Şimdi Ara

Teknosa muamması ??? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
5.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kuponu hiç bir yerde bulamadım ne çek satışta ne başka yerlerde hiç yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.teknosa.com/star-wars-bb9e-droid-robot-p-125089214

366 tl

İphone xr red diğer yerlerden 40 tl ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de black friday de teknosa'dan ds4 aldım hala yollamadılar. şirket hisseleri de dibi gördü sanırım ters giden birşeyler var. yakın zamanda alışveriş yapanlara geçmiş olsun. yapmayı düşünenler de vazgeçsin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjin -- 12 Aralık 2018; 15:42:27 >
  • Ödemeyi kredi kartı yerine havaleye yönlendirmeye kalkışan kim olursa olsun oradan koşarak uzaklaşın. Geçen sene forumdan birçok kişiyi dolandıran ismi lazım değil firma da havale ile ödemelerde ciddi indirimler yapmıştı, sonradan çıktı foyası ortaya. Firma ürünleri göndermemeye başladığı andan itibaren kredi kartıyla ödeyenler bankaya başvurup hemen ödemenin iptalini ve geri iadesini işleme koydururken havale ile ödeme yapanlar hiçbir şekilde paralarını kurtaramadılar (banka üzerinden).
  • 26/11/2018 tarihinde braun traş makinası sipariş ettim 109 TL ye dün kargoya verildi bugün teslim ettiler.

2 kere müşteri hizmetlerini aradım bu süreç içerisinde, geliyor ama sabır gerekiyor.

benim 109 TL ye aldığım traş makinasını daha sonra 199 TL ye listelediler forumda ki arkadaşlardan da alan olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

https://www.teknosa.com/star-wars-bb9e-droid-robot-p-125089214

366 tl

İphone xr red diğer yerlerden 40 tl ucuz.
    bu hacat ne işe yarar ki
  • Dün satın almıştım bir sorun olmadı. Bugün geldi ürünler.
  • Kredi kartı ile satın alım yapamıyorum

• Tesekkurler gonderdim. Daha once yasadigim bir problemde yardimci olmuslardi.

• 25.11 de aldığım Karcher marka ürünü bugün iptal için aradılar. havale ile yapmıştım ödemeyi. ne hediye çeki ne indirim kuponu hiçbirşey yok.özür bile yok. Teknosa aramadan siparişinizi iptal edebilen bir firma.Aynı CarrefourSa gibi
  • halilcrs kullanıcısına yanıt
    Alt yapi meselesi degil sadece. Kuculuyorlar, kuculmeye calisiyorlar. Ama cok gec kaldilar. Yillarca savurgan sekilde o koca magazalara ve personele paralar akittilar. Simdi o savurganligin bedelini oduyorlar. 3-5 eski usul alisveris seven insan alisveris yapacak diye AVM’lerde koca magazalara ayda 30-40 bin TL kiralar odediler. Yenen hurmalar onunde sonunda tirmaliyor. Olan internet magazasina oldu. Online operasyonlari da batirdilar. 1998’den bu yana online alisveris yapiyorum, Teknosa’yi da yillarca sorunsuz kullandik. Ama belli ki yolun sonuna gelinmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Alt yapi meselesi degil sadece. Kuculuyorlar, kuculmeye calisiyorlar. Ama cok gec kaldilar. Yillarca savurgan sekilde o koca magazalara ve personele paralar akittilar. Simdi o savurganligin bedelini oduyorlar. 3-5 eski usul alisveris seven insan alisveris yapacak diye AVM’lerde koca magazalara ayda 30-40 bin TL kiralar odediler. Yenen hurmalar onunde sonunda tirmaliyor. Olan internet magazasina oldu. Online operasyonlari da batirdilar. 1998’den bu yana online alisveris yapiyorum, Teknosa’yi da yillarca sorunsuz kullandik. Ama belli ki yolun sonuna gelinmis.
    Sizin saat geldi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa yeni bir internet sitesine geçti ve bunun ile beraber orcla sisteminde değişiklik yaparak birşeyler yapmaya çalışıyor fakat her yerde olduğu gibi sistem pert :) zaman ile düzeltiyolar sıkıntı yok,
  • Bir haftadır basınçlı yıkama makinesi almaya çalışıyorum.Defalarca müşteri hizmetleri ile konuştum.Yok arkadaş sistemleri bir türlü almaya müsaade etmiyor.Ben de pes ettim artık.Batar bu firma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Bir haftadır basınçlı yıkama makinesi almaya çalışıyorum.Defalarca müşteri hizmetleri ile konuştum.Yok arkadaş sistemleri bir türlü almaya müsaade etmiyor.Ben de pes ettim artık.Batar bu firma.
    Link var mı

• orhan kullanıcısına yanıt
    Teknosa muamması ???

• kalfatt kullanıcısına yanıt
    Hissesi olması gerekmez. Borsaya açık şirketlerle ilgili atıp tutarken iki kere dikkat etmek gerekir. Sermaye piyasası, güven temelli çalışır. Yatırımcıların şirkete duyduğu güveni sarsacak manipülatif hareketlerin karşılığı ağır olur.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    https://www.teknosa.com/karcher-k-7-yuksek-basincli-yikama-makinesi-p-115040854

Bir haftadır almak için uğraşıyorum.Şimdi de tükendi yazıyor.Ne zaman sattın da tükendi.

• https://www.teknosa.com/nikon-aculon-t01-8x21-turuncu-durbun-p-135176585?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiAgMPgBRDDARIsAOh3uyJ4Qedt45myuI6j2W5PpTPc0h7c1TN9E3VBFJKE0K3d6PkVGZ5BzBUaAueIEALw_wcB

bu aralar dürbün almak istiyordum. aliexpresse falan bakıyordum. karşıma bu çıktı. yarı yarıya ucuz hem de nikon ama ne bilim el kadar şeye 230 lira acıtıyor. fikri olan? alınır mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.