Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
22
Favori
100.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

Yıl olmuş 2015 hala ingilizce bilmeyenler var gerçekten yazık...

Ne yani kardeş?Hepimizin az biraz ingilizcesi var tabiki.Fakat oyunun diyaloglarını çevirene kadar ya o sahne geçiyor yada etrafımızfa olan önemli işleri kaçırıyoruz.Ayrıca biz türküz ingiliz değil.

demek ki ingilizcen yeterli seviyede değil. Araplar bile çok iyi düzeyde biliyor onlar bu bahaneye sığınıyor mu? Hayır.
  • quote:

quote:

quote:

Ne yani kardeş?Hepimizin az biraz ingilizcesi var tabiki.Fakat oyunun diyaloglarını çevirene kadar ya o sahne geçiyor yada etrafımızfa olan önemli işleri kaçırıyoruz.Ayrıca biz türküz ingiliz değil.

demek ki ingilizcen yeterli seviyede değil. Araplar bile çok iyi düzeyde biliyor onlar bu bahaneye sığınıyor mu? Hayır.

Hadi benim ingilizcem yetersiz.Peki biz kimiz?Türküz biz amerikan ingiliz falan değil.Ayrıca kendi dilimiz var.Bu bizim hakkımız.Sen biliyorsun diye ben ingilizce bilmek zorundamıyım?Baskaları ingilizce bilmek zorundamı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi benim ingilizcem yetersiz.Peki biz kimiz?Türküz biz amerikan ingiliz falan değil.Ayrıca kendi dilimiz var.Bu bizim hakkımız.Sen biliyorsun diye ben ingilizce bilmek zorundamıyım?Baskaları ingilizce bilmek zorundamı?

Ne alaka? Türküz diye cahil mi kalmalıyız? Ayrıca İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne alaka? Türküz diye cahil mi kalmalıyız? Ayrıca İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır.

Bizde biliyoruz uluslararası bir dil olduğunu.Herkes ingilizce öğrenebilir benim için sorun yok,kendimde oğrenmek isterim şahsen.Fakat oyunlar türkçe olarak çıkınca oyun ayrı bir zevkli oluyor.İsterlerse 10 tane ingilizce oyun versinler.1 tane türkçe oyuna değişmem.

• Yama için oyunun hangi sürümü gerekli ? malum çok fazla yama çıktı...
    Update aldğında yama ne olacak ? 4.5 GB lık yamalardan bahsedilmiş...
  • ibraxi kullanıcısına yanıt
    Sitedeki manuel yamayı her sürüme kurabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Sitedeki manuel yamayı her sürüme kurabilirsiniz.

Bugün kurdum. Oyun iyileştirmesi için hangi yama ideal ?
  • Tek yama var o da manuel?
  • Arkadaşlar bu kod 202 hatasının çözümü ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • İngilizce - Türkçe olayına takılmayın, firma yapmıyor. Kalp kırmanın lüzümü yok :)

Oyun firmasını geçtim, uluslararası ürün kataloglarında farklı diller varken bizim TR ne zaman oldu (dikkat ederseniz ayrı katalog basılır :) ) olmasını yer almasını bizde isteriz ama yok.
    ENG olarak bakıldığında dünya dili veya değil, turist olarak düşünüldüğünde dikkat ederseniz tüm levha ve işaretler ülkenin kendi dili ve ingilizce olarak yazılır, ülkemizdede bu şekilde, sistemi değiştirmek biz buradayız demek için çok yol var.
    Ülkemizde orjinal oyun çok pahalı olduğundan ve teşvik olmadığı için firma yatırım yapmak istemez... 100-150 TL tek oyun için yüksek miktar bundan $-TL kur farkıda etken...
  • daha öncede sormuştum ama yanıt alamamıştım. her güncellemeden sonra manuel yamada update.rpf dosyası içerisindeki ve eğer dlc gelmişti sadece o dlc içerisindeki dosyaları atsak yetmiyor mu??
  • Tam tarih verememekle birlikte, Lowrider güncellemesinin çevirisine başladığımızı belirtmek isterim.
  • 12.07.2015 tarihinde güncellenen yama oyunun tamamen türkçeleşmiş hali mi? yoksa daha yenisi var mı ?
  • 5gb'lık yamayı indirdim oyunu bozdu orijinal steam oyun loading olurken kapat hatası veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

daha öncede sormuştum ama yanıt alamamıştım. her güncellemeden sonra manuel yamada update.rpf dosyası içerisindeki ve eğer dlc gelmişti sadece o dlc içerisindeki dosyaları atsak yetmiyor mu??

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum cevap verilirse çok güzel olur... En azindan son sürüme uygun 4.7 Gb lik dosyayı bi kereye mahsus indirip her güncellemede 2-3 kopyala yapıştırla yamayı guncelleriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRCTYLN; O güncelleme bizim tarafımızdan yapılmadı. Bizim yapacağımız güncelleme resmi çeviriler tamamlandıktan kısabir süre sonra gelecek. Bu ayın sonunu bulmaz tahminimce.

GameOver; İndirdiğiniz sürüm eski güncellemeler içindi. Onun linkini sitemizden kaldırmışdık. Mods klasörünü silin sitemizde ki manuel yamayı indirip videosunu izleyerek kurulumunu yapın.

Sedat.; O dosyayı indirmenize gerek yok onu güncellemek için Manuel yamayı komple sıfırdan kurmanız gerekiyor. Sorunun cevabına gelirsek, yeni DLC gelmediği sürece sadece \mods\update\update.rpf ' yi güncellemek yani "Hikaye ve Online" kısmını tekrar yapmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
  • Oyunu yeni satın aldım. Son sürüme yükseldi. Hikaye modu ve font yamasını kurdum. Şu anda sorun yok.

Çok güzel bir yama olmuş. Elinize sağlık.
  • Low rider güncellenmesinin yamasını bekliyoruz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertug34 -- 17 Kasım 2015; 20:49:34 >
  • Yama güncellenmiş, sitenizden indirmeyi denedim ama manuel kurulum linki var setup linkinin de olması gerekmiyor muydu?

* bende 1.0 kurulumlu versiyonu var.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.