Şimdi Ara

Ted Lasso (2020 - 2023) | Apple TV+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
3.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ted Lasso, bir futbol takımını yönetmek için işe alınan bir adamın hikayesini konu ediyor. Ancak Lasso’nun futbol antrenörlüğü deneyimi yoktur. Ted Lasso, koçluk deneyimi olmamasına rağmen takımın başarılı olması için elinden geleni yapar.

Ben bayıldım diziye, Dave’den sonra bu senenin en iyi komedilerinden birisi. BMS, Ballers gibi spor dizilerini seven biri olarak da bu türde yeni bir diziye ihtiyaç vardı.

2. sezon onayını 2 saat önce falan aldı dizi. Benden 8/10.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi çok güzel herkese tavsiye ederim tek kötü yanı yarım saatin az olması. İkinci sezon ne zaman yayınlanacak onu bilmiyorum.
  • diziyi internetten aratınca 7 yıl önceki videolar falan çıkıyor bunun nedeni nedir gerçek bi hikayeden mi alıntı
  • Dizi şahane.
  • White Cluster kullanıcısına yanıt
    Şükür izleyebildin abi Yenilerden Dave’e de bak mutlaka.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Oğlum işler güçler yoğun, bir yandan ikinci kitabı yazmaya çalışıyorum. Okuması, lig maçları vs. derken diziye vakit bulamıyorum anca gördüm de izledim. Dave'e bakarım sen dersen kötü olma ihtimali yoktur konuşuruz onu da
  • 1x8 de çok güzeldi.
    Artık Rebecca'nın köstek olmayı bırakıp Ted'e destek olması lazım, kocasına olan hırsından gözü kör olmuş resmen Haftaya City ile oynayacaklar ondan sonraki hafta sezon finali. Muhtemelen City'e de kaybedecekler, -Jamie Tartt da o bölüme büyük katkı sunacaktır- son maç düşme kalma maçı gibi olur.

Yeni görüyorum @Teddy Death 1, Ted Lasso karakteri yıllar öncesinde Premier Lig reklamları için yaratılmış ufak da olsa ekranlarda yer almış bir karakter yine Jason Sudeikis tarafından canlandırılmıştı, o karakterden esinlenerek dizisini yapmışlar, şahane olmuş.

• Solak olduğumu unutmuşum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin güzel olduğunu düşünüyorum, Ted Lasso sanki Onizuka gibi, animesini izleyenler bilir mediocre bir karakter olmasına rağmen ideal bir öğretmen olmaya karar verince

çok ciddi değişim geçiriyor ve hedefine aşırı ağır şartlar altında adım adım ilerliyordu.

Ted lasso da kendine inanmış bir şekilde her türlü iç ve dış engele rağmen orta-uzun vadede takımı yukarılara çekeceğe benziyor.

Futbolun atası olan İngiltere için kulübün yaşadığı değişim ve olay örgüsü biraz minnoş kalmış diyebiliriz. Ted lasso da biraz sihirli bir karakter gibi olmasına rağmen

kulüp 9 bölümdür sürünceme yaşıyor. Figüran futbolcular, patronun ve kulübün bir aile şirketine dönüşmesi, maçın oynanmadan sonucu gelmesi, premier lig kulübünün üç beş çalışana indirgenmesi vs vs.

Oldukça profesyonel ve cıvıl cıvıl bir dizi fakat sanki liseli dizisinden hallice bir olay örgüsü izliyormuşuz gibi.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Yorumu okumadım sadece teşekkür etmek için atıyorum dizi bitince okurum uğraşıp açtığınız konu sayesinde keyifle bir dizi izliyorum.
  • komedi değil ama gülümsetiyor space force un futbol temalısı
  • 1x10

Bir şekilde ligde kalırlar diyordum hatta diğer maçtan da 6-0'lık skor gelince "aha ligde kaldılar" dedim ama maalesef sonunu dramı kökleyerek yapmışlar, YNWA falan da çalınca ürperdim vallahi

Tekrardan tavsiye etmiş olalım, kahkaha attırmasa da kesinlikle insanın içini ısıtan bir iş.

• Esprileri anlamanız için biraz dile yatkın olmanız gerekiyor. Ancak londralı adam anlayabilir bu esprileri herhalde, çeviriler kötü değil ama espriler çok anlaşılmıyor.

Komedi anlamında vasat. Ama moral düzeltmek için mükemmel dizi. Hele benim gibi futbol aşığıysanız seversiniz. 2 günde bitirdim. Müthiş kaliteli dizi :)

• 3. sezon onayı gelmiş

• 2. sezon çekimleri başlamış.

• 2. sezon 12 bölüm olacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

2. sezon 12 bölüm olacakmış

Toplu verseler keşke hafta hafta beklemesek  

• ne ara başladım ne ara bitti. 2. sezonu bekliyorum sabırsızlıkla.

• 1 haftada 1 Altın Küre 3 de Critics Choice kazanarak adımızı duyuruyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 8 Mart 2021; 13:5:33 >
  • 2. sezon 23 Temmuz’da geliyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.