Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (459. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.354.945
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teote

Philips cmd 139. Tehir ama temiz.
    Tavdiye edilir. Bu fiyata bedava

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.

Bu üründe bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
  • k@llone kullanıcısına yanıt
    bu ürün bursa zafer plazada 92 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Hocam uzun yıllar şirkette MH ekibinden sorumluydum. Burunlarından getirmesini iyi bilirim.

hocam sana zahmet valla. bu uygulamayı forumca yaparsak netice alacağımıza inanıyorum. bunlar deli dumrul gibi pişkinleşmiş artık.
  • bi ben şu Teknosadan bişey alamadım. 109 Ekran Lg Tv lazım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guclu.a

arkadaşlar burda hepimiz sızlanıyoruz. bi fikir sunayım hatta ben başlatmış olayım.

bugün ankara etlik antares mağazasına gittim. hp 6700a yazıcı için. 97 lira. mağazada bi bayan çalışana sordum stoğu. baktı 97 yi görünce gözler yine faltaşı. hemen bunu arkadaşa sormam lazım dedi. arkadaşın adı MUSTAFA ERSEVER. ben stoğu gördüğüm halde bu kişi ürünün kırık olduğunu söylemiştir. yani işinize yaramaz o kırık tarzı laflar etmiştir. bende forumdan tecrübeli olarak tamam kabul ediyorum almak istiyorum deyince hemen kıvırmış ve yalanları sıralamıştır.

çalışan: efendim serviste getiremem.
    ben: az önce olduğunu söylemiştiniz.
    ç: evet ama kırık biz servise gönderdik 1 haftadan aşağı da gelmez.
    b: peki neden stokta gözüküyor hala.
    ç: o serviste olsa da mağazada gözükür.servisten gelirse arayalım sizi(başından atmaya çalışıyor)
    b: müşteri hizmetlerini ben bi arayayım dedim.

daha sonra ben mağaza içinde sinirli sinirli numara çevirirken bunlar da bir acele görmeniz lazım. çok özür dileyerek adını söylediğim bu gavat koştu hemen beyaz gömlekli birinin yanına bana bakarak konuşmaya başladılar. bende bağlanmaya çalışıyorum o sırada. eyvah diyorum içimden inşallah çabuk bağlanırım müşteri hizmetleri sadece şikayet kaydı oluşturabilirim dedi onu yaptım. sonra genel müdürlük müşteri hizmetlerini aradım. ordaki bayana anlattım durumu. telefonu verin konuşayım ama önce bi stoğu kontrol edelim dedi. Allah ım inşallah almamıştır diye dua ediyorum. kadın dedi stok yok o mağazada. yapacağım bişey yok şu an dedi. bu şerefsiz adiye ne demeli şimdi. ulan hani yoktu ? hani kırıktı stoktan nasıl düşürdün iki dakkada. tabi kuyruğu kıstırıp geri döndüm. inanın mağazada çok şey var ama öyle bir örgütlenmişler ki kendi aralarında rahat rahat o ürünü satmadın demi , bugün soran olmadı filan diyebiliyorlar.

ben sincandan kalkıp iki otobüsle sıcağın altında 1 tane yazıcı için lanet yere gidiyorum ve karşılaştığım duruma bakın. şikayet ettim de bir kişiden ne olabilir ki?

asıl meseleye geleyim. Allah rızası için forumda böyle bişey başlatalım. 0216 468 36 36 bu genel müdürlük no 1 e basınca müşteri hizmetlerine bağlanıyorsunuz. hangimize bu şekilde kötü muamele ediliyorsa buraya yazsın topluca şikayet edelim emin olun karşılığını bulacaktır çünkü aynı yerden 20 arama gelirse oraya çeki düzen verirler. bazı arkadaşlar demesin ekmekle oynamayın diye. kardeşim malı toplamalarına bişey demiyorum ben. ama sen onu ölü fiyata almak için stokta olan malı bekletip bilmem kaç kilometre öteden vaktini parasını harcayıp gelmiş adama vermemek için kaç takla atıyorsan o senin hakkın değildir. vereceksin o fiyatını adamda gelmeyecek oraya o malı almak için. bir de sinir harbi yaşıyoruz.

lütfen arayın bu numarayı olayı böyle anlatarak şikayet edin. ben kim yazarsa yazsın sonuna kadar arkasında şikayet ederim kardeşim. gördüm çünkü bazı çalışanlar çok ahlaksız.

Aynı eleman bugün bana başka bir üründe problem çıkardı. :)
  • Teşhir ürün iade edilemez denilen arkadaşlar faturaya baksınlar, faturada ürünün teşhir olduğu detaylı olarak belirtilmişse teşhirdir garantide veya iadede sorun çıkar. Ancak faturada öyle belirtilmiyorsa yani sıfır ürün gibi gözüküyorsa her türlü iade alacaklar. Denedim oldu 4 gün sonra sunny levita yı iade ettim, çek verelim bile diyemediler direk para iadesi aldım.
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    zaferde varmıydı bu ürün gördün mü benim dikkatimi çekmedi
  • kalfatt kullanıcısına yanıt
    kaça aldın hocam
  • pcde film-müzik için kulaklık bakıyorum 50-100lira arası. kablosuz olsa spor salonunda da kullanırım. tavsiyesi olan varsa çok makbule geçer. hiç bilmiyorum bu stok eritme olayını falan.
  • evren1514 E kullanıcısına yanıt
    vardı kutusunu açıp baktım, çizikleri vardı biraz
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    hocam yardımcı olayım,

yuvarlak uçlu, 15v çıkışı olan bir adaptör lazım anladığım kadarıyla size. süpürgedeki girişe veya kılavuzlara bakıp kaç volt olduğuna dikkat etmeniz burada önemli nokta. sonra o voltajda çıkış veren, ucu uygun olan bir standart adaptör araştırabilirsiniz. vereceğiniz para en fazla 30 TL, link aşağıda. bu da muhtemelen standart bir adaptör ama "fakir" gibi ürün bazında ilan açınca daha yüksek fiyat girmiş olabilirler. emin değilim.
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/fakir-rct-109-muadil-sarj-cihazi-aleti-adaptor-228589188

şu da uygun muhtemelen
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/15v-200mah-supurge-adaptor-222998117
  • quote:

Orijinalden alıntı: guclu.a

arkadaşlar burda hepimiz sızlanıyoruz. bi fikir sunayım hatta ben başlatmış olayım.

bugün ankara etlik antares mağazasına gittim. hp 6700a yazıcı için. 97 lira. mağazada bi bayan çalışana sordum stoğu. baktı 97 yi görünce gözler yine faltaşı. hemen bunu arkadaşa sormam lazım dedi. arkadaşın adı MUSTAFA ERSEVER. ben stoğu gördüğüm halde bu kişi ürünün kırık olduğunu söylemiştir. yani işinize yaramaz o kırık tarzı laflar etmiştir. bende forumdan tecrübeli olarak tamam kabul ediyorum almak istiyorum deyince hemen kıvırmış ve yalanları sıralamıştır.

çalışan: efendim serviste getiremem.
    ben: az önce olduğunu söylemiştiniz.
    ç: evet ama kırık biz servise gönderdik 1 haftadan aşağı da gelmez.
    b: peki neden stokta gözüküyor hala.
    ç: o serviste olsa da mağazada gözükür.servisten gelirse arayalım sizi(başından atmaya çalışıyor)
    b: müşteri hizmetlerini ben bi arayayım dedim.

daha sonra ben mağaza içinde sinirli sinirli numara çevirirken bunlar da bir acele görmeniz lazım. çok özür dileyerek adını söylediğim bu gavat koştu hemen beyaz gömlekli birinin yanına bana bakarak konuşmaya başladılar. bende bağlanmaya çalışıyorum o sırada. eyvah diyorum içimden inşallah çabuk bağlanırım müşteri hizmetleri sadece şikayet kaydı oluşturabilirim dedi onu yaptım. sonra genel müdürlük müşteri hizmetlerini aradım. ordaki bayana anlattım durumu. telefonu verin konuşayım ama önce bi stoğu kontrol edelim dedi. Allah ım inşallah almamıştır diye dua ediyorum. kadın dedi stok yok o mağazada. yapacağım bişey yok şu an dedi. bu şerefsiz adiye ne demeli şimdi. ulan hani yoktu ? hani kırıktı stoktan nasıl düşürdün iki dakkada. tabi kuyruğu kıstırıp geri döndüm. inanın mağazada çok şey var ama öyle bir örgütlenmişler ki kendi aralarında rahat rahat o ürünü satmadın demi , bugün soran olmadı filan diyebiliyorlar.

ben sincandan kalkıp iki otobüsle sıcağın altında 1 tane yazıcı için lanet yere gidiyorum ve karşılaştığım duruma bakın. şikayet ettim de bir kişiden ne olabilir ki?

asıl meseleye geleyim. Allah rızası için forumda böyle bişey başlatalım. 0216 468 36 36 bu genel müdürlük no 1 e basınca müşteri hizmetlerine bağlanıyorsunuz. hangimize bu şekilde kötü muamele ediliyorsa buraya yazsın topluca şikayet edelim emin olun karşılığını bulacaktır çünkü aynı yerden 20 arama gelirse oraya çeki düzen verirler. bazı arkadaşlar demesin ekmekle oynamayın diye. kardeşim malı toplamalarına bişey demiyorum ben. ama sen onu ölü fiyata almak için stokta olan malı bekletip bilmem kaç kilometre öteden vaktini parasını harcayıp gelmiş adama vermemek için kaç takla atıyorsan o senin hakkın değildir. vereceksin o fiyatını adamda gelmeyecek oraya o malı almak için. bir de sinir harbi yaşıyoruz.

lütfen arayın bu numarayı olayı böyle anlatarak şikayet edin. ben kim yazarsa yazsın sonuna kadar arkasında şikayet ederim kardeşim. gördüm çünkü bazı çalışanlar çok ahlaksız.

Antaresteki uyuz eleman bana da zorluk çıkarmıştı. 7 tl lik Motorola dect telefon 10 adet stok göründüğü halde vermedi bunların hepsi servisten dönme zaten bu fiyata biz alırız size kalmaz demişti.
    Bu kadar yüzsüz bir şube ve çalışan görmedim yazık
  • bir kaç teknosaya sordum, çalışanların hepsi indirim olmadığını söyledi. seri sonu ürünlerde indirim var görünüyor internette dedim, turuncu etiketlilere bakabilirsiniz dedi. teknosanın birinde turuncu etiketli bölge yapmışlar hatta, yada turuncu sepetler falan. fakat buradaki ürünlerin hiçbirinde düzgün indirim yoktu. varsada indirme bindirme şeklindeydi. yani hiçbirinde burada bahsedildiği gibi büyük oranda indirimli ürün bulamadım. ürünleri kasada okuttum, ona rağmen birşey çıkmadı. mesala şarj cihazı makinesi görmüştüm en son paylaşılanlardan çok indirime girmiş olan tüm marka şarj cihazlarını okuttum fiyatlarda indirim yoktu.

küçük bir teknosaya gittim oradaki çalışan mezar fiyatlarımı arıyorsun dedi evet indirim varmış diye okudum dedim öyle olanlar bitti dedi bir kaç ürün okuttuk beraber yinede indirimli birşey bulamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: böbrekci

AKP öncesi dolar 1.3 TL idi şimdi 3 lira buna ne demeli. Hatta ilk seçimini kazandığında bundan sonra artık herkes zengin olamayacak demişti unttunuzmu bu sözleri. Bi araba alıyorsun arabanın fiyatı kadar da vergi veriyorsun. %180 ötv yi hiç hesaba katmıyorsun. bişey oldumu hemen olsun yol yaptı, yok tank uçak yaptı (tabi uçaklar felan nerdeyse her şeçim döneminde sadece billboard lara konu oluyo), yok şunu yaptı yok bunu. Hani hiç bişey yok ortada. Önceleri millet bankalardan kredi çekemezdi bankalar en az bir tane memur kefil isterdi. Şimdi herkese kredi vermeye çalışıyo bankalara havada uçan sineğin kredisi var. Bu neyi gösteriyo size göre bereket bolluk. Hiç te öyle değil borcu olmayan adam göster bana. Her ay telsiz vergisi altında 1.5 lira alınıyo kaç milyon kişiden alınıyo hesabını sen yap. Senelerdir aynı yalanlara kanıyorsunuz. Şimdi sen önceden yağ kuyrukları vardı dersin. Yağ kuyrukları olduğu zamanlarda kıbrıs harekatı oluyordu. TL nin her geçen gün kaybettiği değerlerini hesaba katmıyorum. İşsizliği az göstermek için Rusya gibi herkesi üniversite mezunu yaptınız. Hiç bunlar hesaba katılmaz sadece duyulanla kalırsınız.

Dolar 1.3 lira iken 3 maaşınla aldığın beyaz eşyadan bugün bir maaşınla iki tane alıyorsun.
  • ø kullanıcısına yanıt
    Yoh.......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARYEKE kullanıcısına yanıt
    daha öncesinde o tarz bir kulaklık kullanmıştım yurt dışından gelme bundan 2 3 sene önce

bluetooth alıcısının sürekli tv de durmasının kulaklığa bir zararı olmaz sonuçta kulaklığı off moduna aldığında alıcıda bluetooth aygıt arar tek sıkıntısı sarj ile çalışıyorsa yada pil ile hızlı tüketir

kusura bakmayın geç oldu evdeyken net e pek girmiyorum ondan geç cevapladım sorunuzu
  • bu adamlari toplayip ...mek lazim hakkaten...

panora gibi ankara icinde ne kadar elit, "ust sinif" bir avmde calisan davarlar bile ayni. 14 liralik M525i almaya gittim, once dediler var da servise gidecek bozuk vs sonra ertesi gun gittim stok yok.
    adamlara bagiriyorum mudur denen hayvan da "biz onlari cok onceden aldik o kadar ucuzken size kalmaz zaten" dedi...
    sonra sans eseri cepa'da buldum ve direk zipladim. gecen hafta gidip sordugum, ve o yok diyen herifin kasada 14 lira oldugunu gorunceki hayal kirikligi herseye deger ama

ben ama bunlarin batmasina degil, bunlarin magaza degistirecek olmasina uzuluyorum. bir sekilde media markt'ta veya vatanda kotu bir calisana daha rastlamadim, bimeks de bir iyi bir kotu gibi. ama simdi bu herifler kovulunca buyuk ihtimalle boyle dukkanlara yonelecekler....
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    Benim de başıma böyle bir durum gelmişti, şöyle çözmüştüm; adaptör satışı yapan bir dükkana gittim, ürünün altında sarj değerlerini yazan bir plaka vardı onu gösterdim ve satıcı, ona uygun ucu başka bir adaptör ile birleştirdi. En fazla 20 tl tutacağını düşünüyorum. Hiç bir sorun yaşamamıştım ancak yine de tabi ki orijinali gibi olamaz.
  • Oturduğum yerden ben sinirleniyorum şu artistlerin yaptıklarına. Aslında organize olacaktık en baştan, belli mağazalara çekirge sürüsü gibi gidip ne var ne yok sömürecektik dh tim olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.