Şimdi Ara

Ted Lasso (2020 - 2023) | Apple TV+ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
3.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

2. sezon 23 Temmuz’da geliyor

Vayy sonunda geliyor iki gözümün çiceği. Keşke bölümler peynir gibi erimese. İlk günden yarısını bitirmiş oluyorsun.

• Güzel bir komedi dizisi. Futbolla ilgilendiğim için izlemeye başlamıştım ama futbolla ilgilenmeyenlerin de keyifle izleyebileceği bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moredecai -- 7 Mayıs 2021; 10:51:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2. sezon başladı.

Yeni gelen kadın hocamdan rol çaldı, bozuldu biraz hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon baya futboldan koptu ama umarım biraz daha futbola yoğunlaşırlar yoksa baymaya başlayacak çünkü gerisi bildiğimiz dram dizisi.

1.bölüme göre 2.bölüm biraz daha iyiydi ama geçen sezonun havası yok hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2.sezon baya futboldan koptu ama umarım biraz daha futbola yoğunlaşırlar yoksa baymaya başlayacak çünkü gerisi bildiğimiz dram dizisi.

1.bölüme göre 2.bölüm biraz daha iyiydi ama geçen sezonun havası yok hala.

ilk 2 bölüm tırt jamie geldi toparlar umarım. doktor acayip negatif basıyor diziye nerden bulmuşlarsa

• Led tasso hocam

• Yine bolca SJW iceren bolum izledik 

Tamamen futbol dizisi degil ama kac bolumdur 1 mac izletmediler. Gecen sezona gore oldukca sonuk gidiyor dizi. Bu sekilde eger 3.sezon dusunuluyorsa onay alirlar mi bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 7 Ağustos 2021; 14:21:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm bölümleri izledim geçen seneki halinden eser yok çok kopuk olmuş hızlı hızlı zaman atlaması birde üstüne daha fazla SJW olunca konu baymış.Bazı karekterleri bitirmişler kent reisi bu kadar aptal yapmanıza gerek yoktu.Üçüncü sezon gelirse izlermiyim bilemedim ama ilk sezonu herkese tavsiye ederim.

• Gayet nefis devam eden dizi vallahi. Özellikle 5 ve 6. Bölümler çok iyidi. Futbol bu dizide bir araç zaten futbol sahnesi görmek isteyenin hoşuna gitmemesi normal. Dizinin düştüğünü falan düşünmüyorum kısacası

hocamı o son sahnede öyle görünce yıkıldım ya. Toparla kendini koç sen bize lazımsın. Jamie tart karakterini sevdirmeye çalışıyor anlaşılan yazar ekibi ve başarılı da oldular benim özelimde. Gittikçe ısınıyorum keretaya

• 2. sezonu bitirdik. Güzel sezondu ama hem bölümlerin artması hem de uzaması nedeniyle bence ilk sezonun altında kaldı, saha içine de pek giremediler. Karakter gelişimleri açısından epey iyi bir sezondu hakkını vereyim.

Nate, Allah seni bildiği gibi yapsın be kardeşim... Yapılır mı bu be. "BELIEVE" yazısını yırtıp attı, West Ham'a imza attı, Keeley'e sarktı, yemediği halt kalmadı herifin.

3. sezon final olabilir, kesin değil ama öyle planlamışlar.

• Ted Lasso aldığı ödülleri hak eden nefis bir dizi, ikinci sezonunu da bitirdim. Hiçbir aksiyon olmuyor gibi durağan ilerliyor ama samimi bir tarzı var. Özellikle karakterleri çok başarılı. En başta Roy Kent. Sonra Ted, Beard, Rojas, Tartt, Isaac ve Rebecca çok iyiler. Biraz futbolla alakalı biri müdahale etse daha iyi olur.

• Bölümleri yarım saatmiş o yüzden izleyesim geldi. Biraz cringe ve karikatürize duruyor tiplemeler ama öyle değilmiş sanırım. Football Manager sevenler izlesin demişler ekşide. 

• B/R Footballtwitter
    “Jurgen Klopp was happy getting a shoutout from Ted Lasso 🤣”
    https://twitter.com/brfootball/status/1456055528195514377
  • Alıntı

metni:

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Nate senin gibileri tokat manyagi yapmak lazim. Belliydi senin gibi bir ezigin biraz basari gorunce havalanacagi. Roy dovseydi keske seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 4 Kasım 2021; 22:40:30 >
  • bu tweet 2.sezondan fazla güldürdü 

yunustwitter
    “Hangi dizi bu grealish ertuğrul mu https://t.co/4vjSpDMZZU”
    https://twitter.com/primcidusmani/status/1466436591530950660
  • Böyle bir dizinin konusunun bu durumda olması gerçekten tuhaf bir durum.

Dizi çok güzel ve samimi, izlemeyi düşünenler hiç vakit kaybetmeden başlayabilirler..

• İlk sezonu izlerken yüzümde sürekli bir gülümseme belirdi. Çok sıcak, insanı mutlu eden bir dizi. 2.sezon biraz daha farklı. Başka karakterlere de yoğunlaşıyor ve karakterler hakkında daha fazla şey öğreniyoruz. Genel olarak izlerken çok keyif aldım. Tavsiye ederim.

Nathan = Mourinho bu arada  

• Spor temalı film, dizi, animeleri çok severim.

Bu diziye ne zamandır başlayacaktım öyle kaldı.

Başlıyorum bugün

• Ted Lasso hocam altın küre ödülü almış :D

Yakışır

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

2022 yılı içerisinde Blue Lock diye bir anime çıkacak. Takibe almanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.