Şimdi Ara

Technics SA GX 390

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde başlıkta söylediğim gibi Technics SA GX 390 amp var. niyetim bu amp a iki kolonla birlikte bilgisayarıma bağlayabilmek. bu konuda pek bir bilgim yok. ihtiyacım olan ise bilgisayara bağlantının nasıl yapılacağı ve kolon olarak (çok pahalı bir şey istemiorum açıkçası, makul ölçülerde hoparlör seçimi için) önerileriniz neler olur?

şimdiden teşekkür ederim

İnternetten bulabildiğim amp ın özellikleri:

* Front panel: Power on/off - Phones socket - Bass - Treble - Balance - Volume - Muting - Band - FM auto/mono - Direct Tuning - Help/reset - Manual Tuning – Speakers on/off - Attractive display - 30 Channel preset tuning

* Source selector - VCR 1/VCR 2 - Video CD/Tape monitor/CD/Tuner/Aux

* Dolby pro logic surround - Stereo - Test - Centre -/+ - Surround -/+ - Centre mode

* Inputs:- Phono (with gnd connector) - CD - Tape in/out - VCR 2/Video CD - VCR 1 in/out

* Internal AM antenna - connectors for external FM & AM antenna

* Output to Spks Front 4-16 ohms - Centre 8-16ohms - Surround 4-16ohms

* Dimensions in cms 43 x 32 (exc knobs & sockets) x 14

• gene ben :)

bir şey sormak istiorum.... bahsettiğim amp ye kullanmadığım müzik setinin hoparlörlerinin takmak istiorum
    hoparlörler: 6 ohm ve 240W
    benim amp nin üzerinde 4-16 ohm yazıor (resmini koydum)
    herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? hoparlörlerin yanması gibi.. bağlanmasında bi sakınca olur mu?

resimleri yükleyemedim o yüzden link vereyim:

Resim

Resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No_NicK -- 16 Ekim 2007; 15:30:33 >

• bir tarafı stereo jack, diğer tarafı cift rca olan kablo alıp 2 resmin altıdaki AUDIO IN yazan yere bağlayacaksın..kablonun ismini tam bilmiyorum ama satıcıya bilgisayarı m.setine bağlayacam de bilirler..(anfi demene gerek yok kablolar aynı, belki anlamayabilirler.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.