Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.095
Cevap
97
Favori
126.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT: FORUMDA BİR ARKADAŞA ARALIKTA DAHİL DENİLMİŞ... ( SON SAYFA MESAJINDA )

ÖNEMLİ=====SINIRLAMA GELDİ. ( TEB Kredi Kartları'yla bir takvim yılı içinde en fazla bir adet Cepte Para işlemi yapılabilir...)

NOT=BU KAMPANYA 2 AYRI KONU OLARAK GİDİYOR. YA BİRLEŞTİRİLSİN YA DA BİRİ KAPATILSIN.

Kampanyaya katılım için müşterilerin bankaya kayıtlı cep telefonlarıyla PARA yazıp boşluk bırakarak, kredi kartının son 6 hanesini 4616’ya kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. (Örnek: PARA 123456)

Cepte Para işlemlerinde kampanya süresi boyunca faiz ve ücret alınmayacaktır.

Kampanyadan sadece 1000 TL talep edilebilir. Müşterinin nakit avans limitinin yetersiz olması durumunda kullanılabilir limitine göre 900 TL, 800 TL, 700 TL, 600 TL, 500 TL, 400 TL, 300 TL, 200 TL veya 100 TL Cepte Para hesaba aktarılabilecektir.

Kampanyada talep edilen 1000 TL, değerlendirme yapıldıktan sonra müşterilerin ana vadesiz hesaplarına aynı gün içinde aktarılacaktır.

Kampanyada talep edilen 1000 TL’nin geri ödemesi, bir sonraki ekstre döneminden başlamak üzere 6 eşit taksitte ekstrelere yansıyacaktır. Farklı taksit seçeneği mümkün değildir.

Kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun TEB kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
    Ek kartlar kampanyadan faydalanamaz.

17.12.2010 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesi ve 22. maddesindeki Yönetmelik Değişikliği kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde %50'sine kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.

TEB, CEPTE PARA kampanyası koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,5 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,4 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

kampanya linki: http://www.teb.com.tr/Bireysel/cepte-para.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi original_life -- 15 Aralık 2014; 19:18:43 >

• Değerleme yapıldıktan sonra kredi müşterinin ana vadesiz hesaplarına yatar diyor da geçenlerde yanlışlıkla teb hesabina 1000 tl yatırmışım garanti internet şubesinden.Bir baktım 60 tl hesap işletim ucreti kesmişler.Allahtan şubedeki arkadaş tanıdık parayı kurtardım.Sizinde başınıza gelebilir dikkatli olun hiç affetmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borspack

Değerleme yapıldıktan sonra kredi müşterinin ana vadesiz hesaplarına yatar diyor da geçenlerde yanlışlıkla teb hesabina 1000 tl yatırmışım garanti internet şubesinden.Bir baktım 60 tl hesap işletim ucreti kesmişler.Allahtan şubedeki arkadaş tanıdık parayı kurtardım.Sizinde başınıza gelebilir dikkatli olun hiç affetmiyorlar.

Hocam değerlendirmeyi yukarıdaki gecikme maddesine ve uygun limit olup olmamasına göre yapıyorlar. Universiteb kullananlar (hesep işletim ücreti ödemedikleri için) veya diğer şekilde hesap işletim ücreti alınmayan hesaplar için uygundur.

Hesap işletim ücreti alınan ve uzun zamandır kullanılmayan hesaplar için uygun değildir.
  • Ben geçen ayki 500 Tl'lik ve bu ayki 1000 Tl'lik olanından 3 kere kullandım. Kısa dönemde paraya ihtiyacı olup da kredi işleriyle uğraşmak istemeyenler için süper fırsat. Hem de sıfır maliyetle.
  • Herhangi bi ucret yansitmayacaklar yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yararlandım hemen, bilgilendirme için teşekkürler...

• hocam 2 adet kartım vardı... Plus ve normal... Her ikisi içinde mesaj attım. 2.000 TL direk yattı. Bankadan da bir masraf ve faiz olmadığını teyit ettim...

Konu ile ilgili internet sitesinin direk linki:

http://www.teb.com.tr/bireysel/cepte-para.aspx

Son altın darbesinden sonraki en iyi haber bu oldu sanırm....
  • Anında yatıyor 1000 tl,güzel kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Herhangi bi ucret yansitmayacaklar yani?

Herhangi bir ücret yansımayacak ama hocam hesabınızdan hesap işletim ücreti alınıyorsa yattığı anda hesap işletim ücretini kesebilir. Ona dikkat edelim hocam.
  • acaba hesap işletim ücretini anında mı kesiyorlar yoksa gün sonunda mı? Aynı soruyu garanti için de soruyorum. Bana özel bir kampanya var da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: damlayagmur

hocam 2 adet kartım vardı... Plus ve normal... Her ikisi içinde mesaj attım. 2.000 TL direk yattı. Bankadan da bir masraf ve faiz olmadığını teyit ettim...

Konu ile ilgili internet sitesinin direk linki:

http://www.teb.com.tr/bireysel/cepte-para.aspx

Son altın darbesinden sonraki en iyi haber bu oldu sanırm....

bilgi için hem konu açan arkadaşa hem de size teşekkür ederim.

çalıştığım işyeri teb'le çalıştığı için yıllık aidatı olmayan 3 tane kartım var,
    nakite ihtiyacım da var ama sonra öderken çok zor oluyor,
    alıp almamakta kararsız kaldım şimdi :)
  • PARA "KK son altı hane" > 4616'ya gönderdim, anında 1000 TL yattı... Teşekkürler @original_life
    Kredi kartından yaptığımız bu işlemin aynısını KMH'de de yapabiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar para hesaba anında geçiyor: Yok ise önce bir marifetli TL hesabı açın, varsa parayı anında marifetli TL hesabına aktarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

PARA "KK son altı hane" > 4616'ya gönderdim, anında 1000 TL yattı... Teşekkürler @original_life
    Kredi kartından yaptığımız bu işlemin aynısını KMH'de de yapabiliyor muyuz?

Hocam rica ederim, onu bilmiyorum.

• Sayın original_life teşekkürler.... Bal Kaymak gibi oldu.... Biraz Afyonu hatırlatalım sizlere...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddpazar -- 11 Haziran 2013; 17:59:18 >
  • Bir Afyon'lu olarak ben de sana teşekkür ederim...

• eğer hiçbir faiz komisyon yoksa iyiymiş teb kredi kartı almak lazım demek ki lakin kart ücreti alırlar ama şimdi

kart alsak aidatından yırtma yolu yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 11 Haziran 2013; 18:05:22 >
  • TEB'in ÜniversiTEB kredi kartı ve hesap işletim ücreti alınmayan vadesiz hesabı olduğu için ben balıklama atladım...

• Hesap İşletim ücreti falan almasınlar? Dikkat ettiniz mi dönem içi işlemlerde, ekstrede??? Hakikaten sıfır maliyet ile 6 ay taksitli 1000 TL veriyorsa alalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ddpazar

Sayın original_life teşekkürler.... Bal Kaymak gibi oldu.... Biraz Afyonu hatırlatalım sizlere...:)

rica ederim hocam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.