Şimdi Ara

TEKNOSA 11.02.2012 TURUNCU İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
2
Favori
29.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fatih'teki mağazada duydum bu Cumartesi günü turuncu indirim olacakmış.Tüm mağazalarda olma ihtimali var. Bilginize.

• tüm magazalarda olmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcan911

Arkadaşlar,

Fatih'teki mağazada duydum bu Cumartesi günü turuncu indirim olacakmış.Tüm mağazalarda olma ihtimali var. Bilginize.

historyadaki mi hocam?
  • geçenlerde cebecide baya bir kuyruk vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elfen_lied -- 9 Şubat 2012; 1:20:44 >
  • Benim msjı geri dönüşüme atmışlar (06.02.2012 de haber verecektim) ama olsun. 11.02.2012 tüm Türkiye Teknosa ile turuncu olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknosaaaa -- 9 Şubat 2012; 1:38:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

tüm magazalarda olmaz .

bu kadar nasıl emin olabiliyorsunuz şaşıyorum teknosa çalışanımısınız..Haklılıgınız aşikar keşke olsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknosaaaa

Benim msjı geri dönüşüme atmışlar (06.02.2012 de haber verecektim) ama olsun. 11.02.2012 tüm Türkiye Teknosa ile turuncu olacak...

Tüm Türkiye turuncu olmayacak bence, rezil olacak

İnsanları kapılarda bekletip bekletip sonra var olan 3-5 tane stok da zaman zaman çalışanlar zaman zaman da tanıdıklar arasında paylaşılıyor

Forumda bir ton örneği mevcut

• Takip!
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Benim msjı geri dönüşüme atmışlar (06.02.2012 de haber verecektim) ama olsun. 11.02.2012 tüm Türkiye Teknosa ile turuncu olacak...

İnsanları kapılarda bekletip bekletip sonra var olan 3-5 tane stok da zaman zaman çalışanlar zaman zaman da tanıdıklar arasında paylaşılıyor

• Teknosa'nın "en yüksek fiyat garantisi" kampanyası beklenen ilgiyi görmedi...(Zaytung)
  • turuncu indirim yalan bir indirim tıpkı vatanın haftasonu yaptıkları gibi.
  • önce bindirim sonra indirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetsimon

Teknosa'nın "en yüksek fiyat garantisi" kampanyası beklenen ilgiyi görmedi...(Zaytung)

Bu cümle beni benden aldı :) :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Önce fiyatları çook yükseklerden atıyorlar. Sonra ortaya 3-5 parça atıp, bizim onları nasıl kapıştığımızı zevkle izliyorlar.

Teknolojik ürünlerden çok para kazanıyor şirketler.

• ARALIK AYINDA TURUNCU INDIRIMI DIYE GITTIM. 1900 TL LIK TEELVIZYON 1500 TL IDI ALDIM. 2 GUN SONRA GITTIM NORMAL FIYAT 1700 TL YAZIYOR. HANI NERDE BIZIM 1900 TL????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

quote:

Orijinalden alıntı: selcan911

Arkadaşlar,

historyadaki mi hocam?

Evet.
  • turuncu indirimmiş adını değiştirip mor indirim yapsınlar ne demek istediğim anlaşılmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

turuncu indirim yalan bir indirim tıpkı vatanın haftasonu yaptıkları gibi.

Geçe olan Turuncu indirimde baktığım birkaç televizyon piyasanın en ucuzuydu. Diğer ürünlere pek dikkat etmedim ama televizyon için dikkate değer bir indirim var... dı geçen turuncu kampanyada. Aynısı gibi olursa televizyon alacaklara iyi haber derim ben.
  • PS3 UNCHARTED 320 GB PAKETİ ÜRÜNLERDEN BİRİ. BAŞKA BİLGİM YOK ŞUAN İÇİN.
  •  TEKNOSA 11.02.2012 TURUNCU İNDİRİM

İndirim tüm mağazalarda geçerli olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aendorine -- 9 Şubat 2012; 17:20:09 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.