Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
22
Favori
100.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu online bölümü dahil tamamen türkçe yapmak için anlatılanları okudum lakin konu çok düzensiz ve her gelen bağımsız bir şekilde konuştuğu için hiç bir şey anlamadım. 4 gb küsüratlı dosyayı önceden indirmiştim ve tr oynuyordum ama malum son güncellemeden sonra sorun yaşandı ve bende silmiştim. Artık manuel kurmayı göze aldım ve tekrar kurayım diyorum. Online ı için de manuel kurulum değişiyor mu? Herkes şu 353 MB olan dosyadan bahsediyor.
    Aydınlatan oyuncu arkadaşlara teşekkürler şimdiden.
  • Beyler oyunu almayı düşünüyorum. Single'da TR yaması sorunsu işliyormu ? konu çok düzensiz gerçekten. Hangisini yüklememiz gerekiyor ?
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Eğer ki kabaca, sadece görevlerde geçen diyaloglar-bir de bir kaç internet sitesi türkçe olsun gerisi önemsiz diyorsanız GTATürk ün yamasını indirin (reklam yapmıyorum). Ama yan görevleri, internet siteleri yani single da ki her bir şeyin türkçe olmasını istiyorsanız sözümona bu çok uğraşılmış, harikulade ekip ile harikulade bir yama çıkartmış ve saygıyı hak eden Technogame in yamasını birazcık kafa ağrıtıp kurarsanız sanırım sorunsuz bir şekilde Türkçe oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Beyler oyunu almayı düşünüyorum. Single'da TR yaması sorunsu işliyormu ? konu çok düzensiz gerçekten. Hangisini yüklememiz gerekiyor ?

Son versiyonda kusursuzca çalışıyor. Diğer arkadaş GTATurk yamasını önermiş ama çoğu zaman ingilizce kelimeler çıkıyor karşınıza. Sadece ana görevler çevrilmiş. Arada gelen mesajlar, mailler falan bazen ingilizce oluyor. Benimde amacım reklam veya kötülemek değil yanlış anlaşılmasın ama durum böyle. Ayrıca GTATurk yaması oyunun son versiyonu için uygun değil çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic -- 11 Ekim 2015; 1:09:32 >
  • mic kullanıcısına yanıt
    GTATürk ün yamasının eksiklerinden ve saçmalıklarından, Technogame in yamasınınsa geniş ve kapsamlılığından bahsettim zaten. Mesaj ve maileler bazen değil neredeyse hep ingilizce. Sadece ana görevlerde geçen diyalogları önemsiyorsanız o yamayı seçin diye belirttim, o konu da haklısınız (GTATürk ün yaması son sürüme uyumlu şu an onu kullanıyorum). Benim karşı çıktığım ve anlamadığım nokta, technogame in böylesine büyük oyunu tamamen türkçe yaptıkları ve yaptıkları yamanın arkasın da durmamaları. Az da olsa düşünebilen herkes oyuna güncelleme geleceğini bununda yamayı bozacağını bilir ve bunun için her güncellemeden sonra yamayı da güncelleyip düzenli bir şekilde sitelerinde ve (madem buraya konu açılıyor) DH da paylaşması lazım, yani bu yaptıkları ocağa yemeği koyup çekip gitmek gibi bir şey arkadaş.
    Şahsen ben (daha önce kullandım yamalarını gerçekten başarılı) bu son güncellemelerden sonra oyuna nasıl 4gb lık yamayı manuel olarak kuracağım bir türlü çözemedim, ne belirli bir yazı var nede burada ki kurup yapan arkadaşların düzenli bir anlatımı var. Bu işlerin acemisi de değilim anlatılanları anlamayacak kadar. O kadar yazıların içinde sadece narsistlik görebiliyorum ben. Bilmiyorum belki başka kaynaklarda vardır düzenli anlatımı lakin sadece forum donanıma bakıyorum. Sinirleniyor ve acıyorum böyle bir yamayı her güncellemeden sonra sanki puzzle parçası arar gibi cebelleşerek kurulması gerektiği için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 11 Ekim 2015; 14:00:35 >

• En son çalışmayı durdurdu hatası veriyordu online girerken. Düzeldi galiba o sorun sorunsuz çalışıyor dediğinize göre. Hata verince Türkçe'yi silmiştim. Tekrar kuralım bakalım.
  • Orjinal olmayan oyunun herhangi bir sürümüne uyar mı bu yama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

En son çalışmayı durdurdu hatası veriyordu online girerken. Düzeldi galiba o sorun sorunsuz çalışıyor dediğinize göre. Hata verince Türkçe'yi silmiştim. Tekrar kuralım bakalım.

Evet yukarıda verdiğim manuel yamayı kur.
  • noir06 kullanıcısına yanıt
    Sitedeki 3,8 veya 4 mblık (boyutunu tam bilmiyorum) manuel yama ile +20 yıl sonra gelecek günxellemeyle bile oynarsınız. Her güncelleme geldiğinde manuel yamayı kurun sorunsuz çalışır diye yazıyoruz(m). Okumadan veya görmeden buraya ilgilenmiyor diye yazman olmamış. Manuel yama ve kurulum videosu youtube da mevcut okuyan izleyen herkes güncel sürüme uyarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Sitedeki 3,8 veya 4 mblık (boyutunu tam bilmiyorum) manuel yama ile +20 yıl sonra gelecek günxellemeyle bile oynarsınız. Her güncelleme geldiğinde manuel yamayı kurun sorunsuz çalışır diye yazıyoruz(m). Okumadan veya görmeden buraya ilgilenmiyor diye yazman olmamış. Manuel yama ve kurulum videosu youtube da mevcut okuyan izleyen herkes güncel sürüme uyarlar.

tekrar manuel yamayı kurmama rağmen çalışmayı durdurdu hatası alıyorum güncellemeden sonra.
  • full olarak mı kuruyorsun yamayı online görevler falan yoksa sadece hikaye modunu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

full olarak mı kuruyorsun yamayı online görevler falan yoksa sadece hikaye modunu mu ?

sadece hikaye için ve fontları. Güncellemeden önce hiç sorun yoktu. Güncellemeden sonra başladı tekrar manuel kurulum yapmama rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Bahsettiğim 3,8 veya 4mblık yamalar değil (sanırım onlar mp içermiyordu). Benim bahsettiğim şu 4 gb küsüratlı mp moduda türkçe yapan yamanın manuel kurulumu. Ve o yamayı o kadar aramama rağmen nasıl kurulacağını (manuel, önceden manuel kurmuştum ama son versiyonun da sorun çıkartıyor) bulamadım, kuran kişilerin yazılarını okudum ama çok düzensiz ve bir yerlerde eksikleri var. Okumadan demişsiniz ama zaten konu hepsi topu 17 sayfadan oluşuyor ve konu açıldı açılalı sık sık takipteyim ama boşuna. Görmemiş olabilirim evet.
    Edit: Açıkçası bu bahsettiğiniz yöntemi kullanıp kuran arkadaşınların da yorumlarını okuyorum çoğu sorun ile karşılaşmış. Bu da şevkimi kırmıyor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 24 Ekim 2015; 14:50:03 >

• Ben son sürümü AKK ye girdiğim için indirmemiştim (Lowrider) ama sen yapamadım diye yazınca bir indireyim dedim. Az önce indi ve sıfırdan manuel kurulumu yaptım. 30 dakikadır oynuyorum ne oyundan atma var ne başka bir şey. Sende bir hata var demek ki oyundan atıyorsa.

+noir06 bahsettiğin 4,8 gblık dosya manuel kurulumu yapamayanlar içindi ve bizde mods klasörünü uplamıştık. 3,8mblık yama hikaye, 4lük olan online falan değil yani. Sen videodaki kurulumu 3,8 mblık sadece text dosyalarını indirip yaptığında mods klasörün 4+ gb olacak zaten.

http://technogame.net/gta-v-turkce-yama/ buradan yamayı indirip videosunu izleyerek kurabilirsin.

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    İstediğim cevap bu idi teşekkürler deniyorum. Sonucu yazacağım buraya

Edit: Yama başarılı şekilde yüklendi hikaye ve online türkçe (yeni güncelleştirme ile gelen görev hariç. Onunda lüzumu yok). Uzun ve karmakarışık anlatanlar yüzünden sinirli atıflarda bulunmuş olabilirim. Dikkate almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 24 Ekim 2015; 22:24:49 >
  • Resmi çevirilerimizi tamamlayınca Lowrider'ı çevirip yayınlayacağız. Kolay gelsin. Estağfirullah.
  • Buyrun arkadaşlar son yamaya uyumlu TechnoGame yamasının güncel hali.
    TIKLAYIN
  • Yıl olmuş 2015 hala ingilizce bilmeyenler var gerçekten yazık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sizce türkçe yama nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

Yıl olmuş 2015 hala ingilizce bilmeyenler var gerçekten yazık...

Ne yani kardeş?Hepimizin az biraz ingilizcesi var tabiki.Fakat oyunun diyaloglarını çevirene kadar ya o sahne geçiyor yada etrafımızfa olan önemli işleri kaçırıyoruz.Ayrıca biz türküz ingiliz değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinadukeeee -- 29 Ekim 2015; 8:17:05 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.