Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
22
Favori
100.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna güncelleme gelmiş. Güncelleme sonrası oyuna giremiyorum. Hikaye moduna girerken loading ekranında çalışmayı durdurdu hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Arkadaşlar oyuna güncelleme gelmiş. Güncelleme sonrası oyuna giremiyorum. Hikaye moduna girerken loading ekranında çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

Cunku yama son surumle uyumlu degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaNq3rB0y

quote:

Arkadaşlar oyuna güncelleme gelmiş. Güncelleme sonrası oyuna giremiyorum. Hikaye moduna girerken loading ekranında çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

Yamayi manual kurmustum. Mods klasorunun adini degistim otomatik ingilizce acildi sorun ortadan kalkti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaNq3rB0y

quote:

Yamayi manual kurmustum. Mods klasorunun adini degistim otomatik ingilizce acildi sorun ortadan kalkti.

Bende aynı şekil kurdum kaldırmak zorunda kaldim

• Asıl konu Türkçe Yamalar bölümüne taşındı, GTA bölümüne kısayolu yansıtıldı.
    Bu klasörde olmayan bu tarz konuları görürseniz lütfen haber verin.
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_2561/tt.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • exe dosya olarak bu yamayı bulamadım. manuel ilede uğraşmak istemedim. GTATÜRK ün yamasını kurdum. %100 değil ama idare ediyorum.
  • Son sürüme güncelleme gelecek mi?
  • Gelecek. Çoğu bitti azı kaldı şu anda.
  • Hikaye modunu oynayayım dedim bi türlü güncellenmedi.
  • Arkadaşlar Gta 5 i orjinal olarak satın aldım daha önce hiç oynamamıştım 2 tane sorum olucak cevaplarsanız sewinirim

oyunu social club uzerinden indirdim 2 gün pc acık kaldı sorunsuz olarak yukledim ama oyunun setup dosyalarını bulamıyorum ilerde format atsam tekrardan indirmek vakit kaybı oyun inerken setup dosyaları inmedimi?

2. sorumsa turkce yama TECHNOGAME in yaptıgı turkce yamayı manuel olarak kurcaktım yorumları okuyunca son surumle guncel degilmiş sanırım yamayı kursam oyun hiç mi acılmaz şimdiden teşekkürler.
  • zotee Z kullanıcısına yanıt
    2. soruna yanıt vereyim. Oyunun en güncel haline yamayı manuel olarak kurarsan sorun olacağını sanmıyorum. Yama ayrı bir klasör içinde çalıştığı( mods klasörü) için olası bir hata durumunda klasörün adını değiştirmen yetiyor.
  • Güncellemeler Online a gelecek boşuna beklemişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Güncellemeler Online a gelecek boşuna beklemişsiniz.

Eski versiyon hikaye modunu açarken de hata veriyor.
  • Vermemesi lazım. Bir şeyi yanlış yapıyorsunuz. Tekrar kurmayı deneyin.
  • Manuel kurulum ile kurdum herşey Türkçe oldu fakat online a girmek istediğim zaman yeni bir indirilebilir içerik paketi indirildi ve yüklendi. Gta 5 e geri dönülüyor diye bir uyarı çıkıyor hikaye moduna geri dönüyor. Nasıl çözerim bu sorunu?

• Banlanma riski nedir beyler hiç sıkıntıya giren oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcimen98

Banlanma riski nedir beyler hiç sıkıntıya giren oldumu

Kac aydan beri bu yamayla oynuyorum ban yemedim o kadar modder ban yemiyorda dil yamasi yuzunden bizmi yicez

• Sanki tüm İnglizler Türkçe biliyor da bizim İnglizce bilmememizi ayıplıyorsun. İnglizce bilmemek ne ayıp ne de cahilliktir. Asıl İnglizce bilmek gereğini benliğine kazımak cehalettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayko33 -- 20 Ocak 2016; 22:17:30 >
  • mayko33 M kullanıcısına yanıt
    Ayrıca uluslararası dil inglizce falan değildir. Sadece bazı Avrupa ülkelerinde inglizce anlaşabilirsin. Ne doğu bloku ülkelerinde ,ne balkanlarda, ne afrika'da ne de asya'da inglizce ile karnını doyuramazsın.
    Halen dünyada en geçerli diller fransızca ( tüm afrika, batı ve güney avrupa), rusça( tüm doğu avrupa ve asyanın çok büyük bölümü) ve türkçedir.(Dünyanın her yerinde kendinize rehberlik edecek bir türk ya da türkçe bilen bulursunuz) Azıcık gezseydin yaşayarak öğrenirdin. Ama amerikalılar bilinçaltını öyle bir etkilemişlr ki. Herkes inglizce tek dil zannediyor. Bir gidiyorsunuz gariban bir ülkeye. İnglizce bilen yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayko33

Sanki tüm İnglizler Türkçe biliyor da bizim İnglizce bilmemizi ayıplıyorsun. İnglizce bilmemek ne ayıp ne de cahilliktir. Asıl İnglizce bilmek gereğini benliğine kazımak cehalettir.

Hay ağzına sağlık kardeşim.
    Cehaletin ülkemizi kara bir bulut gibi sardığı bu günlerde bir ışık gibi parlamışsın.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.