Şimdi Ara

Tek Cevaplık Sorular (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
2
Favori
9.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QuelTaLas

Hunter açacağım fakat çok kararsız kaldım. Troll mü Orc mu sizce ? Racial pek önemli değil dış görünüş daha önemli. Troller huntere daha yatkın fakat vücut tipleri koşmaları felan hoşuma gitmiyor. Orclarda fazla iri sanki belf te açmıcam 3 tane belf var zaten. Tavsiyeniz nedir ?

Orcda hunter petinin % 5 daha fazla damage i var trolldede haste var..

Bm acicaksan orc marksman acicaksan troll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slincer

quote:

Orijinalden alıntı: QuelTaLas

Hunter açacağım fakat çok kararsız kaldım. Troll mü Orc mu sizce ? Racial pek önemli değil dış görünüş daha önemli. Troller huntere daha yatkın fakat vücut tipleri koşmaları felan hoşuma gitmiyor. Orclarda fazla iri sanki belf te açmıcam 3 tane belf var zaten. Tavsiyeniz nedir ?

Orcda hunter petinin % 5 daha fazla damage i var trolldede haste var..

Bm acicaksan orc marksman acicaksan troll

pve de hangisi daha iyi peki bm - mm arasında ?
  • QuelTaLas kullanıcısına yanıt
    BM iyi değil pve de suan. Challenges da kullanıyorlar bi tek.

Troll bende sevmiyorum ama yen, koşma an,misyonu eskisine göre daha iyi olmuş, orc male den nefret ediyorum özellikte hunter olanları hiç yakışmıyor, kadın aç bence orc açacaksan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Pve'de survival oynanıyor genelde, bossuna göre mm'in daha iyi olduğu zamanlar var.

Bana sorarsan Troll aç derim. Lone Wolf diye level 100 talentı var (Warlockların Grimmore of Sacrifice'ı gibi) petsiz oynuyorsun, Orc racialı işe yaramaz oluyor bu talentla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

BM iyi değil pve de suan. Challenges da kullanıyorlar bi tek.

Troll bende sevmiyorum ama yen, koşma an,misyonu eskisine göre daha iyi olmuş, orc male den nefret ediyorum özellikte hunter olanları hiç yakışmıyor, kadın aç bence orc açacaksan

orclarda tier 4 çok hoş duruyor ya :D
    Valla kişisel konuşuyorum tabi, erkek orc hunter açacağıma erkek taburen hunter açarım 10 kat daha cok zevk alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi World of dreanor key girdim,accountum dreanora kadar oldu. fakat oyunu nasıl upgrade edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayerizeddd

Şimdi World of dreanor key girdim,accountum dreanora kadar oldu. fakat oyunu nasıl upgrade edicem

Oyun zaten sende yüklüdür. Starterda olsan wodda olsa aynı oyunu yüklüyorsun. Accountu yükseltmek sana lvl ve yeni harita gibi haklar veriyor. O haritalar artık sana açık doya doya gezebilirsin.
  • followerlarımı nasıl daha hızlı levellarım?

• quote:

Orijinalden alıntı: khalef

followerlarımı nasıl daha hızlı levellarım?

Dwarven Bunker(alliance)-War Mill(horde) work orderları followerlarının ilvl ını arttırmak için eşya veriyor. Benim bildiğim en hızlı yöntem bu.

http://www.wowhead.com/guides/garrisons/buildings/guide-to-the-garrison-dwarven-bunker-war-mill
  • Frost dk dan pvp konusunda iyi anlayan varsa bana ulaşabilirmi biraz yardıma ihtiyacım var
  • yeni bi raid açıldığı zaman deneyerek mi öğreniyosunuz yoksa oturup saatlerce rehber video mu izliyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

yeni bi raid açıldığı zaman deneyerek mi öğreniyosunuz yoksa oturup saatlerce rehber video mu izliyosunuz?

Öncelikle raide başlamadan evvel herkes taktikleri okuyup,videoları izleyip öyle geliyor.Toplandığımız zaman fikir alışverişi yapıp,bunu böyle yaparız,şunu şöyle yaparız diye anlaşarak denemeye başlıyoruz.Tabi en önemli husus her zaman taktikleri görsel olarak anlamaktır.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Vaktin yoksa bir video izler yapmaya çalışırsın sonra kendi stratejini geliştirirsin. Genel olarak insanların vakti varsa beta/ptr videolarına ek olarak dungeon journal okuyup biraz kafa yormakta fayda var.
  • anladım. deminden beri highmaul taktiği okuyup izliyorumda, anladım taktikleri ama raide girdiğimde okadar bossun bilgisi çorba olacak diye korkuyorum herkes ustası olmuş rezilde olmak istemiyorum raidde. raid finderda zaten taktik yok bi işe yaramıyo. neyse öyle ya da böyle yapacam artık bi grupla.
  • son 2 gündür portallardan geçince yada yükleme ekranından sonra zaman zaman kopma yaşayan var mı?
  • Mop da enha shaman oynuyorum suan. Yaninda bi hesap daha acicam. Healer haric kolay ve zevkli bir class olarak ne onerirsiniz ? Hunter haric caster oynayamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gatsb B

Mop da enha shaman oynuyorum suan. Yaninda bi hesap daha acicam. Healer haric kolay ve zevkli bir class olarak ne onerirsiniz ? Hunter haric caster oynayamam.

Melee class seviyorsunuz anlaşılan.Warrior veya rogue denemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekilosh

quote:

Orijinalden alıntı: Gatsb B

Mop da enha shaman oynuyorum suan. Yaninda bi hesap daha acicam. Healer haric kolay ve zevkli bir class olarak ne onerirsiniz ? Hunter haric caster oynayamam.

Melee class seviyorsunuz anlaşılan.Warrior veya rogue denemenizi öneririm.

Warrior in en zevkli spec i hangisidir? Tank daha guzelse o da olabilir. Rogue oynarsam assas. Oynarim heralde bi ara oynuyodum zevkliydi. Ama acikcasi hayvan gibi zirhlar ve devasa kiliclar fikri daha cazip geliyo :D . Warrior icin hangi spec onerirsiniz ? Kolay olmasi ilk sart zevk ikinci. Yeniyim o yuzden.

• Gatsb B kullanıcısına yanıt
    Arms en kolay warrior spec i

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.