonra eve gidince scroll'un bozuk olduğunu gördüm. Geriye götürdüm mırın kırın ederek zar zor değiştirme lütfunda bulunmuşlardı. O günden beri alışverişi kestim. Fiyat ve satılan malın arkasında durmak konusunda Teknosa'ya güvenmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

Z506yi iade et bence bende var z506 pek memnun degilim..kuzenimin ses sistemi daha guzel daha tok bass vuruyor onu ogrenicem degistirme imkanin varsa ondan al

zaten bassi pek açamıyorum apartman malum

• Logitech x540 hocam buna bi bak derim

• Teknosadan hayatta alışveriş yapmam bedava verseler evime sokmam valla.

Hiç güzel konuşmana gerek yok kardeş güzel konuşursan altta kalırsın ezilirsin.Yapacağın şeyi söyleyeyim ilk etapta adam gibi sadece 1 kere söyleyeceksin 2 kere değil.kardeşim böyle böyle bir sorun var diceksin adamlar yaklaşmıyormu müşterilerin içinde bas fırçayı güzelde konuşma yani bak nasıl değiştiriyorlar.Sakın geri gönderelim baksınlar muhabbetini kabul etme ürün 1 aydan önce gelmez geldikten sonrada müşteri hatası diyebilirler.
  • ellerinde aynı üründen yoktu arkadaşlar 3 tane teknosa da yok gittim anlattım derdimi hediye çeki mi iade mi dedi hediye çeki verin dedim z523 aldım bitane bende gayet ilgili davrandılar. şaşırdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.