Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.105
Cevap
101
Favori
123.211
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    82 Mesaj
    Visa master farketmez
    |
    |
    |
    |

ceteteb banka kartıyla da oluyomu?
    |
    |
    fenolog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: seco4

ceteteb banka kartıyla da oluyomu?

Olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yazdım yukarda , sanal kart ile. Bende takılı kalmıştım o konuya ve çekememiştim aylar önce. Hatta müşteri hizmetlerini aramıştım onlarda bi haberdi durumdan. Burada sağolsun birisi söyledi anında yaptım.
    |
    |
    seco4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BNSF

sanal kart 1000 tl limit oluşturup uzun nuramaya sms attım işleminizi şuan gerçekleştiremiyoruz diye sms geldi sonra limiti 1500tl yapıp tekrar gönderdim yine işleminizi şuan gerçekleştiremiyoruz diye sms geldi.
    cepteteb kredi kartı var ana kart henüz elime gelmediği için kapalı
    bir de sanal kartlar visa olarak mı açılıyor cebtetep kredi kartı ve bankamatik kartı master card iken sanal kart visa olarak açıldı

hocam benim de aynı şekilde oldu.kartı alıp şifre işlemleri vs açtırmak gerekiyor sanırım

bilmiyorum hocam önceki sayfada kartı eline ulaşmayan başka bir arkadaşınki onaylanmış kişiye göre mi muamele yapıyorlar napıyorlar bilmiyorum.
    |
    |
    serkan7621 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    daha önce kullanmıştım. bu ay son taksitini yatıracağım. şimdi yine müracaat etsem yararlanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi womit -- 8 Şubat 2016; 15:59:56 >

2015 ye çektiniz sanırım tekrar verirler

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    womit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    204 Mesaj

Sağolasın hemen deniyorum
    |
    |
    Broon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sorunsuz Alışverişlerim F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, Dr.Teknik, Eric Cartman., mert560, 00tuna, immeLmann, cqrcqr, ankaraharun Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum. Alışveriş yapmanızı tavsiye etmediklerim eromage03(dolandırıcıdır), Ryhmer(hem kendi önerip hem sözünde durmuyor,üstüne beni engelliyor)
  • Teğmen
    178 Mesaj
    Merhabalar cepteteb kart çıkarttım işlemi tam olarak nasıl yapabilirim acaba? aylık 166 küsür mü yansıyor 6 ay
    |
    |

Orijinalden alıntı: realbrutal

kartı aktif olarak kullandığımdan 1000tl alacak kadar limitim yok.limit arttırma başvurusu yaptım bakalım ne diyecekler.bu yılki bedavadan kredimizide çekelim bence 2015in kartı cepteteb kartı oldu. bütün bonus kampanyalarına katılması kart ücreti olmaması ulaşım yemeksepeti kampanyalarıyla üstüne bedavadanda 1000tl vermesiyle ana kartım oldu nerdeyse.2016da da böyle devam ederler umarım

Hocam bu kartin aidati yokmu yani. Eger oyleyle bende bu karttan cikartip, 1000 tl krediden yararlanayim diyorum. Kart harici yapmamiz gereken birsey varmi. Kart basvurusu haric yani. Basvuru yaparken secmem gereken birsey?

• Yüzbaşı
    784 Mesaj
    Simdi baktim ceptetep kredi karti basvurusu yapmam lazim herhalde. İlk 50000 kisiye aidat yokmus.

Evet hocam cepteteb aidat olmuyor bende ondan çıkarttım ama onunla kampanya için sanal kart oluşturup işlem yapılması gerekiyormuş detayları bilen bir arkadaş yazarsa sevinirim
    |
    |
    y.alper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yok hocam ben cepteteb kredi kartı için başvurdum.hemen elime ulaştı. aidatta yok hiç.sadece 1000 tl kredi için en az 2000 limitiniz olmalı.
    |
    |
    y.alper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba

2000 limit varsa eğer daha sonra nasıl bir işlem yapmamız gerekiyor yardımcı olur musunuz?
    |
    |
    realbrutal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

internet şubesinden sanal kart oluşturup ilk mesajda yazılanları yaparsanız para hesabınıza yatıyor
    |
    |
    saltukk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap için çok teşekkürler son olarak sanal kartla ilgili bilgim yok ek ücret kesilmez değil mi birde sanal karta yattıktan sonra atm den mi çekebiliyoruz?
    |
    |
    realbrutal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.