Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla! (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.094
Cevap
97
Favori
126.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hobaaa, 2016 ya girmek yetiyormuymus 2. kredi için :) çok iyi ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilal47 B kullanıcısına yanıt
    bidaha yararlanamazsınız muhtemelen, şartlarda öyle yazıyor. üst limit 1000tl en fazla 1000tl veriyor.

benimde kart limitim 2000tl ama taksitlerim olduğu için limit şu an 1100 gibi bişey. yararlanmak istesem banada 550tl verecek. o yüzden yapmadım.
  • cepteteb hem banka kartı hem de kredi kartı için başvurmuştum banka kartı çıktı kredi kartına onay verilmedi puanım da yüksek olmasına rağmen,bu kartı almama gibi bir insiyatifim var değil mi bugün aramışlar uyuyordum muhtemelen teslimat için randevu istiyceklerdi,akşama doğru ararlar sanırım vazgeçtim almaktan diyip iptal ettirmelerini söyliycem bir sorun çıkmaz herhalde ?
  • Haziranda yararlanmıştım şimdi ise 1500 tlye 700 verdi teşekkürler teb ah ulaşım kampanyasıda tekrar gelse ne güzel olur
  • Arkadaşlar 4616 ya sms atmak ücretli mi ücretsiz sms leri gönderebileceğimiz numara var mı

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73731965&p=1
    uzun numara ve diger tum uzun numaralar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname3403 -- 12 Ocak 2016; 16:05:13 >
  • kartı aktif olarak kullandığımdan 1000tl alacak kadar limitim yok.limit arttırma başvurusu yaptım bakalım ne diyecekler.bu yılki bedavadan kredimizide çekelim bence 2015in kartı cepteteb kartı oldu. bütün bonus kampanyalarına katılması kart ücreti olmaması ulaşım yemeksepeti kampanyalarıyla üstüne bedavadanda 1000tl vermesiyle ana kartım oldu nerdeyse.2016da da böyle devam ederler umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 9 Ocak 2016; 12:41:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

11 haneli bir cep numarası var ustteki mesajlardan birinde vardı,eğer beleş mesaj hakkiniz var ve o numaraya mesaj atarsaniz mesaj ücreti de vermiyorsunuz

Turkcell bedava mesaj hakkım ( 1000 sms) olmasına rağmen bakiyem 0 tl olduğu için mesaj göndermiyor uzun numaraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

quote:

11 haneli bir cep numarası var ustteki mesajlardan birinde vardı,eğer beleş mesaj hakkiniz var ve o numaraya mesaj atarsaniz mesaj ücreti de vermiyorsunuz

Turkcell bedava mesaj hakkım ( 1000 sms) olmasına rağmen bakiyem 0 tl olduğu için mesaj göndermiyor uzun numaraya

çok garip daha dün MTV taksit kampanyası için uzun numaraya mesaj attım, kontör gitmedi
  • quote:

quote:

quote:

çok garip daha dün MTV taksit kampanyası için uzun numaraya mesaj attım, kontör gitmedi

Seninki turkcell degil o zaman. Turkcell sms ler 2222 haric ucretli.
    Yarin gecis icin basvurcam avea 2 GB ye.
    Bu arada taksit icin sms mi atiliyo,kendileri boluyo diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 10 Ocak 2016; 13:46:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

quote:

quote:

Seninki turkcell degil o zaman. Turkcell sms ler 2222 haric ucretli.
    Yarin gecis icin basvurcam avea 2 GB ye.
    Bu arada taksit icin sms mi atiliyo,kendileri boluyo diye biliyorum

avea kullanıyorum hocam bende

MTV konusunda yazıyor hocam taksit için:http://forum.donanimhaber.com/m_113092874/tm.htm
    quote:

TEB Motorlu Taşıt vergisi kampanyası

31 Ocak'a kadar TEB Bonus Card'ınız, TEB Worldcard'ınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi veya gib.gov.tr'den yapacağınız MTV ödemelerinize 3 taksit fırsatı!
    Kampanya Detayları:
    Kampanya 01.01.2016 - 31.01.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya kapsamında 3 taksit yapılacaktır.
    Taksit yapılabilmesi için ödeme yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS gönderilmelidir.
    Sadece SMS gönderildikten sonra yapılan işlemlere taksit uygulanacaktır.

ben burdaki 4 haneli numaraya değilde bu konudaki uzun numaraya gönderdim " kampanya katılım talebiniz alınmıştır" dedi

• Arkadaslar ornegin 2000tl kart limiti olan biri 1000tl kredi cektiginde kartin limiti 1000tl olarak kaliyor dimi? Kredi kartiyla 6taksit 1000tl lik bisey alinmis gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Arkadaslar ornegin 2000tl kart limiti olan biri 1000tl kredi cektiginde kartin limiti 1000tl olarak kaliyor dimi? Kredi kartiyla 6taksit 1000tl lik bisey alinmis gibi?

Evet aynen oyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende faydalandım. 05327524616 ile ücretsiz sms hakkınızdan gönderebilirsiniz. Paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.
  • CEPTETEB Kullanıyorum Sanal Kart Acmıstım Daha Kart Gelmeden. Az Once Yolladım Para Hesabıma Gecti
  • Babamin Teb world Karti var 2.5 kadar borcu vardı 1.5 tl gibi borcu var şuan onu kapatip sifirlasak verir mi 100o tl başına gelen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: berquay

Bende olmadı, gelen mesaj:

Cep telefonunuzun sistemimizdeki kayit sorunu nedeniyle isleminizi gerceklestiremiyoruz. Subelerimize basvurabilirsiniz. Bilgi icin: 08502000666

Aynı mesaj kasım ayında banada geliyordu. Arayıp bilgi almak istediğimde telefon numaranız ordu şubemizden xxxx soy isimli birine daha kayıtlıdır dendi. Ben o soy isimde birini tanımıyorum ve istanbulda yaşıyordum. Talep gonderdik fakat çok uzun sürüyor güncelleme. Eğer farklı numaranız varsa onu sisteme kayıt edip onunla sms atmayı deneyin ben oyle yaptım oldu.
  • Kampanya devam ediyor mu? Arkadaş yapamadı da

• arkadaşlar kampanya devam mı ?
  • 2 gün once cektım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenolog -- 20 Ocak 2016; 11:15:21 >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.