Şimdi Ara

TEB [Çiçek ve Kuyum Alışverişinizin 14'ü Bizden] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
18
Favori
21.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de ayni durum sakin ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altungold da bozdu galiba, önceden en geç 1 saat içinde gönderiyorlardı. şimdi geç gönderildiğine dair şikayetler başlamış forumda.

yoğunluk var vb. gibi gerekçeler bana pek mantıklı gelmiyor, bir müşterinin hesabına altın havalesi yapmak en fazla kaç dk sürebilir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 12 Şubat 2018; 15:53:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ertesi güne sarktı geçen benim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Simdi bana geldi

• şimdi bana da geldi
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Simdi geldi . Biraz sakin!

• quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Aynı gün hem etugrul hem de altungold'dan alan oldu mu? Kampanya şartlarına göre sıkıntı olmaması gerekiyor.

Sunu bende merak ediyorum. Aksi bir madde goremedim ama eminde degilim

• fenolog kullanıcısına yanıt
    banka teb

indirim verilmeyince ağlanmaktan yok ama

• O zaman ayri gun yapalim. Simdi bunlar ikiside kuyum sektoru olmaz falan der simdi! Durduk yere is almayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

altungold garanti bonusla aldığımızda sektör giyim/aksesuar olarak görünüyordu, altungold.com'dan işlem yaptıktan sonra altungold işleminin geçerli olduğunu teyit ettirmek için müşteri hizmetlerini arayan oldu mu, altungold geçerli mi? kazanç sağlayacaz diye düşünüp zarar etmeyelim. teb'in bonus flaş gibi uygulaması olsa keşke geçerli mi değil mi uygulamadan görebilsek.

50 kere yazıldı yukarda, az biraz okuyun
  • quote:

altungold da bozdu galiba, önceden en geç 1 saat içinde gönderiyorlardı. şimdi geç gönderildiğine dair şikayetler başlamış forumda.

yoğunluk var vb. gibi gerekçeler bana pek mantıklı gelmiyor, bir müşterinin hesabına altın havalesi yapmak en fazla kaç dk sürebilir ki?

nasıl mantıklı gelmiyor? bu işlemi yapan adam saatte 10 iş yapabiliyorsa ve 100 taleb gelmişse, nasıl yetiştirecek ?
  • altun puan olarak aldım ama sonradan bu puanı nasıl çeviriyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugberk16 -- 12 Şubat 2018; 16:50:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

altungold garanti bonusla aldığımızda sektör giyim/aksesuar olarak görünüyordu, altungold.com'dan işlem yaptıktan sonra altungold işleminin geçerli olduğunu teyit ettirmek için müşteri hizmetlerini arayan oldu mu, altungold geçerli mi? kazanç sağlayacaz diye düşünüp zarar etmeyelim. teb'in bonus flaş gibi uygulaması olsa keşke geçerli mi değil mi uygulamadan görebilsek.

boş yapma birader, biliyorsan cevap yazarsın yoksa boşuna ahkam kesmeye gerek yok nerde 50 kere yazılmış garanti bonusla işlem yaptığımda giyim/aksesuar görünüyor altungold, teb'de herhangi bir şekilde sektör bilgisi görünmüyor, adam gibi sormuşuz müşteri hizmetlerinden teyit ettiren oldu mu diye, muhattabı olmadığın soruları dikkate almana gerek yok!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

boş yapma birader, biliyorsan cevap yazarsın yoksa boşuna ahkam kesmeye gerek yok nerde 50 kere yazılmış garanti bonusla işlem yaptığımda giyim/aksesuar görünüyor altungold, teb'de herhangi bir şekilde sektör bilgisi görünmüyor, adam gibi sormuşuz müşteri hizmetlerinden teyit ettiren oldu mu diye, muhattabı olmadığın soruları dikkate almana gerek yok!

asıl sen boş yapma , var bi önceki sayfalarda
    bi de böyle tipler hep aynı standart atarı yapıyor, biliyorsan yaz bilmiyorsan geç

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    sana ne kardeş istediğimi sorarım, bu sorunun muhatabı sen misin ki cevap verme zorunluluğu hissediyorsun? 50 kere yazıldıysa da sorarım keyfimin kahyası mısın, bu soruya cevap vermek zorunda mısın? 50 kere yazıldığı dediğin de önceki sayfalarda 1 kere yazılmıştır belki, abartmaya gerek yok yani yazıldıysa da gözümüzden kaçmış olamaz mı? senin gibi forumun ağası kesilen tiplerden bıktık artık, ukalalık yapacağına adam gibi cevap verirsin veya soruyu görmezden gelebilirsin, en başta atar yapan sensin 50 kere yazılmış da bilmem neler, boşuna tartışma çıkarmaya yer arıyorsunuz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 12 Şubat 2018; 17:10:3 >
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar burada anlaşılmayan teb bonus 100e 14 kuyum alisverisine veriyor ve altıngold oluyor garanti bonus ta ise 500 e 60 sevgi dolu kampanyasında giyim aksesuar var ve altıngold garanti bonus ta giyim geçip puan veriyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: 55_42

Arkadaşlar burada anlaşılmayan teb bonus 100e 14 kuyum alisverisine veriyor ve altıngold oluyor garanti bonus ta ise 500 e 60 sevgi dolu kampanyasında giyim aksesuar var ve altıngold garanti bonus ta giyim geçip puan veriyor mu

Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş ana kategori olarak kuyum alt kategori olarak giyim görünüyor o yüzden geçerli olmuyor yazmıştı. Ana kategori alt kategori olayını ilk kez duydum mantıklı gelmedi banada. Geçerli olsa benimde işime yarar garanti bonus.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Orijinalden alıntı: 55_42

Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş ana kategori olarak kuyum alt kategori olarak giyim görünüyor o yüzden geçerli olmuyor yazmıştı. Ana kategori alt kategori olayını ilk kez duydum mantıklı gelmedi banada. Geçerli olsa benimde işime yarar garanti bonus.

ana kategori giyim , alt kategori kuyum
    ama kuyum olarak geçiyor, yani giyim kampanyasına dahil olmaz
  • etugrul'dan alın kafanız rahat olsun bu kadar düşünecekseniz. Ben etugrul'dan aldım akşam 6'da göndermişler hesabıma.

• Arkadaşlar altungold da eşimizin altın hesapına gönderirsek sıkıntı çıkıyor mu acaba

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.