Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla! (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.094
Cevap
97
Favori
126.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mryigit

Arkadaşlar bu hala aktif bir kampanya mı? Soruyorum çünkü sitelerinde bulamadım, ilk mesajdaki link de ölü; yardımcı olursanız sevinirim.

Aralık ayında kullandım nakit avansı. O zamanda sitelerinde kampanya ile ilgili hiçbir sayfa bulamamıştım. Bu ayın 15'inde tekrar deniycem oluyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrec4nl4r

quote:

Arkadaşlar bu hala aktif bir kampanya mı? Soruyorum çünkü sitelerinde bulamadım, ilk mesajdaki link de ölü; yardımcı olursanız sevinirim.

Aralık ayında kullandım nakit avansı. O zamanda sitelerinde kampanya ile ilgili hiçbir sayfa bulamamıştım. Bu ayın 15'inde tekrar deniycem oluyorsa.

Peki hocam, son durumu paylaşırsan çok makbule geçer. Bir de aidat var mı cepteteb için acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Peki hocam, son durumu paylaşırsan çok makbule geçer. Bir de aidat var mı cepteteb için acaba?

Belli bir kota vardı ilk 30 bin kişiye kart aidatı yok gibi ama rakamı tam hatırlamıyorum ve sitede kaldırmışlar o ibareyi sanırım.

• quote:

quote:

quote:

Cepteteb kredi kartı ilk 50bin kişiye aidatsız. Hala dolmamış kota. Yine de başvurmadan önce arayıp teyitleyin.

http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti

• herkese teşekkürler cepteteb sanal karta anında geldi.
  • Taksitli nakit avans çekme ekranında çekmek istediğin parayı ve taksit seçeneği çıkıyor. Herhangi bir ücret yok veya 0 faiz yazmıyor. Talep ettiğim parayı yazıp taksiti seçip devam dedikten sonramı gösteriyor faiz var mı yokmu diye ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.000 tl yine kaptık :) hemen en para hesaba aktartim. Ceptecep hesap İşletim Ücreti çeker meğer diye korktum :)

• Lene kullanıcısına yanıt
    Merhaba

enpara hesabına aktardıktan sonra nakit çekilebilir mi ya da garanti hesabıma sanal karttan aktarabilir miyim?
  • En para hesaptan nakit çekilir. Başka hesaba transferde olur.

Cevap için teşekkür ederim bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın şimdi cepteteb sanal karttan garanti bnka hesabıma gönderdim diyelim ek bir kesinti olur mu
  • Hayır işlem ücreti almıyorlar. Ben gönderdim olduğu gibi hesaba yattı. Yalnız garanti hesaba dikkat et .hesap İşletim Ücreti kesebilir. Para girişi oldumu bazı hesaplar hemen ücret keser dikkat.

garanti hesabım maaş hesabı yinede kesilme riski olabilir mi?
  • Kesilir.maas hesabın tek işleme uygundur.bu hesabı kullanırsan yani para girişi yada transfer olursa kesilir.basima geldi.siz yinede mhz.arayin tam bilgi alın derim.bosa paranız kesilmesin.

anladım tekrar teşekkür ederim enparaya başvurayım o zaman en iyisi:)
  • Rica ederim. En para Candır can. Hemen başvurun. Şiddetle tavsiye edilir.

• 2015te çektim şuan borcum 150tl kaldı tekrar çekersem ücret alınır mı ?
    Teşekkürler, başvurdum şimdi :) umarım bu haftaiçinde gelirde yararlanırım
  • 1000 lira sıcak para geldi az önce, tamda ihtiyacım olduğu vakitte.
    Az önce işlemi denedim sanal kart oluşturdum limiti 2000 yaptım verilen uzun numaraya para yazıp kartın son 6 hanesini yazarak gönderdim gelen mesaj bankamızda geçerli bir vadesiz hesabınızın olmamasından dolayı işleminizi gerçekleştiremiyoruz oldu nerede yanlış yaptım acaba
  • Gelmez hemen vadesiz hesap açın.ceptetepden .onaylanan para hemen vadesiz hesaba yatırılıyor çünkü.
    Sizin aktif yani hazırda vadesiz tk hesabınız olmadığı için vermiyor.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.