Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla! (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.095
Cevap
97
Favori
126.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: original_life

Kesin bilgi sahibi olmayan , kulaktan dolma bilgilerle paylaşım yapmayalım.
    Şundan şöyle duydum, bu bunu dedi gibi gibi...
    Üstte adam yazmış, ben aralıkta aldım, şimdi yine aldım. Denemiş kullanmış bunu kullanabilirsiniz ama şu şöyle dedi bu böyle dedi olmaz.
    Formun birkaç sayfasını okumadan rastgele bilgi kirliliği yapmamanız önemle rica edilir.
    Deneyin denediğiniz şeyi yazınız.

Alıntıları Göster
    Daha bir önceki aldığımın 5. taksitini 15 ocakta ödeyecektim. Şimdi sanal kart oluşturup bir daha sms attım 1000 daha aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Daha bir önceki aldığımın 5. taksitini 15 ocakta ödeyecektim. Şimdi sanal kart oluşturup bir daha sms attım 1000 daha aldım

Alıntıları Göster
    10 gün önce 400 almıştım şimdi de 700 aldım temiz iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Tekrar denediğimde aynı hatayı verdi. Sorun nerde?
    1000 tl aldık yine dursun kenarda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodavisne

10 gün önce 400 almıştım şimdi de 700 aldım temiz iş

Alıntıları Göster
    taksitle telefon yapıştırmak için harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

taksitle telefon yapıştırmak için harika

Alıntıları Göster
    nedene sistem bi bana vermiyor
  • Kredi kartımda 800tl limit kalmıştı. 800 lira para geldi hesaba. Güzel oldu.
  • sırf bunun için ceptetebe başvurdum umaırm bir an önce gelir de yararlanırız
  • Cepteteb banka kartıyla katılma yöntemi varmı?
  • quote:

Çektiğinden bu yana 1 yıl geçmemesine rağmen tekrar alabilen var mı? Yoksa sadece bana mı sistem hatası?

Kasım ayında 1000₺ almıştım, bu sabah tekrar 1000₺ alabildim.
  • Geçen sene1000 almıştım, az önce 1000 aldım . Teşekkürler hatırlattığınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Cepteteb banka kartıyla katılma yöntemi varmı?

teb kredi kartı lazım. cepteteb kredi kartı varsa, sanal teb kartla da oluyor dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Killers

quote:

Çektiğinden bu yana 1 yıl geçmemesine rağmen tekrar alabilen var mı? Yoksa sadece bana mı sistem hatası?

Alıntıları Göster
    cansuyu gibi geldi teb valla ne diyelim, sağol teb :)
  • 3 4 ay sonra çekmeyi dusunuyordum ama.
    bu kadar kisi 1 ocakta cekince muhtemelen banka haftaya açığını kapatır diye korkuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Killers

quote:

hocam arkadaşımdan denedim onada verdi bir bana vermiyor nedense :)
  • quote:

Tekrar denediğimde aynı hatayı verdi. Sorun nerde?
    arkadaşlar bundan nasıl yararlanıyoruz ilk mesajda yeterli bilgiyi göremedim link de ölmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar bundan nasıl yararlanıyoruz ilk mesajda yeterli bilgiyi göremedim link de ölmüş.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben aralıkda 1000 aldım kredi kartım tamamen boş(harcama yok ) bugun sms attım 400 verdi.nedenini bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkasadige

arkadaşlar ben aralıkda 1000 aldım kredi kartım tamamen boş(harcama yok ) bugun sms attım 400 verdi.nedenini bilen varmı

Alıntıları Göster
    araalıkta 1000 aldıktan sonra gelecek dönem taksitleriniz limitinizi düşürüyordur
    o kadar limitinizkalmıştır
  • Gecen yıl World, bonus, sade ve cepteteb ile almıştım. bu yıl sadece birine verdi. ceptetep i kampanyadan çıkardıklarını biliyorum da. Diğerlerine niye vermedi acaba.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Normal Teb Kredi kartınız var ise 05327524616'ya PARA (Kartınızın Son Altı hanesi) şeklinde mesaj atıyorsunuz. Kredi kartı limitinizin boşluk durumuna ve kredi puanınıza göre tutar olarak hesabınıza otomatik para yatıyor. Yatan para 6 altı taksiide bölünüyor. CEPTETEB kredi kartınız var ise bunun için sanalkart oluşturup mesajda sanalkartın son 6 hanesi şeklinde mesaj atıyorsunuz başka herhangi bir işlem gerekmiyor. Mümkün olduğu kadar sanal kart limitinizi yüksek tutun.
  • Arkadaslar bunda nakit cekme ucreti, faiz v.b. hic bir masraf yok mu? 1.000 alip yine 1.000 mi geri odenecek?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.