Şimdi Ara

TECHNİCS SB T200 YERİNE NE ALABİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba uzun süredir kullandığım sb t200 kolonlarımın yerine ne alabilirim önerileriniz nelerdir.Türk sanat müziği ağırlıklı çok az pop ve soft müzikler dinliyorum.Bana sahnesi geniş akustiği vereblen bir alet gerek.
    Bose 301 acaba iyi bir sonuç verir mi ya da dali sensor 7 daha mı iyidir?

• Amfi nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • songoku35 S kullanıcısına yanıt
    Heco musicolor serisini dinlemelisiniz bence.
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Technics SU-V4X :))))
  • travers kullanıcısına yanıt
    Q acustic'e çok benziyor :)
  • Elinizdeki amfiye göre çevresel etkiyi size yaşatacak ve olduğundan daha büyük çalacak bir hoparlör arıyorsanız BOSE 301 iyi seçim olabilir. Ancak Bose 301 1974 Eylül ayından beri üretilen bir seridir.İkinci el alacaksanız 20 yaşında bir modelle eve dönme riskiniz var. Ancak çok sağlam hoparlörlerdir. Ancak yeni modeli Series 5 nden ziyade 301 Series 4 benim en çok beğendiğim seri oldu . Ancak bulmak zor sanırım Series 3 bulunabilir ama dikkat etmelisiniz.
    Bu amfi için hoparlörlerinizin üzerine 600-700 TL den daha fazla yatırım yapmanızı tavsiye etmem...

TECHNİCS SB T200 YERİNE NE ALABİLİRİM

• Eğer basslarin çok önemi yoksa sizin için daha doğrusu geri planda kalıyorsa. USHER s- 520 olabilir, q acoustics ürünleri olabilir. Kef markasından iq 5 serisine göz atilabilir. Eski ürünlerden çok... bütçenin önemide büyük tabii ki.
  • soft müzikler dinliyorsanız bas konusunda hoparlörleri dinleyerek daha seçici olmanızı tavsiye ederim. bu zamana kadar S-B200 dinlediyseniz bas nı sevdiğiniz içindir. mid-tiz iyi olsun 200'ü satmazsınız.
  • Dün b&w c1 modelini denedim.gerçekten hayran kaldım :) Ama 1000 dolar gibi bir fiyatı var.napsam bilemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.