Şimdi Ara

tefecinin oğluyla başım dertte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamın aleyküm arkadaşlar öncellikle gerçek bi olay anlatıyorum bizim okulda iri yarı bi çocuk var zengin okula arabayla vs geliyor birgün mahallede bizim abinni net cafesindeyken bu çocuk arkadaşlarıyla oyun oynamaya geldi sonra tost istedi bizim abide bekle kardeşim yapacam dedi bu çocukta işgillendi bana nasıl kardeşim dersin vs vs sonra çıktılar bende sigaramı yaktım dışarıda bana bakarak şu varoşlar bi adam olamadı gibisinden konustu bende nediyon la sen gibisinden konustum atıştık sonra ben bunun çenesine vurdum bitane düştü bu arkadaşları ayırdı bizim abi kovdu bunları bizim sınıftan bi arkadaşa anlattım olayı bana dedi bunun babası tefeci çok sağlamlar gibisinde yanına bırakmazlar gibisinden şimdi ne olur sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Csb

• Hiçbişey olmaz merak etme.

• helva fıstıklı olsun

Çöpcü Reis için el fatiha

Bismillahirrahmanirrahim.
    "Elhamdü lillâhi rabbil’alemin. Errahmânir’rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstâkim. Sırâtellezîne en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn."
  • Hangi camide kılınacak

• İnanmadim ayrıca konu dışı bitmiş

• Teşvikiye camide bekliyorum

• bi sıkıntı çıkmadı beyler çocukla okulda konuştum çocuğun babası babamı aradı
    halletik ama sanırım babası babamla biraz ters konuşmuş neyse olan oldu şimdi arkamdan
    babasını korkuttuk vs gibi şeyler derse semt deki tüm arkadaşları alacam çocuğa sağlam bi dayak çekicem

• babası babanın bacaklarını kırdırsında gör sen
  • Fıstıklı olsun

• Nikopoll kullanıcısına yanıt
    o biraz sıkar kardeşim kimse bizim ailemize bulaşamaz benim babam emekçidir 3 çocuğuna asgari ücretle bakar bi yandan bende okulla birlikte çalışıyorum babamın bacaklarını kıracaksa bizde hastanebaşı çocuğuyuz bizimde tanıdıklarımız var

• o değil de nicke bak
  • Korkma öldürmezler. Döverler falan en fazla.. Ama sen sonra çocuğu da babasını da vur öldür namın yürüsün...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöpçü_reis kullanıcısına yanıt
    Sultanbeyli desen tamam da hastane başı nedir arkadaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dayagi yede neyin basi cocugu olduguna bakariz

• HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    kardeş ben samsunda oturuyorum ve
    google ye hastanebaşı mahallesi yazarsan biraz anlarsın mahalleyi

• Sen adamsın kardeş doğru olanı yapmışsın en başında sen. Fazla uzatmamaya bak olayı kapatmaya bak yoksa kavgaların sonu gelmez onca derdinin arasında böyle denyo insanlara vakit harcamaya değmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vTeck -- 1 Mart 2016; 0:52:28 >
  • Zebaniye dönüşür, evine molotof atarlar. Sen de varoştaki zebani arkadaşlarını çağırıp omuz omuza kavgaya girersin. Beşinci günün şafağında babası senden özür diler, sen de onları affedersin; yaptığın bu erdemli davranıştan ötürü tefeci zebaniler lanetten kurtularak insana dönüşür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 1 Mart 2016; 2:49:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.