Şimdi Ara

Team Solomid(TSM) Reginald saçmalığı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: forglory

quote:

Orijinalden alıntı: BlindBandit

Oddone ile dyrus değilde , Dyrus ile xpecial ın yeni takım bulması lazım ya da Doublelift düzeyinde bi adc almaları gerekiyor Tsm in.Ama reginald Tsm de oldugu sürece ancak Na nın dandik liginde iş yaparlar.

TSM'in wildturtle'ı chaox'un üstünde görmesi baştan saçmaydı zaten. Chaox'un geri geleceğini sanmıyorum ama geri gelirse eski TSM'i görebiliriz.

Doubleift e bile gerek yok chaox dönse vasat Regi yerine orta seviye bi mid bulsalar alıp götürürler be

• quote:

Orijinalden alıntı: Deckbow

quote:

Orijinalden alıntı: forglory

quote:

Orijinalden alıntı: BlindBandit

Oddone ile dyrus değilde , Dyrus ile xpecial ın yeni takım bulması lazım ya da Doublelift düzeyinde bi adc almaları gerekiyor Tsm in.Ama reginald Tsm de oldugu sürece ancak Na nın dandik liginde iş yaparlar.

TSM'in wildturtle'ı chaox'un üstünde görmesi baştan saçmaydı zaten. Chaox'un geri geleceğini sanmıyorum ama geri gelirse eski TSM'i görebiliriz.

Doubleift e bile gerek yok chaox dönse vasat Regi yerine orta seviye bi mid bulsalar alıp götürürler be

bi siv hd gider mi?

• Haklısın gerçekten berbattı baya
  • Olum sevgilisindn ayrılmış morali falan bozuktur demeyin öyle Hep öyle değildi.
  • Takımı bırakmaya yemiyor tabii bu oyunculukla hiçbi yere gidemez.Utanmadan dyrus a atarlanıyor bi de meymun herif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iIIfeeIbot

quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Bizim en büyük problemimiz bu. Oturduğumuz yerden oraya kadar gelmiş oyuncuları eleştiriyoruz sadece izlemesini beceremiyoruz illa yorum yapıp kulp takmamız gerek. Cem Yılmaz'ın yıllar önce yaptığı -ip var - esprisi gerçekten ne kadar yerinde bir espriymiş zamanla daha çok anlamlanıyor.

Sinema eleştirmenleri de önce adam gibi film çeksin sonra eleştirsin.Saçma bir mantık.

Olası bir tartışmaya mahal vermemek için yapılan alıntılara cevap vermedim fakat burada yazdığım hepsine birer cevap olarak alınırsa mutlu olurum. Sırf örneğiniz üzerinden gidersek bile Türk oyuncuların oyunlar üzerinde ne kadar büyük egolara sahip olduğunu görebiliriz. Eleştiri sadece olumsuz olarak yapılmaz. Eleştirmek olumlu ya da olumsuz olarak yapılabilir. Sinema eleştirmeni diyince akıllara sadece olumsuz yönü gelmemelidir ayrıca nasıl bir doktorun işi hastasıyla ilgilenmekse sinema eleştirmenin de işi haliyle sinema eleştirisidir. Yani sizlerin mesleği de eğer lol eleştirmenliğiyse ben bu konuda hata yaptığımı açık gönüllülükle söyleyebilirim. Yazdıklarım çarpıtılıp yanlış anlaşılmasın. Ben bu insanlar kesinlikle eleştirilemez demedim , demiyorum ama şu seviyede oyuncuları da DOLU eleştirebilmek için en azından o seviyede birer oyuncu olup altında sadece saldırı yatan eleştiriler yapılmaması taraftarıyım. Bunu söyledim , özünde bu fikirdeyim.

• quote:

quote:

quote:

Bizim en büyük problemimiz bu. Oturduğumuz yerden oraya kadar gelmiş oyuncuları eleştiriyoruz sadece izlemesini beceremiyoruz illa yorum yapıp kulp takmamız gerek. Cem Yılmaz'ın yıllar önce yaptığı -ip var - esprisi gerçekten ne kadar yerinde bir espriymiş zamanla daha çok anlamlanıyor.

Sinema eleştirmenleri de önce adam gibi film çeksin sonra eleştirsin.Saçma bir mantık.

Olası bir tartışmaya mahal vermemek için yapılan alıntılara cevap vermedim fakat burada yazdığım hepsine birer cevap olarak alınırsa mutlu olurum. Sırf örneğiniz üzerinden gidersek bile Türk oyuncuların oyunlar üzerinde ne kadar büyük egolara sahip olduğunu görebiliriz. Eleştiri sadece olumsuz olarak yapılmaz. Eleştirmek olumlu ya da olumsuz olarak yapılabilir. Sinema eleştirmeni diyince akıllara sadece olumsuz yönü gelmemelidir ayrıca nasıl bir doktorun işi hastasıyla ilgilenmekse sinema eleştirmenin de işi haliyle sinema eleştirisidir. Yani sizlerin mesleği de eğer lol eleştirmenliğiyse ben bu konuda hata yaptığımı açık gönüllülükle söyleyebilirim. Yazdıklarım çarpıtılıp yanlış anlaşılmasın. Ben bu insanlar kesinlikle eleştirilemez demedim , demiyorum ama şu seviyede oyuncuları da DOLU eleştirebilmek için en azından o seviyede birer oyuncu olup altında sadece saldırı yatan eleştiriler yapılmaması taraftarıyım. Bunu söyledim , özünde bu fikirdeyim.

Dediğinde haklısında ortada bir gerçek var Reginald bu adama ne gibi olumlu eleştiri yapılabilir sence?

Diğerlerinin egosu beni ilgilendirmez.Zaten forumdakilerin egoları çok belli yorumlarda adam dediğinin %100 doğru olduğunu söyler.Çok var o tarz yorum.

• quote:

quote:

quote:

hocam tamam da, 'Bizim en büyük problemimiz bu. Oturduğumuz yerden oraya kadar gelmiş oyuncuları eleştiriyoruz sadece izlemesini beceremiyoruz illa yorum yapıp kulp takmamız gerek. Cem Yılmaz'ın yıllar önce yaptığı -ip var - esprisi gerçekten ne kadar yerinde bir espriymiş zamanla daha çok anlamlanıyor.' burada yazdığınla, bu yazdığın msj bi kere uyumsuz. ve ben orada, oyuncuları izleyip kusur bulmuyorum sadece reginald hakkında yazdım, diğer oyunculara bi şey demedim hepsi gayet iyi oyuncular, reginald hariç.

-hani sinema eleştirmeni sadece sinemayı mı eleştirecek? bi futbol maçı izlerken, yapılan bi hatada fikrini söyleyemez mi? türk oyuncularının iki katı ego var bu reginaldta..
    yani, lol eleştirmeni değilim ama izlediğim maç hakkında ve oyuncular hakkında yorum yapmayacakta değlim.

en az onun seviyesinde olmak lazım demişsin bir de, ama reginald sanırsam gold 1 ligindeydi oyunda yani benim 6-7 kademe altımda oluyor diyeceksin ki 'işte ego olarak bundan bahsediyorum' ama maalesef senin yazdığın şeye başka türlü cevap veremedim hocam.

o turnuvada oynuyor diye, benden yada herhangi birinden iyi olacak diye bi şey yok, daha iyi oldukları vardır ama iyi olduğu anlamına gelmiyor zaten sırf iyi olmadığı için bu adam hakkında eleştiri yapıyorum. o turnuvaya ve takım arkadaşlarına yakışmadığı için lütfen maçlarını izle

• Alıntı oyununa girmemesi adına burdan yazıyorum. Maçları elimden geldiğince takip ediyorum onu bir söyleyeyim yani bunları havadan söylemiyorum. Benim orada söylediklerim tek maç ya da turnuva üzerinden bir değerlendirme değil deyim yerindeyse League Of Legends'in kapalı betasından beri karşılaştığım ve gözlemlediğim olayların tümünü kapsıyordu. Yani söylediklerimde bahsi geçen oyuncuyu korumak adına değil Türk oyuncularının yersiz tepkilerine karşıydı. Eğer siz bilinçli olarak sürü psikolojine uymadan yorum yaptığınızı düşünüyorsanız söylediklerimden alınmamanız gerekir. Benim tepkim her şeyi biz biliyoruz onlar hiç bir şey bilmiyor kafasıyla oyun oynayıp bunun uzantılarını foruma yansıtanlara karşıydı. Önceki yazdıklarımı dikkatlice okuyanlar zaten bunu yinelememe gerek kalmadan söylediğimi anlayacaklardır. Bu konu üzerinde tartışılacak aman aman bir konu değil. Ben fikrimi söyledim , sizler de fikrinizi söylediniz. Konunun anlam ve bütünlüğünü bozulmaması adına bunu uzatmazsak iyi olur.

Hepinize iyi forumlar.

• Özkan kullanıcısına yanıt
    hocam peki konuyla alakasız bi soru sorayım, şu an fnatic gambit maçı oynuyor izliyor musun? turnuvada ikiside favori sene hangisi?

gambit mi fnatic mi? taraftarı değilim ama bana fnatic gibi geliyor.
  • tamam herşey iyi güzelde bişeyi atlıyosun.
    Herkes kendi fikrini söyledi sizinki o,benim fikrimde bu demişsinnde
    bizim fikrimiz reginaldın çöp olduğu yönünde ki fikir olarak bu kalıba çok uygun
    sizin fikriniz regi çöp diyenler sürü psikolojisindeki adamlar ve turnuvaya katılacak kadar iyi bir takımdaki adamı eleştiremezsniz nooblar.bu fikri beyan etmekten çok başka bişey.

evet mantıklıymış yönetici kardeş.
  • Faker vs Regi
  • TSM'de Reginald yerine Hai oynasa bakın ne olur. Oldum olası gold oyuncusu gibi geliyor bana Regi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lissandras

TSM'de Reginald yerine Hai oynasa bakın ne olur. Oldum olası gold oyuncusu gibi geliyor bana Regi.

dostum ben de gold oyuncusu diye hatırlıyorum ama emin değilim
  • Ben de golda kasiyorum beni alsınlar o zaman

• http://tr.twitch.tv/riotgames

evet beyler, umarım regi fizz alırda güleriz biraz chatte yazılanlara koptum
    *bir de, faker ufak falan ama tsm e gider

edit: regi fizz almasın diye, dyrus gitti fizz banladı

REGINALD!!

**bana inat yapıyor beyler, ondan böyle oynadı yine ilk 4 kill in oddone ve dyrusun yararı var zaten tftta dyrus evlat acısı md vuruyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 18 Eylül 2013; 8:26:49 >

• allah aşkına, sk telecom / solomid maçını izleyen var mı? abi bir insan, bu kadar mı kötü oynar, hayır bu adamı savunanlar var bir de

-UNINSTALL GAME BRO
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.