Şimdi Ara

Teknosa muamması ??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
5.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 gün boyunca iki parça oyuncak siparişin hazırlanıyor diye yazdı 10 gün sonunda iptal edin dedimiptal bile 10 gün sürdü bugün param geri yattı sakın alışveriş yapmayın büyük sıkıntı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ara teknosada disney karakterleri baya iyi indirimliydi. Ben 3 tane aldım geldi hemen. 3-4 ay oldu alalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sistem güncellediler az önce, ancak hepten patladı.
    Arama çalışmıyor, kategoriler çalışmıyor.
    Önce test ortamında siteyi adam edip neden yayınlamazlar anlamıyorum. bu kadar amatörlerle mi çalışıyorlar?
  • tekno"SA"

bir sıkıntı olabilir tamam da, orta halli milleti tokatlayıp batan firmalarla karşılaştırmak komik olmuş.

• Sıkıntı yaşatmaz. Sistemsel sorunlar vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimeral

halka açık bir şirket için böyle asılsız iddialarda bulunmak spk mevzuatına göre suçtur. sonra bir sabah mali şube ziyaretinize gelir.
    ytd yazmak yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

Teknosa'nın da kapanması gerek, bu fiyatlarla bu zamana kadar gelmesi bile şaşırtıcı.. Ondan sonra sıra Vatan'a gelir
    Bilinçsiz tüketicinin ilk uğradıgı yer teknosa o yüzden batması mümkün değil.Telefon ve tv alacakların uğrak yeri teknosa.
  • Sabahtan beri deniyorum kart bilgilerini girdikten sonra hep uyari veriyor, sallama kart girdim oda ayni
    Urun hala stokta gorunuyor sepete ekleniyor ama

We are sorry but your transaction could not be completed at this time. Please see error details below.
    Error Details
    Sorry, one or more products in your cart are not in stock or are no longer available.
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt
    Allah yardımcınız olsun.
    Online bağlanırsınız ben bilmem 0850 li numarayı arayın yazar.
    Orayı ararsınız sistemde sorun var ben de bir şey göremiyorum,tekrar tekrar deneyin belki tutturursunuz der.
    Şikayet kaydı oluşturursunuz bir sonuç çıkmaz.
    Böyle bir kısır döngü içinde dolanırsınız.
  • Sepette %10 indirim de düşmemeye başladı. Ana sayfalarında hala banner ı var oysa. Kredi kartı ile de ödeme yapamıyoruz günlerdir. Nasıl bir rezilliktir bu. Düzeltmeye de kimsenin niyeti yok anlaşılan.

• Teknosa'ya ne oluyor arkadaşlar? Yaklaşık 15 gündür internet üzerinden sattıkları ürünlerin çoğunu kargolamıyorlar. Gittigidiyor, şikayetvar gibi sitelerde teknosa mağazasına ait son 15 günde yüzlerce kişi ürünlerinin gönderilmediğini yazıyor. Ben de bunlardan biriyim. Bir telefon siparişinde bulundum. Ödemeyi 8 gün önce yaptım, normalde aynı gün kargo denilmesine rağmen hâlâ kargoya vermediler. Hiçbir mesaja cevap vermiyorlar, arayınca size döneceğiz talebinizi aldık diyorlar ama bir kere dahi dönmediler. Gittigidiyor'a sordum, bu firma niye böyle yapıyor diye. Biz de anlam veremiyoruz, her gün yüzlerce insan Teknosa'dan aldığım ürün gönderilmiyor, siparişimi iptal ediyorum diye arıyor dedi.

Ürünü indirimli almasam, iptal edip başka bir satıcıdan alacağım. Hâlâ gönderir mi diye bekliyorum. Neler oluyor bu Teknosa'ya? Yoğunlukla alakası yok, ürün stokta var. Hatta evime 2 km bir Teknosa mağazası var, gidip oradan alayım mağaza stoğunda bile var dedim. Kabul etmediler, size döneceğiz diyip kapatıyorlar. Ben aldıktan sonra fiyatlar yükseldi diye, satmak istemiyorlar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencturk33 -- 5 Ocak 2019; 0:19:35 >

• site çalışmıyor!
  • 24 kasımda aldığın ürünleri göndermediler daha önce yazmıştım. 20 gün önce siparişimi iptal edin dedim.Onlarca arama mail attıktan sonra aideyi aldım.Lanet olsun böyle firmaya 5bin lira parayı 2 ay geri ödemediler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.