Şimdi Ara

Passolig logo değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
28.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam beyler haftasonu Göztepe başakşehir maçına gitmek için ilk defa passolig çıkartmayı düşünüyorum ancak biletleri erkenden satın alabilmek için Göztepe logolu passolig kartı gerekiyormuş. Bu sezon İzmirdeyim ancak sonraki sezon istanbula gideceğim ve Galatasaray kombinesi alacağım ve Galatasaray ın maçlarına gideceğim. Ancak Galatasaray maçları için de Galatasaray logolu kart gerekiyor. Bu sezon çıkartacağım Göztepe logolu kartı sonraki sezon Galatasaray logolu yapabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• passoligi arayıp öğren, x logolu kartımı iptal edip y logolu çıkarabilir miyim aynı sezonda de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rick Sanchez kullanıcısına yanıt
    Aynı swzon değil hocam seneye

• Bu ne demek kardeşim? Göztepe tribününde sadece Göztepe taraftarı olur ki bunun mücadelesini de veriyoruz. Stad zaten 10 bin kişilik bir tek kale arkası bilet satışına açık o da 10 dk da bitiyor diğer tribünler kombineli yani anlayacağın boşuna değiştirmekle uğraşma sen en iyisi direk Galatasaray passoligi çıkar Galatasaray'ını izle.

• Bu sene Göztepe passosu çıkar seneye Galatasaray çıkarabilirsin sıkıntı çıkmıyor yani
  • Memleketini satma birak Galatasarayi Goztepeyi tut

Delikanli adam memleketini satmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonraki sezon değişir diye biliyorum

• Adam Galatasaraylı ama belli ki göztepe'ye sempati duyuyor ki maçlarına gitmek istiyor ne bu tavırlar beyler sakiiinnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannicus -- 25 Eylül 2017; 23:6:46 >
  • Göztepe. G kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten sizin gibi tek Göztepe yi tutmasam da İzmir de Göztepe yi tutuyorum sadece göztepeyi tutanlara saygım sonsuz ancak ben de şampiyonluk kutlamalarında ve 92. Yıl kutlamalarına bizzat katıldım. Tabi ki biletlerin hemen tükenmesi ve bana kalmaması bir ihtimal ancak bu maç olmasa da illa sonraki maçlarda denk gelir bana da 10 dakika içerisinde.

• Satma falan yok hocam İzmir de Göztepe yi destekliyorum zaten üstteki arkadaşa dediğim gibi Galatasaray ayrı sevda memleket ayrı sevda. Galatasaray yerine şampiyon olduğunda üzülmeyeceğim üstüne kutlamalarına gideceğim tek takım.

• Göztepe. G kullanıcısına yanıt
    İşte taraftar dediğin böyle olur İzmirde yine bir türbün kültürü takım tutma kültürü var Manisa da o da yok varsa yoksa fb,gs,bjk .Manisaspor maçlarına toplasan 1000 kişi geliyor tamam takım kötü borçalar var ama yine desteklenmesi lazım .Bende bu sene Göztepe maçına hiç gitmedim zaman bulursam gitmeyi düşünüyorum mesela Göztepe Akhisar olabilir buçuk plakalı akhisarın yenilmesini zevkle izleyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42ED01C9A -- 25 Eylül 2017; 23:44:16 >
  • Buda şurada dursun

Passolig logo değiştirme
  • Göztepe logolu passolig cikarirsan her maça gidebilirsin sorun yok.

Ama Ev Sahibi Galatasaray , Deplasman göztepe ise Gs tribüne giremiyorsun o dezavantaji var.Yoksa her başka takımın maçına gidiliyor hocam

• Seneye Galatasaray kombinesi alıcam hocam farklı logoya kombine satılmıyor

• Shanki kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim ben sadece maçlara gidiceksiniz sandim.

Onla hakkinda bilgim yok maalesef ama dediginiz gibi Takim logosu olmayan passolig kombine alinmiyor.Yarin Passolig müşteri hizmetlerini arayip sorabilirsiniz hocam

• Bu pasolig kadar saçma bir sey görmedim. Bu ülkedeki spor yöneticileri sadece rant için uğrasıyor. İsteyen istediği maça gider bunu sınırlamanın alemi yok. Hayır bi işe yafadığı da yok. Olaylar sıkıntılar hala devam ediyor. Güya kişiye göre ceza gelecekti. Komple tribün kapatıyorlar. Günahsız adamın passo kartı bir dahaki hafta ceza yiyor. Nereye el atsalar kurutuyorlar

• ***redbull*** kullanıcısına yanıt
    O konulara girersek çıkamayız hocam

• Hocam zaten kartın vizesi 1 yıl. 1 yıl sonra uzatmazsan kullanamıyorsun. Süre uzatma bedeli de yeni bir pasolig kartıyla aynı. Yani bu sene izmirdeysen göztepe al, seneye GS alırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben sistemi bilmediğim için bir şey soracam. Maç izlemek için her takımın ayrı ayrı kartını mı çıkartmak gerekiyor?

• ya bak şimdi bu sezon göztepe için ön ödemeli passolig çıkar.

gelecek yıl onu iptal ettirip ya da ettirme galatasray için kredi kartı olanını çıkar.

mesela bende hem karabük hemde gençlerbirliği passoligi var aynı anda karabükü sırf memlekete destek olsun diye aldım.
    gençleride ankarada oturduğum yaşadığım için

@vega hayır tek passoligle her maça girebilirsin. sadece o takım deplasman gözüküyorsa o maça alamıyosun. ve de bazen sadece kendi takımına bilet satışı oluyor yada erken satış oluyor onlardan yararlanamıyosun bide sadece logosu olan takıma kombine alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 26 Eylül 2017; 1:6:16 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.