Şimdi Ara

Team Solomid(TSM) Reginald saçmalığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İyi güldüm hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

quote:

Orijinalden alıntı: Rilish

maziye göre mi takıma karar veriyorsun adamlar çini domine etti su an herkesi yeniyolar

kardeşim zaten başlığın mantığı bu

-benim görüşüm bi zahmet maziye göre, tsmin aktif olduğu dönemde gelseydi omg takımı bakalım ne olacaktı?
    başlığa bakarsan, tsm reginald saçmalığı yazdım, reginald yerine çok daha iyi bi oyuncu olsa belki sonuç farklı olacaktı demek istiyorum.

burada, omg vs tsm maç yorumu yapmadım ben.

son olarak, amatörce oynayan takım dedim evet çünkü tsm e karşı amatör bi takım. bunuda maziye bakarak anlarsın.

yav he he amatörmüş real da gs ye karşı aşırı amatör takım sürekli yenecekler ama amatör işte. bence sen bi amatörün anlamını öğren

real madrid, galatasaraya göre amatör takım? neyse tamam zirve kardeş, ben sana hak veriyorum zaten.

-oraya yazdığım şey 'geçmişlerine bakarak konuşuyorum' ama adamın bana verdiği cevap 'yav he he amatörmüş real da gs ye karşı aşırı amatör takım sürekli yenecekler ama amatör işte. bence sen bi amatörün anlamını öğren' bu oluyor.
    neyse zebra kardeş tamam

hll qnq

• quote:

Orijinalden alıntı: faydasizfasulye

Tarihle amatörlük ne alaka ya

İyi güldüm hocam

adam bana diyor ki, 'omg amatör mü?' ben de diyorum ki, 'geçmişe bakarak yani maziye bakarak konuşuyorum ve omg, tsme karşı amatör bi takım'

-hani bunu anlamamak bu kadar zor mu cidden? yani kalkıp durduk yere cevap vermiyorum, sorulan soruya cevap veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 16 Eylül 2013; 4:54:22 >
  • şart mı tsm de oynamaları anlamıyorum. dyrus ile tartıştılar araları çok iyi değildir sanırım. theoddone nasıl katlanıyo bu adama onu da anlamıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LetUsHuntY4rr -- 16 Eylül 2013; 5:18:39 >
  • Bir takım diğerine göre amatör olamaz deneyimsiz olabilir en fazla ve lolün üst düzey oynandığı sunuculardan olan çin sunucusunu domine eden takıma amatör takım ya nasıl diyebiliyorsun merak ediyorum verdiğin cevapların hiçbiri merakımı gideremedi. Yaptığın fanboyluğa benziyor belki benzemek az kalır.

Konuya gelince anladığım kadarıyla reginald toxic player. Sürekli tartışma halinde diğer takım arkadaşlarıyla falan lcs idi sanırım banları seçmek için kendini toplaner gibi göstermişti. Ego tavan adamda belki bu turnuvadan sonrada kötü sonuç alırlarsa ya regi bırakır ya da oyuncular kaçar. Sezon3 turnuvası öncesi takımda değişiklik yapmak çok riskli ve saçma
  • Itzpapalotl kullanıcısına yanıt
    Oddone ile dyrus değilde , Dyrus ile xpecial ın yeni takım bulması lazım ya da Doublelift düzeyinde bi adc almaları gerekiyor Tsm in.Ama reginald Tsm de oldugu sürece ancak Na nın dandik liginde iş yaparlar.
  • Ona amatör denmiyor

Tsm gibi tecrübeli bi takım diyebilirsin ama amatör demek çok farklı yerlere götürür anlamı
  • troller nerede
  • Takımdan gitmesi gereken tek kişi Regi.Wildturtle'a biraz daha tecrübe lazım bence.Ondan sonra çok daha iyi olur.Regi yerine başka biri gelirse TSM geri döner bence.
  • Regi takımı kuran oyuncu. Aynı zamanda takım kaptanı .

Olası bi durumda ki 3 kişi takımdan ayrılır , chaox u geri alırlar diye düşünüyorum çünkü chaox un sadece regi ile problemi vardı bildiğim kadarıyla dyrusla falan kankiler - Takım kurarlar yeniden 5 kişi olarak. Fakat bu durumda yeni sponsor lazım, yeni ev lazım , yeni pc ler , yeni şunşar bunlar deren yüzbinlerce dolar tutar bunlar. Bu kadar kolaymış gibi düşünmeyin sakın . Bu yüzden öyle " hadi gel yeni taqım qurak XD " olayı değil .
  • xpecial=theoddone>dyrus=wildturtle>regi
  • reginald biraz zor gider de takımdan sonuçta kaptan adamlar sözleşme falan yapıyor mübarek
  • Beyler uyuyakalmışım dark passage naptı dark passage'ın maçı noldu bilen var mı :S :S:S

Bomb has been planted
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cormano

Reginald TSM'in kurucusu ve sahibi.

ulan adam sahibide insan sahibi oldugu sırketın kar etmesını ıstemezmı yahu bu ne sacma adam bırak git işte
  • Hsgg gitmez dediler adam çekildi kenara ama regide gidecek tip ve beyin yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsm'de dyrus da gönderseler yeridir bence.
  • Dyrus harcanıyor. Reginald kadar fail bir mid oyuncusu yok turnuvada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxctheworld

tsm'de dyrus da gönderseler yeridir bence.

Yok daha neler
  • dyrus oddone scarra dlift xpecial olarak bir takım kursalar ne güzel olmaz mıydı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.