Şimdi Ara

Tek Cevaplık Sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
2
Favori
9.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda soru - cevap şeklinde bir konu bulunmaması sebebiyle, bu tarz sorular için konu açılıyor. Ancak bu konular biriktiğinde, genel olarak forum kirliliğine neden olabiliyor. Bu sebeple, genel sorularınız dışında, tek cevabı bulunan sorularınız için lütfen bu konuyu kullanın.

Bu konuyu kullanmayarak, tek soru - cevap için açmış olduğunuz konular silinebilir veya bu konuya taşınabilir.

• WoD haritasında bir çok rare buluyorum kesiyorum falan bazen item veriyor ama 516 falan oluyor. Bu rareleri öldürmeye devam edeyim mi baska birşey düşme şansı var mı? Toy falan. Aksi halde bazen gereksiz zaman harcıyorum haritada görüyorum kafatası 10dk bazen arıyorum yer altında yukarda falan oluyor bulamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

WoD haritasında bir çok rare buluyorum kesiyorum falan bazen item veriyor ama 516 falan oluyor. Bu rareleri öldürmeye devam edeyim mi baska birşey düşme şansı var mı? Toy falan. Aksi halde bazen gereksiz zaman harcıyorum haritada görüyorum kafatası 10dk bazen arıyorum yer altında yukarda falan oluyor bulamıyorum

O rarelardan sadece ilk kestiğinde drop alabilirsin. Ayrıca hepsinin belirli bir itemi var o itemi düşürür. Aynı rareı ilk defa kesen herkes aynı dropu alır. 2. Defa kesen drop alamaz. Ayrıca fighta katılman durumunda aynı partyde olmasan ve mobu taglamamış olsan da dropu alırsın.
    edit. O rareların düşürdüğü itemlere wowheadden bakabilirsin. İhtiyacın olanları kes sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice King -- 31 Ocak 2015; 0:20:42 >

• Ice King kullanıcısına yanıt
    He tamam o zaman cünkü bendekilerden düşük ilvl drop atıyor gereksiz o zaman fazla uğraşmıyım. Teşekkürler

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Evet toy verenlerde oluyor, sırf garrison resource için bile kesilir gerçi.
  • quote:

He tamam o zaman cünkü bendekilerden düşük ilvl drop atıyor gereksiz o zaman fazla uğraşmıyım. Teşekkürler

pet, toy falan düşürenler var bikaç tane onlara bak bence
  • quote:

Ben şahsen Toy veya Pet düşürenleri kesiyorum öncelikle, ve de resource için. Shadowmoondaki tüm rareleri temizledim neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreanor haritasındaki değişiklikler hakkında bilgilendirebilir misiniz?

mesela kırmzı lekeler nedir, bir de bu kılıç kalkan şeklinde olan yerler? detaylı açıklama yapabilir misiniz, oraya gidince ne yapılır edilir filan gibi?
     Tek Cevaplık Sorular
  • ilker_canaz İ kullanıcısına yanıt
    O kılıç işaretli olanlar bonus görevler,tamamladığında bir miktar xp ve gold ödülü verir. Kırmızı alanlar arkeoloji ile ilgili. Cata'dan beri var ama büyük ihtimal hiç ilgilenmediğiniz için fark etmediniz
    Handy Notes ve onun Draenor Treasures eklentisini indir. Nerede hangi rare var hangi treasure,nereden ne düşüyor hepsini görebilirsin.
  • ilginize çok teşekkürler. peki o bonus görevler için istenen şart var mı, yani mesela başka bir karakterimle oraya gittim ama içeri giremedim gibi bişi oldu?
  • ilker_canaz İ kullanıcısına yanıt
    Oraya gitmek için herhangi bir şart yok, istediğin zaman gidip bitirebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onu çözmüşüm, kafa başka yerdeydi heralde :) teşekkür ederim.
  • 90 level oldum şimdi kendimden düşük dungeonlra nasıl gidebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Handy Notes ve onun Draenor Treasures eklentisini indir. Nerede hangi rare var hangi treasure,nereden ne düşüyor hepsini görebilirsin.

Bu çok güzel bir öneri

Birşey sorcam ben dün biraz baktım her haritada büyük bir yaratık mount düşürüyormuş mesela tek gözlü dev var cok sevdim onu o yaratıklarıda gösteriyor mu doğduklarında

Onları kamplayan gruplar oluyor genelde premade groups çatısı altında, bildirim gelmesini sağlayan bir yöntem varsa bile(ben bilmiyorum çünkü) yaşaması pek olası değil
    haritadaki elitler ve diger hazineler için

http://www.curse.com/addons/wow/handynotes_draenortreasures

e bir bakın

handynotes addon u olmadan çalışmaz

bu addon ile hazinewlerin ve elitlerin yerlerini ve neler düştüğünü görebilirsiniz , eliti kestiğiniz yada hazineyi buldugunuz zaman haritadan otomatik olarak o hazineyi silmekte

Tek Cevaplık Sorular

• Anladım teşekkürler o tek gözlü giant binek bendede olmalı =<

• Bu konunun açılması iyi oldu bende bir soru soralım

2v2 haricinde en hızlı yolu Conquest point nasıl hızlı toplayacam magtheridon serverdeyim guildteki arkadaşlarım dağıldı o yuzen solo takılıyorum
  • fethisagol kullanıcısına yanıt
    Ashrandaki eventlerin her biri 125 conquest veriyor. Toplamda 4 event var, hepsi farklı zamanlarda çıkıyor, nadiren çakıştığıda oluyor. Ashrana gidip event grubu ararsan davet gönderen olur, onlarla 1 saat takılırsan anlarsın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.