Şimdi Ara

TEK NOKTA ENJEKTÖRLÜ LPG MUAYENE SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar lpg ustaları benim bir sorum olacak sizlere geçen ay babama 1998 model 1,6 polo clasic araç aldık arabada tek nokta enjeksiyonlı lpg sistemi mevcut normalde sıralı sistem olması gerekiyormuş hatta arabayı lpg ayarına götürdüğümüzde usta siz bu sistem ile bu arabayı nasıl yürütüyorsunuz falan dedi şimdi arabanın 9. ayda muayenesi var ve duyduğum kadarı ile sıralı enjektörlü araçlarda tek nokta enjektörlü lpg sistemi takılı ise muayeneden geçmiyormuş.biraderin trfik müşavirliği yapan bir arkadaşının söylediğine göre bu doğrumudur ne yapmamız gerekir aracın çalışmasında falan bir sıkıntı yok gayet memnunnuz.tşk.

• Sanmıyorum,

ustanız size bir sıralı kit satmak istemiş olabilir. Bu zamana kadar o araba nasıl geçmiş muayneden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Sanmıyorum,

ustanız size bir sıralı kit satmak istemiş olabilir. Bu zamana kadar o araba nasıl geçmiş muayneden ?

Ustanın söylediğine pek takılmadım zaten de biraderin trafik müşavirliği yapan arkadaşı 2 yıldan beri sistem bu şekilde deyince en son muayeneye de 2 yıl önce girmiş araba bu sene muayenesi var o kafama takıldı .
  • Sorun yaratmaz :) Muayeneden geçersiniz.
  • konu aktif yardımcı olurmusunuz yorumlarınız bence önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaYTo

Sorun yaratmaz :) Muayeneden geçersiniz.

Yorum yapılmış zaten sorun yaşamazsınız. Sizi yanıltmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Teşekkürler faruk usta burda da tuttun elimizden sağol işin gücün rast gitsin bi müsait zamanda uğrayacağım size bostancı 2 a gene yapamadı gösterge kalibrasyonunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Sağol Faruk usta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.