Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Orijinalden alıntı: rmzn7134

http://www.teknosa.com/urunler/800022915/jabra-tag-siyah-bluetooth-kulaklik?utm_content=KULAKLIK&utm_campaign=allusers-outlet&utm_medium=retargeting&utm_source=criteo#product-features

düşünen olursa.

Ürünü aldım ama resimdeki ürün mü şüphedeyim. Çünkü bir de şöyle bir link var.
    http://www.teknosa.com/urunler/145054108/jabra-tag-siyah-bluetooth-kulaklik

Ucuz olan tamir görmüş.

Tamir gördüğü nerede yazıyor?

"Teknik Servis Merkezi tarafından çalıştığı kontrol edilmiş olan ürün orijinal ambalajında değildir ve çizikler bulundurabilir."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: only_younus

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: memeti

Besiktas magazaya gittim 2 urun sordum sistemden baktilar var dediler reyona gittik bulamadik. Muhtemelen arizaya ayrildi dediler. Cingar cikarinca depoya baktilar ve iki urunde depodan cikti.

Asla pes etmeyin beyler. Personel çakal olmuş.

personeller saklama-ayirma isini hangi akla hizmet yaparlar anlayamadim gitti,hayir yani alacaksan ode parasini al stoktan dussun bari.sonra bzm gibiler gaza gelip magazalari didik edip bulamaynca gorevlilerle kanli-bicakli seviyeye gelmeden islerini gorsun bari.hakim karari mi cikartmak lazim bilmyrm ki depolarda saklanan gizlenen urunleri.hayir sonucta hep teknosaya zarar.bu cift cekirdek zekali gorevlilerin tavirlari yuzundende batti teknosa bence.daha kisa zaman oncesine kadar tuplu tv satildigini gordum teknosalarda artik kac senedir hangi hizbe depolarda bekletti bu sivri zekali gorevlilerde %99 zararla satmak zorunda kaldi teknosa.bildigin aleni stokculukdur bu,resmen anayasa sucu isliolar(!)

Hocam durum şundan ibaret. Bu saklanan ürünleri teknosa merkez indirim yaptığı halde satamadığını düşünüp fiyatı daha da düşürüyor. Bu sayede elemanlar da daha ucuza almaya çabalıyor. Teknosa elemanı adı üstünde eleman. Bunu babasının şirketinde yapmaz ama sakıp ağanın dükkanında yapıyor.

Aynen öyle. Çalışan biriyle muhabbet etmiştim. Oda öyle demişti. O yüzden saklanıyor demişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• only_younus O kullanıcısına yanıt
    Bunu gören mağaza müdürleri niye müdahale etmiyor?

• http://www.teknosa.com/urunler/125340451/jbl-go-bluetooth-hoparlor-gri Ankara antares teknosaya uğradım bugün jbl go ve klavye bakmaya, jbl go etiketinde 110TL yazıyor kasada bakınca 72TL'ye düşüyor. 5-6 tane daha vardı, almayı düşünen yarın kasadan okutsun. Gün içinde yazacaktım ama sürekli hata verdi mobil yazamadım bir türlü.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Dün gece siparişi verdim sabah 11 de kargo teslim etti açıkçası bu kadar hızlı teslim etmelerine çok şaşırdım yaklaşık 8-9 yıldır online alışveriş yaparım bir ilke imza atmış oldu teknosa
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetitiChimiste

http://www.teknosa.com/urunler/125340451/jbl-go-bluetooth-hoparlor-gri Ankara antares teknosaya uğradım bugün jbl go ve klavye bakmaya, jbl go etiketinde 110TL yazıyor kasada bakınca 72TL'ye düşüyor. 5-6 tane daha vardı, almayı düşünen yarın kasadan okutsun. Gün içinde yazacaktım ama sürekli hata verdi mobil yazamadım bir türlü.

yanında ekstra +3 yıl garanti veriyorlar mı kasada zorunlu diyerekten?

• sm t800 tableti 50 bahane ile 4 personelle uğraşarak görmeyi başardım forum istanbulda bu gün. kırık dedikleri cihazın üstünde çizik dahi bulamadım ancak uzun bir tartışma sonunda cihazı satmamak için çok uğraştılar ve oradan uzaklaştım.

mağaza müdürünün elinde z1 vardı ve 150tl ye düşürtmeyi başarmış kendisine almış arkadaş ve bunu pişkince söyledi. aynı adam bana bir tableti satmamak için 40 takla attı ve eminim şuan evindedir o cihaz.
  • MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt
    Valla hocam hayrını görün ben çok kararsız kaldım ihtiyacım olsa kesin alırdım. Şimdi bu kadar büyük bir şeye ihtiyacım olmadığı için alıp almama arası kararsızım hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

Orijinalden alıntı: PetitiChimiste

http://www.teknosa.com/urunler/125340451/jbl-go-bluetooth-hoparlor-gri Ankara antares teknosaya uğradım bugün jbl go ve klavye bakmaya, jbl go etiketinde 110TL yazıyor kasada bakınca 72TL'ye düşüyor. 5-6 tane daha vardı, almayı düşünen yarın kasadan okutsun. Gün içinde yazacaktım ama sürekli hata verdi mobil yazamadım bir türlü.

yanında ekstra +3 yıl garanti veriyorlar mı kasada zorunlu diyerekten?

Hayır Olduğu gibi veriyorlar

• Bugün sırasıyla önce İzmir Agora devamında Egepark Teknosa ya gittim. Elimde liste dolandım her iki mağazada. Normalde ihtiyacım yoktu ama forumdan arkadaşların isteği ve talebi üzerine gittim.

benliharun nick li arkadaşın istemiş olduğu Pioneer VSX-322 K ürün Agora mağazada mevcut fakat yarım saate yakın uğraşmama rağmen ne kutu, ne kablo nede kumandasını bulamadılar. Fiyatı 267 TL. Arkadaşa durumu anlattım ve alımı iptal ettik.

refreshing nick li arkadaş Braun Cruzer 5 Face sormuştu. Egepark mağazada 1 adet mevcut fiyatı 170 TL.

ozkanozdenn nick li arkadaş ses sistemi sormuştu. Her 2 mağazada da ses sistemi epey var ama özellikle sorduğu kendiminde aldığı Samsung HT H5500 ürüne baktım epey kötüydü durumu.

ziplayboy nick li arkadaş ROWENTA ROWENTA SILENCE STEAM ÜTÜ DG8980 ürün sormuştu. Her iki mağazada da baktım ya ben göremedim yada yoktu. Çok fazla süpürge var mağazalarda

imax1 nickli arkadaş Ps Vita kit sormuştu. Her iki mağazada da yok

sefacv nick li arkadaş için Philips PFK4001 Tv baktım Agora ve Egepark ta yok

belo3 nickli arkadaş için Apple Tv baktım her 2 mağazada da yok

Sonuçta eli boş olmasada gidip geldim. Daha önce kayınvalideye internetten Hemen al ile aldığım Fakir Vezuv ( 57 TL ) ütüyü Agorada 5 adet görünce dayanamayıp babamlar için 1 adet daha aldım.

İnternet sitesinde 7 TL olarak görünen Motorola D101 telsiz telefon her iki mağazada da en az 5er adet mevcut. 4 adet kaptım almak için ama kasada fiyat Agorada 74 egepark ta 50 TL çıktı. Ürün aynı ürün biri eski seri diğeri yeni seri muhabbetine 7 TL ye satmadılar ürünü.

İlgi alaka sıfır her 2 mağazada da. Çalışanların zaten haberleri var bu konudan. Olan ürünleri bi şekilde yok etmişler.

Birde Agora mağazasında yeterli kadar Go Pro aksesuarları mevcut.

• Su bayisi açtık şu fırsatta bi su sebili bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rmzn7134

http://www.teknosa.com/urunler/800022915/jabra-tag-siyah-bluetooth-kulaklik?utm_content=KULAKLIK&utm_campaign=allusers-outlet&utm_medium=retargeting&utm_source=criteo#product-features

düşünen olursa.

Ürünü aldım ama resimdeki ürün mü şüphedeyim. Çünkü bir de şöyle bir link var.
    http://www.teknosa.com/urunler/145054108/jabra-tag-siyah-bluetooth-kulaklik

Ucuz olan tamir görmüş.

Tamir gördüğü nerede yazıyor?

"Teknik Servis Merkezi tarafından çalıştığı kontrol edilmiş olan ürün orijinal ambalajında değildir ve çizikler bulundurabilir."

Hocam aldığın Jabra Bluetooth kulaklık geldi mi? Bende almayı düşünüyorum da herhangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamadığını merak ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• KrasofchicK K kullanıcısına yanıt
    Siparişi vereli 2 saat oldu.

• t800 347TL
    http://www.teknosa.com/urunler/125044428/samsung-galaxy-tab-s-10-5-sm-t800-wifi-titanyum-br
    t700 497TL
    http://www.teknosa.com/urunler/125044424/samsung-galaxy-tab-s-8-4-sm-t700-wifi-titanyum-bro
    teşhir ama sıfırdan farksız cihazlar var yakınlarınızdaki teknosalardan araştırın derim.
    ben ikisindende birer tane aldım.

• Teknosa hediye çeki olan var mı 120 ve 250 civarı alışverişlerim olacak

• mustafa2790 M kullanıcısına yanıt
    Neresi burası reis

• Yarın nasip olursa ankamall ve antarese gidecem.bugün antarese gittim.bi oyuncak linki vardı sordum depocu yok mu dedi depoda bulamadım yarın gel mi ne dedi işte ona bakacam.
    Ucuz yollu laser yazıcı bilen var mı. Ve bu mağazalarda uygun bişey var mı.

• Yelllow kullanıcısına yanıt
    besiktas carsı magazası
  • 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.