Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

Orijinalden alıntı: moondaye

quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

http://www.teknosa.com/urunler/110100682/samsung-ht-e355-dvd-ev-sinema-sistemi

Bursada varmış. İstanbul için yardımcı olacak var mı ?

arkadaşlar.yardımcı olabilecek varsa önce arkadaşa sonra bana bi tane alıp gönderebilirmi.

1 tane vardı kardeş, akşam üstü ürünü ben aldım. kasada 150 tl çıktı

hayırlı olsun.memnun kalmaz satmayı düşünürseniz haberim olsun.kargo bi şekilde halledilir....

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    84 tl ye kapalı kutu fırınlar vardı hocam ama marka model hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Orijinalden alıntı: moondaye

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

LG MR400 akıllı kumanda için yardımcı olabilecek var mı ?

istanbul maltepe parkta varsa yarın bi ihtimal o tarafta i,şim var.bakarım...

ISTANBUL MALTEPE CARREFOURSA EXXTRA burada var görünüyor. Kapalı kutu varsa bir tane rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler...

bir terslik olmazsa yarın gidicem.alınca size bilgi veririm
  • moondaye M kullanıcısına yanıt
    saolun hocam, satacağımı sanmıyorum satarsam haberdar ederim. öğlen almak isteyen gidip alsın diye yazmıştım. akşama doğru gidip bir daha uğradım, hala duruyordu. dayanamadım aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

Bu alınan teşhir ürünleri problem olması durumunda iade edilemiyor mu? Bugün Bursa zaferdeki eleman alırsanız iade edemezsiniz dedi. Olur mu öyle şey diyorum ben size hakkınızı söylüyorum siz bilirsiniz diye çıkıştı üstüne de.

Kulaklık alacaktım yok onlar sitede görünüyor ama sistemden düşmediği için yoksa elimizde yok gibi tatava yaptı. Günahı boynuna yaptığımız yol ve kaybettiğimiz zaman da cabası

muhtemelen doğru söylemiş
    çünkü bende dünde ben teşhir yazıcı aldım sıkıntı olursa iade edebelirmiyiz dedim olmaz dedi teşhir ürünlerinde iade olmuyor dedi. orda denedik aldım.

mağazadan alıp beğenmedim diyerek iade edemezsiniz ama ürün bozuksa seve seve alırlar. ürünü aldım eve geldim çalışmıyor ertesi gün gittim bozuk dedim aldılar iadesini. hatta yanında seri sonu linksys extender almıştım onu da beğenmedim araya kaynatıver dedim elemana. iade işlemlerini yapan bayana gitti bunlar bozuk denedim çalışmıyor ikisinide iade al dedi ürünleride fırlattı attı. ben de iademi yaptım.

• teknosa çalışanları iyice işin suyunu çıkarmış arkadaşlar. bugün ankara keçiören mağazasına girdim ortada dolaşan elemanla kasadaki kız gayet yüksek sesle muhabbet ediyordu. erkek olan ne olduğunu anlayamadığım bir ürünü 100 liraya kapattığını bunu internetten en az 350 ye satacağını söylüyordu. mağazada müşteriler varken bile bu muhabbetleri rahatça yapıyorlar artık. gittiğim mağaza kapananlar arasında değilmiş hiçbir üründe turuncu ve kırmızı etiket yoktu nerdeyse. öylesine girmiştim kısa bir tur atıp çıktım. elemanların bu tutumuyla daha erken batar teknosa.
  • Biraz empati yapalım teknosa ile ilgim yok fakat bu insanlar bir sure sonra ișsiz kalacağınin farkında
    Teknosa nin kurumsal faydası icin ne kadar performansla çalışmalarını bekleyebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağaza müdürlerinin de elemanlarla aynı düşüncede olduğu kanaatindeyim. Zaten mağaza kapanıyor, biz yararlanalım bari düşüncesindeler hepsi. Yani forumca toplansak, arızalıyı almak istiyorum desek bile alamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

saolun hocam, satacağımı sanmıyorum satarsam haberdar ederim. öğlen almak isteyen gidip alsın diye yazmıştım. akşama doğru gidip bir daha uğradım, hala duruyordu. dayanamadım aldım

:)

hayırlı ugurlu olsun.
  • Yarın cevahire gidecek olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Burda Phillips Hue alan var mıydı?

Hocam ben aldım iade ettim para vermediler iade çeki verdiler.
    Hocam Philips tv ile uyumlu çalışmıyor çünkü program çalışmıyor Android olan
    Sorum şu para iadesi almam gerekmez miydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz707 -- 29 Temmuz 2016; 23:39:57 >
  • şikayeti buradan yaz hemen işleme alınır ürünü verirler

genel müdürhttps://mobile.twitter.com/bulentgurcan1
    http://www.bulentgurcan.com

• Yakın zamanda BURSA Carreforsa Teknosaya gidecek var mı arkadaşlar? Philips'in traş makinesini soracağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Afyon Merkez' deki Teknosa' dan ucuza neler alabiliriz?

Afyon mağazada alınabilecek birşey yok mu?*
  • paylaşıldı mı bilmiyorum. mağazada gördüklerimi tek tek google ile ararken buldum.

http://www.teknosa.com/urunler/125090769/hp-deskjet-cn583a-6700a-plus-inkjet-multifunction

ben aldım, alabilenler bana ulaşırsa sevinirim. yazıcı ile ilgili bir sorum var.
  • İyi akşamlar arkadaşlar istanbula akrabalarımı ziyarete gideceğim babam için akıllı olması şart olmayan telefon ve bulursam ses sistemi alacağım çok gezme imkanım olmayacak hangi teknosa dolu kapanacak olanlardan yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer.
    Foruma mobilden mesaj atmak ızdırap fazladan mesaj giderse şimdiden kusura bakmayın .

• Herkes kendi derdine düşmüş hiç adam gibi yardımcı olan adam yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Burda Phillips Hue alan var mıydı?

Ben aldım philips tv ile süper oluyor. Gerçi 2 gün kullandım sattım sonra tv yi. Ama philips tvn var ise kesinlikle al.

• arkadaşlar burda hepimiz sızlanıyoruz. bi fikir sunayım hatta ben başlatmış olayım.

bugün ankara etlik antares mağazasına gittim. hp 6700a yazıcı için. 97 lira. mağazada bi bayan çalışana sordum stoğu. baktı 97 yi görünce gözler yine faltaşı. hemen bunu arkadaşa sormam lazım dedi. arkadaşın adı MUSTAFA ERSEVER. ben stoğu gördüğüm halde bu kişi ürünün kırık olduğunu söylemiştir. yani işinize yaramaz o kırık tarzı laflar etmiştir. bende forumdan tecrübeli olarak tamam kabul ediyorum almak istiyorum deyince hemen kıvırmış ve yalanları sıralamıştır.

çalışan: efendim serviste getiremem.
    ben: az önce olduğunu söylemiştiniz.
    ç: evet ama kırık biz servise gönderdik 1 haftadan aşağı da gelmez.
    b: peki neden stokta gözüküyor hala.
    ç: o serviste olsa da mağazada gözükür.servisten gelirse arayalım sizi(başından atmaya çalışıyor)
    b: müşteri hizmetlerini ben bi arayayım dedim.

daha sonra ben mağaza içinde sinirli sinirli numara çevirirken bunlar da bir acele görmeniz lazım. çok özür dileyerek adını söylediğim bu gavat koştu hemen beyaz gömlekli birinin yanına bana bakarak konuşmaya başladılar. bende bağlanmaya çalışıyorum o sırada. eyvah diyorum içimden inşallah çabuk bağlanırım müşteri hizmetleri sadece şikayet kaydı oluşturabilirim dedi onu yaptım. sonra genel müdürlük müşteri hizmetlerini aradım. ordaki bayana anlattım durumu. telefonu verin konuşayım ama önce bi stoğu kontrol edelim dedi. Allah ım inşallah almamıştır diye dua ediyorum. kadın dedi stok yok o mağazada. yapacağım bişey yok şu an dedi. bu şerefsiz adiye ne demeli şimdi. ulan hani yoktu ? hani kırıktı stoktan nasıl düşürdün iki dakkada. tabi kuyruğu kıstırıp geri döndüm. inanın mağazada çok şey var ama öyle bir örgütlenmişler ki kendi aralarında rahat rahat o ürünü satmadın demi , bugün soran olmadı filan diyebiliyorlar.

ben sincandan kalkıp iki otobüsle sıcağın altında 1 tane yazıcı için lanet yere gidiyorum ve karşılaştığım duruma bakın. şikayet ettim de bir kişiden ne olabilir ki?

asıl meseleye geleyim. Allah rızası için forumda böyle bişey başlatalım. 0216 468 36 36 bu genel müdürlük no 1 e basınca müşteri hizmetlerine bağlanıyorsunuz. hangimize bu şekilde kötü muamele ediliyorsa buraya yazsın topluca şikayet edelim emin olun karşılığını bulacaktır çünkü aynı yerden 20 arama gelirse oraya çeki düzen verirler. bazı arkadaşlar demesin ekmekle oynamayın diye. kardeşim malı toplamalarına bişey demiyorum ben. ama sen onu ölü fiyata almak için stokta olan malı bekletip bilmem kaç kilometre öteden vaktini parasını harcayıp gelmiş adama vermemek için kaç takla atıyorsan o senin hakkın değildir. vereceksin o fiyatını adamda gelmeyecek oraya o malı almak için. bir de sinir harbi yaşıyoruz.

lütfen arayın bu numarayı olayı böyle anlatarak şikayet edin. ben kim yazarsa yazsın sonuna kadar arkasında şikayet ederim kardeşim. gördüm çünkü bazı çalışanlar çok ahlaksız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adaletli Türk -- 30 Temmuz 2016; 0:18:16 >

• http://www.teknosa.com/urunler/115040433/fakir-power-max-2200-cyclonic-toz-torbasiz

bu makineyi levent metrocity mağazasından 67 liraya aldım. kullanılmamıştı. kutusu, kullanım klavızı, boruları, ve ucu vardı. yalnız hortumunu bulamadım. dışarıdan alıcaz artık.

kasanın arkasında ps3 vardı kutulu.o teşhir ürünü, kullanılmış dediler. yine de alayım dedim. barkoddan bulamadılar. uğraştılar. sonra da 600lira falan dediler. almadım. ben daha ucuz çıkması lazım deyince de kıvırdılar.

http://www.teknosa.com/urunler/125084259/sony-ps3-500gb-siyah-konsol-sony-sports-champions

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.