Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, ankara forum outlete gitmistim gecenlerde..calisanlar cok ilgisiz..etiketi uzerinde olmayan tv fiyati soruyorum; biri onlar satildi dedi..baskasina sordum, bin lira alacak misin diyor

sicilim temiz olmasa kolanya icirip atese verecegim adamlari..

vaktinizi harcamayin 3-5 kurus icin...

tam cikiyordum elemanin biri tanidigina cep telefonunu veriyor..bin lira civarina 50-55ekran (inch) yakalarsam seni ararim abi dedi..kafasini çamaşır makinesine sokacaktim oracikta..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptıkları işin tam karşılığı kara borsa.
  • Yarın çalışıyorlarsa arayacağım. Olmadı pazartesi günü
  • akhtar kullanıcısına yanıt
    amfi olmazsa olmaz. direk kulaklık çıkışına baglasanda sadece bass vuru baska ses çıkmaz.
  • Beter ol teknosa bedavada versen birdaha ürün alırsam neyim.
    Edit:Uyguna ps3 veya ps4 bulan olursa pm atabilir bi arkadaşa bakıyorum.☻

• aynı şubede iki gün önce bana da 67TL olan yazıcı için inatla 199TL dedi, tavsiye etmiyorum bu ürünü teşhirlerde çok sorun var, parçası eksik vs. dedi ve bugün rafta yoktu o yazıcı. bugün bahsettiğiniz yazıcıyı ben rafta görüp aldım direkt. tüm ekip tv'ler ile uğraşıyordu, bana genç bir arkadaşı yolladılar. çok yardımcı oldu sağolsun. ama içeriye kutusunu almaya gittiğinde adaptör eksik diyerek boş kutuyla geldi. onca teknosa çalışanı ile uğraştım, bu arkadaşın iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. muhtemelen içeriden başka birileri parçalarını bir yere sakladı, benim eleman da bulamadı diye düşünüyorum. hatta sonrasında whatsapp'tan birkaç tane adaptör fotoğrafı gönderip bunlar uygun mu diye sordu, ama benim adaptör yok ortada.

sonuç olarak, adaptörsüz olarak aldım, kutuyu izliyorum :D ama olsun, onlara yar olmadığı için içim rahat. bir ara aliexpress'ten falan adaptör bulurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noble -- 30 Temmuz 2016; 0:51:29 >

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    hocam teşhir degilmiydi.zaferde genellikle teşhiri kalmış jbl 510 var 257tlye o cok iyi
  • evet tam bir karaborsacı zihniyet kardeşim.biz bunlarla yanlış savaşıyoruz. abi adam gitti mi bizim forumdan bir mağazaya. çalışan yine işi yokuşa mı sürüyor. hemen yazacak buraya ürünü, çalışanın adını, yaptığı muameleyi. burdan 20 kişi aynı yer ve kişi için aynı şikayetle arasa direk mağaza müdürünü ararlar ve o ürün satılmak zorunda kalır. adamın gözünün içine baka baka yalan söyler mi bi insan? bunu niye yapıyorsunuz yani? madem alacaksın çek o ürünü düşsün stoktan bizde kavga etmek zorunda kalmayalım gitmeyelim oraya. yoook illa mezarcılık yapacam 500lük ürün 100 e inmiş 37 ye düşsün öyle alacammm. Allah ta sana o ürüne burda ihtiyacı olupta alamayanların ahıyla düzgünce kullandıracak demi. ahhh ahh..
  • evren1514 E kullanıcısına yanıt
    teşhirdi ancak kutuda bekliyordu, ufak tefek çizikleri vardı ayaklarda. orada bir tane lg 2.1 var blurayli falan. dlna vs ile youtube a falan giriliyor. 157 TL fiyatı. Onu da gözüme kestirdim. İnşallah birisi alırda almak zorunda kalmam
  • arkadaşlar bu konuda yol gösterecek var mı.fakir rct 109 el süpürgesi aldım.kutu kapalıydı zaten tek kalmıştı hemen aldım çıktım.eve geldim adaptörü yok.m.hizmetlerini aradım mağazaya gidin dedi.mağazaya gittim servisi aradı güya gidin servis temin edecek dedi.servise gittim servisteki adam mırın kırın bin bir surat bakalım merkeze soralım dedi (bu tür esnaflar inşallah en kısa sürede batar ki adamın sanki bana çok büyük iyilik yapıyor suratını görseydiniz) ertesi gün servise tekrar gittim parçayı ücretle veririz dedi.fakir m.hizmetlerini aradım servise parçayı gönderelim oradan alabilirsiniz dedi.servisi tekrar aradım öyle bir şey yok ben ücretli veririm dedi.tekrar fakirle 3 kere tel de görüştüm bugün maille dönmüşler teknosayla halledin demişler.tekrar başa döndük.aldığım mağaza zaten çok uzak şimdi ben nasıl bir yol izlemeliyim.ürün zaten kutusundan çıkarılmış açınca anladım ama ucuz (47tl )aldığım için iade etmek istemedim

• Benim hp 8600 full sifir cikti kartuslarida sifir ve icinden ne hiketmese makineye sit olmayan hp lazer toneri cikti hemde sifir. Birde cift tarafli yazma aparati diyor oda sanirim buna ait degil. Ayrica 5 adet hp 950 siyah kartus aldim tanesi 40 tlden normalde 100 lira ondada indirim var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• http://www.teknosa.com/urunler/125087617/3doodler-2-0-2-set-plastik-uc-eu-plug

arkadaşlar bu ürün İstanbul ankara ve izmirde var alıp gönderebilecek arkadaşlara ekstradan 20 lira veririm
  • kalfatt kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• yabuburak Y kullanıcısına yanıt
    Ne enteresan ürünler var.cepaya uğrarsam sorarım varsa alır yollarım. Komisyon istrmrz. Işin görülsün

• Philips cmd 139. Tehir ama temiz.
    Tavdiye edilir. Bu fiyata bedava

• teote kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim sağolun adanada olan ürünler içinde size ve diğer arkadaşlara yardımcı olabilirim her zaman
  • Beyler bu AppCopter havalanmıyor sorun ne olabilir
  • Hocam uzun yıllar şirkette MH ekibinden sorumluydum. Burunlarından getirmesini iyi bilirim.
  • Yarın cevahire gidecek olan varmı arkadaşlar

• Yarın izmir/bergama dan geçicem listenizdeki ürünlerde bu şehir varsa yardımcı olayım.

• 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.