Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 170turgut

Sari etikette 155 yaziyorsa onu goturun koddan bakiyorlar hocam. Bende 177 Tl bir etiketi goturdum, 67 tl cikti ornegin.

ok öyle yaparım sağol
  • erkanist kullanıcısına yanıt
    hocam tam sepette alırken gitti ürün. başka sitede olmayan var mıdır acaba mağazalarda
  • Arkadaşlar logitech g410 atlas alan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu mouse'ları , Ekran kartları , Buzdolabı , 50-55 inch olan TV ekranları ve telefonlarda güzel indirim varmıdır? Epey bi sayfa geriye gittim ama çoğu stokta yok gibi.
  • Z506 varmı hala ? Ve ne kadar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Theakoles

Z506 varmı hala ? Ve ne kadar ?

http://www.teknosa.com/urunler/125340221/logitech-980-000431-z506-speaker
  • Ya beyler ucuza kucuk ekranli tv gorurseniz haber verirmisiniz, 19dan32inche kadar yolu var kacirmisiz bitane 400tl ye vestel

• Sabahtan fırsat olarak verilen harman kargon onyx 2 Bluetooth hoparlörden herhangi bir mağazada gören duyan var mı?

• 199 tl ye hala varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondaye

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

arkadaşlar mağazaya özel indirim olmuş.alsammı bilemedim . vazgeçersem isteyen olursa alayım. 567 tlye inmiş.
    sıfır kapalı kutu.
    PHILIPS HTL6145C/12 SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ
    http://www.teknosa.com/urunler/110100865/philips-htl6145c12-soundbar-ev-sinema-sistemi

abi bu fena diilmiş hakkaten.

Sen aldınya

• Samsunda sinema sistemi gören var mı arkadaşlar hediye alacağım da yardımınızı esirgemeyin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moondaye

quote:

arkadaşlar mağazaya özel indirim olmuş.alsammı bilemedim . vazgeçersem isteyen olursa alayım. 567 tlye inmiş.
    sıfır kapalı kutu.
    PHILIPS HTL6145C/12 SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ
    http://www.teknosa.com/urunler/110100865/philips-htl6145c12-soundbar-ev-sinema-sistemi

abi bu fena diilmiş hakkaten.

Sen aldınya

artık hedef 5+1 :D

• Logitech z506 niğde teknosada var

• logitech gaming mouse g700s yada g602 yokmu gören duyan bilen. Ne zamandır bakınıyorum bulamadım. Çıldırmama az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrudoN -- 27 Temmuz 2016; 21:57:52 >
  • Stereo amfi gören olursa haberdar ederse sevinirim
  • nevz@t N kullanıcısına yanıt
    Dun aksam 16 adet gorunuyordu hemen al stoklarinda, ne ara almis millet ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Orijinalden alıntı: rmzn7134

http://www.teknosa.com/urunler/800022915/jabra-tag-siyah-bluetooth-kulaklik?utm_content=KULAKLIK&utm_campaign=allusers-outlet&utm_medium=retargeting&utm_source=criteo#product-features

düşünen olursa.

Ürünü aldım ama resimdeki ürün mü şüphedeyim. Çünkü bir de şöyle bir link var.
    http://www.teknosa.com/urunler/145054108/jabra-tag-siyah-bluetooth-kulaklik

Ucuz olan tamir görmüş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Onyx Studio 2 'yi bir paylaştım stok bitmiş ben bile alamadım Pişman mıyım, bilmiyorum emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: memeti

Besiktas magazaya gittim 2 urun sordum sistemden baktilar var dediler reyona gittik bulamadik. Muhtemelen arizaya ayrildi dediler. Cingar cikarinca depoya baktilar ve iki urunde depodan cikti.

Asla pes etmeyin beyler. Personel çakal olmuş.

personeller saklama-ayirma isini hangi akla hizmet yaparlar anlayamadim gitti,hayir yani alacaksan ode parasini al stoktan dussun bari.sonra bzm gibiler gaza gelip magazalari didik edip bulamaynca gorevlilerle kanli-bicakli seviyeye gelmeden islerini gorsun bari.hakim karari mi cikartmak lazim bilmyrm ki depolarda saklanan gizlenen urunleri.hayir sonucta hep teknosaya zarar.bu cift cekirdek zekali gorevlilerin tavirlari yuzundende batti teknosa bence.daha kisa zaman oncesine kadar tuplu tv satildigini gordum teknosalarda artik kac senedir hangi hizbe depolarda bekletti bu sivri zekali gorevlilerde %99 zararla satmak zorunda kaldi teknosa.bildigin aleni stokculukdur bu,resmen anayasa sucu isliolar(!)

Hocam durum şundan ibaret. Bu saklanan ürünleri teknosa merkez indirim yaptığı halde satamadığını düşünüp fiyatı daha da düşürüyor. Bu sayede elemanlar da daha ucuza almaya çabalıyor. Teknosa elemanı adı üstünde eleman. Bunu babasının şirketinde yapmaz ama sakıp ağanın dükkanında yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi only_younus -- 27 Temmuz 2016; 22:09:32 >

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.