Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla! (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.094
Cevap
97
Favori
126.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1017tl lik limit Kullanılabilir Kart Limiti mi yoksa Kart Nakit Avans Limiti ? eğer nakit avans limitiyse sorun olmaz heralde. anladığım kadarıyla arkadaşlar garanti olsun diye yüksek tutun limiti diyorlar. 2000 tl limiti olan karta 1000tl nakit avans limiti tanımlanıyor yani yarı yarıya.

bu arada siz normal kartla aldım derken cepteteb ile mi aldınız yoksa teb bonus kart ile mi?

çünkü benim anlatığım cepteteb kredi kartı ile olmuyor direk, sanal kartı bu yüzden kullanın diyorlar. cepteteb kredi kartı üzerinden sanal kart oluşturunca bu sanal olan normal teb bonus kart özellikli oluyor ve bu şekilde bu kampanyadan yararlanılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 2 Ocak 2016; 14:40:39 >
  • Bankanin kredi politikasi ile ilgili bir durum. Mevcut limitiniz yarisi kadar kredi tanimliyor. Muhtemelen limiti doldurmaları kartın kullanım devamlılığını da sağlamayı hedefliyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim geçen yıl kart limitim 1000 TL iken bana 900 TL vermişti, o ay 100 TL'lik bir harcamam olmasaydı 1000 TL verecekti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceptetep ten para alsam akşama kadar hesapta kalsa hesapkesim ücreti kesermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı kişilere göre nakit avans kullanma limiti kart bakiyesinin yarısı kadar onlar için 2 kat lazım ama nakit avas kullanma limiti normal kart limitiyle aynıysa farketmez
  • Ben TEB maaş anlaşmalı müşterisiyim, kampanyadan tam olarak anlayabilirsem faydalanmak istiyorum. Şunu anlıyorum doğru mu ? Ben TEB'den bu yöntem ile 1000 lira çekeceğim ve bunun karşılığında 1000/6 taksit ile ödeyeceğim ve faiz ya da masraf v.s. hiç para ödemeyeceğim yalnızca mesaj ücreti ödeyeceğim böyle mi ?
  • bende faydalandım teşekkürler teb

önceden aylık 2500 tl alışverişimi paraf ile yapıyordum.
    şimdi tamamen tebdeyim
  • Bende Faydalandim Tesekkurler.

• Evet, tam olarak öyle.
  • Simdi ben de yararlandim.1.800 TL limitele 900 TL verdi.

• 2 ay önce kullanmistim.daha odemelerim bitmeden 1200 TL kullanılabilir limit ve 2100 TL toplam sanal kart limiti ile az önce yine 1000 tl çektim.

• 11 haneli bir cep numarası var ustteki mesajlardan birinde vardı,eğer beleş mesaj hakkiniz var ve o numaraya mesaj atarsaniz mesaj ücreti de vermiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 4 Ocak 2016; 12:22:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi çektim 1000 tl teb e teşekkürler. geçen sene temmuzda çekmiştim taksit bitmeden verdi gene sağolsun.
  • 3 ay önce almıştım, yeni senede tekrar çekebilirim dimi arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

11 haneli bir cep numarası var ustteki mesajlardan birinde vardı,eğer beleş mesaj hakkiniz var ve o numaraya mesaj atarsaniz mesaj ücreti de vermiyorsunuz

Evet o telefon numarasına yolladım ama maalesef mesaj hakkım olmasına rağmen mesaj ücreti alındı (Turkcell)
  • 2.taksidini daha ödemeden bu yıl da 1000 tl mi aldım teşekkürler TEB
  • yeni yıla girince yeni hak ile birlikte kullanım başladı
  • Aidat alınmaması için ne yaptınız arkadaşlar
  • Bende olmadı, gelen mesaj:

Cep telefonunuzun sistemimizdeki kayit sorunu nedeniyle isleminizi gerceklestiremiyoruz. Subelerimize basvurabilirsiniz. Bilgi icin: 08502000666
  • spdial S kullanıcısına yanıt
    Ne aidatı ? Aidat mi var ? Bende çekeceğim bu krediden

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.